متس نیاز به یک مقدار زیادی از مارکوس بود برای توجیه تعجب تجارت هزینه

قسمت 23 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس

برودی ون Wagenen دوم عمده تجارت به عنوان متس مدیر کل خرید و فروش شد یک جفت چشم انداز برای تبادل تورنتو مارکوس بود فقط قبل از سال گذشته مهلت تجارت.

آن را یک حرکت غیر منتظره برای یک تیم است که به نظر نمی رسد به اندازه شات از رسیدن به postseason اما متس رفت و در اجرا و برگزار شد به زاک ویلر — ادعا برای بیشتر از این فصل است.

این متس نمی دهد تا تقریبا به همان اندازه برای بود که آنها برای کانو رابینسون و ادوین دیاز قبلی زمستان در تجارت با سیاتل, اما این معامله بیشتر تخلیه یک سیستم مزرعه در ازای داشتن شانس بهتری برای رقابت هر دو در سال 2019 و 2020.

اگر چه بود غلبه شروع کند در کوئینز به زمین و پایین کشش متس سقوط کوتاه از کارت های وحشی و چرخ سمت چپ برای فیلادلفیا, به طوری که آنها به دنبال به دست آوردن بسیاری از right-hander این فصل قبل بود می توانید برخورد رایگان آژانس.

خاموش کردن این ورزش با توجه به COVID-19 در حال حاضر کاهش یافته چه بود ارقام قادر به انجام این سال — و می تواند به تبادل-چشم انداز آنتونی کی و شمعون جنگل ریچاردسون حتی سخت تر از متس تا کنون بدست فقط 11 شروع می شود از بود.

اما اگر MLB بازگشت خواهد بود و مطلقا به متس’ شانس رسیدن به پلی آف به خصوص در پی از دست دادن نوح Syndergaard در طول بهار به تامی جان عمل جراحی است.

Marcus Stroman
مارکوس بودAnthony J باعث تخریب جهانی

یعقوب deGrom و استیون Matz تنها سالم شروع کوزه را متس در حال حاضر تحت قرارداد برای سال آینده طوری بود نیز می تواند آزمون را در فصل آینده.

این متس نیز می تواند گسترش بود قبل از او بازدید, باز, بازار, اما کوتاه فصل همراه با ناشناخته مالی تاثیر coronavirus کار مربوط به توقف — و این واقعیت بود می تواند یک عامل رایگان برای اولین بار — باعث می شود یک فرمت قبل از پایان فصل کمتر احتمال دارد.

در یک پتانسیل کوتاه فصل خواهد بود شکاف در پشت deGrom با Matz و تازه واردان ریک Porcello و مایکل Wacha گرد کردن چرخش.

بود عملکرد اواخر فصل گذشته در سمت چپ متس تشویق او خواهد بود مناسب رفتن به جلو. او تا به حال یک 2.91 دوران بیش از شش شروع می شود پس از یک سنگی ماه اول پس از تجارت و رفت 3-0 با 1.88 عصر در چهار نهایی شروع فصل — همه متس برنده است.

به طور کلی متس رفت 8-3 در بود را گردش.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم او نمی خواهد در ادامه به زمین و پس از او به تنظیم بودن وجود دارد” یکی NL دیده بانی گفت. “در حال بازگشت به خانه [در نزدیکی مادری خود لانگ آیلند] به نظر می رسید برای او کار کند و او واقعا می تواند رشد در آن اطراف.”

طلایه نیز با اعتماد به نفس بود را در زمین به خوبی در مختصر از فصل, حتی اگر آن را به او می دهد کمتر شروع می شود به عنوان یک پیاده روی در سال است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“تا زمانی که متس ادعا را فرصتی برای نمایش دوباره آنچه او می تواند انجام دهد در کانون توجه” طلایه گفت. “از متس’ نظر آنها واقعا نیاز به دریافت بیشتر از او به دست دادن کسانی که بچه های جوان. این فقط بد شانس خود را در بخشی و وجود دارد مقدار زیادی از تیم های دیگر است که همان نوع نگرانی است.”

این واقعیت deGrom, Matz و Syndergaard هستند متس ” تنها شروع کوزه تیم تحت کنترل فراتر از این فصل بدان معنی است که آنها باید به سرمایه گذاری در چرخش فصل آینده, آیا یکی دیگر از تجارت یا از طریق آژانس.

همانطور که در حال حاضر تنها ليزينگ اقلام در متس فهرست فصل آینده هستند deGrom ($36 میلیون) کانو رابینسون (24 میلیون دلار) و Jeurys Familia ($11.6 میلیون) با Jed زن lowrie و Yoenis Cespedes در میان کسانی که کردن کتاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>