متس زد توسط بریوز در بدون زرق و برق درهم و برهم عملکرد

آتلانتا — این متس مطمئن شوید که شبیه یک تیم پنج شنبه که تا به حال قلب خود را پاره پاره شده و نشان داده شده به آنها را از شب قبل.

زامبی بود و بیشتر شبیه به آن به عنوان مدیر لوئیس Rojas’ خدمه سقوط کرد و به زود سوراخ پس از آن هرگز به زحمت جمع اوری مقدار از مبارزه در از دست دادن خود را مستقیم چهارم, 7-1 به بریوز در Truist پارک.

مایکل Wacha تبدیل شده است در آخرین اه عملکرد متس شروع پارچ اما ضعیف دفاعی اعدام و سکوت خفاش ها نیز یک عامل است. یک شب زودتر از سايرين به حال فوران ادبانه اما برافروخته چهار اجرا سرب در هشتمین دور در بدترین دست دادن جوان های نجومی. شنبه آنها به اندازه کافی رقابتی به اغل گاو یا حشم یک شات در رستگاری.

پیت آلونسو, Yoenis Cespedes, Wilson راموس و Amed روساریو همه به نظر می رسد از دست داد در صفحه برای یک تیم است که می تواند با استفاده از یک استراحت از بازی بریوز که برنده چهار نفر از پنج دیدار در این فصل است. اما دو بازی هنوز هم باقی می ماند در این سری قبل از متس حرکت به بازی بازی های اتباع.

Wacha جامد در متس اولین دوشنبه در Fenway پارک اما نمی رویکردی است که سطح احترام در برابر بریوز, racking تا زمین بالا تعداد که لازم اولیه خود را حذف با متس انتهایی 5-0. این متس خواهد شد در حال حاضر به نوبه خود به چپ دیوید پترسون که تابیده خود را در لیگ برتر اولین بازی در روز سه شنبه هنگامی که او به ضرب و شتم Red Sox.

Michael Conforto can't make the catch on Tyler Flowers' double during the Mets' 7-1 loss to the Braves on Saturday night.
مایکل Conforto می توانید گرفتن در Tyler گل’ دو در طول متس’ 7-1 دست دادن به بریوز در شب شنبه.AP

Franklyn Kilome ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین پنجم و تسلیم یک RBI تک به Ender Inciarte قبل از رونالد Acuna جونیور لعنتی یک هومر در برابر right-hander پیشرو خاموش ششم که به خاک سپرده متس در یک 7-1 سوراخ.

Wacha برداشته شد پس از پرتاب 97 رزین بیش از چهار نوبت در آن او اجازه و پنج به دست آورده قابل اجرا بر روی هفت بازدید با دو پیاده روی و پنج strikeouts. این علامت دوم مستقیم شب متس نمی تواند یک شروع پارچ از طریق حداقل پنجمین دور — ریک Porcello روز جمعه رفتگان پس از چهار به علاوه نوبت.

فقط این واقعیت Wacha جان سالم به در طریق چهارم چیزی بود که از یک دستاورد با توجه به شیوه ای که در بریوز عذاب او در دوم را به ثمر رساند سه اجرا می شود به یک 5-0 سرب با لرزان دفاع به عنوان یک عامل کمک.

تایلر گل در هشت زمین در-بت با دو outs از یک شوت زیبا به سمت راست میدان بود که catchable اما مایکل Conforto mistimed خود جهش و دیدم که توپ ضربه خود دستکش بافته شده را برای ترجمه. Acuna به دنبال با یک ترجمه و Ozzie Albies ضربه پاپ به مرکز که سر در گم براندون Nimmo و کانو رابینسون هیچ یک از آنها نزدیک به آن است. Albies’ RBI تک قرار داده شده Wacha در پنج اجرا سوراخ.

Marcell Ozuna خود را ادامه داد عذاب متس پس از بازگشت به بخش (او در بازی سال گذشته برای کاردینالها پس از شروع کار خود را با مارلین) فوق العاده دو اجرای هومر در برابر Wacha در زمین باز یافته. آن Ozuna شنبه گذشته که homered در برابر ادوین دیاز with two outs in the ninth ارسال بازی به نوبت با متس از دست دادن.

Wacha خود را ایجاد ظروف سرباز یا مسافر پیاده روی فردی فریمن با دو استراحتی قبل از دست رفته در منطقه اعتصاب در 2-0 fastball به Ozuna که پاک چپ-زمینه حصار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de