متس ” مایکل Wacha انداخت در پارکینگ طول coronavirus شکستن

یعقوب deGrom تن به تن یک بازی شبیه سازی شده پنج شنبه و نگاه تیز بیش از سه نوبت اما اگر متس طرح در رقیب این فصل آنها باید سهم خود را از کل چرخش — که جایی است که مایکل Wacha می آید.

حق دست این است که یکی از متس شروع به دنبال یک bounce-back فصل — همراه با همکار رایگان-عامل signee ریک Porcello — و احساس او در یک نقطه خوب وقتی بهار آموزش متوقف شد در اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19.

در حال حاضر, Wacha است که در تلاش برای آماده شدن برای یک کوتاه فصل تنظیم شده برای شروع در بیش از دو هفته است.

هر چند او شده است در سیتی زمینه و شبدر پارک در پورت سنت لوسی زمانی که او می تواند Wacha همچنین آمادگی خود را در جاده ها است.

“من می خواهم بازی گرفتن با برخی از بازیکنان دیگر در این منطقه به طور تصادفی توپ, زمینه, زمانی که ما نمی گرفتن لگد از آنها” Wacha گفت. “اما آن را سخت به ماندن در شکل و تلاش برای پیدا کردن منابع ما نیاز به ماندن در سطح بالا وقتی ما آمد.”

وجود دارد این پارک که در آن او ملاقات رابرت Gsellman در مواردی که بین پورت سنت لوسی و که در آن Gsellman در مشتری است.

Michael Wacha
مایکل Wachaرابرت Sabo

“یک رنجر می توانم خاموش میشه و به ما گفت که ما قرار است به پرتاب؟’ “Wacha گفت: پنج شنبه.

گفت: در این زمینه شد و از حد آنها پرسید که آیا آنها می تواند استفاده از پارکینگ به طوری که آنچه که آنها انجام داد.

“ما انداخت وجود دارد برای حدود یک هفته و سپس آنها [آرام] قوانین” Wacha گفت. “دیوانه بار.”

Wacha را در سفر بعدی او را به ساحل پالم زمانی که Gsellman او را دعوت به اریک Cressey عملکرد مرکز.

تنظیمات تبدیل شده است به چیزهای افسانه به عنوان مجموعه ای از تمام ستاره ها از حداکثر Scherzer به جاستین Verlander به Giancarlo استانتون همه کار می کرد.

“[Gsellman] گفت: ما تا به حال برخی از bullpens و catchers برای پرتاب به” Wacha گفت. “او در را باز کرد.”

Wacha به نام تجربه که در اطراف آن بازیکن “بسیار مفید است.”

“این بسیار سرد تجربه” Wacha گفت. “این قطعا یک زمان.”

و آن را به سمت چپ Wacha اعتماد به نفس او آماده خواهد شد زمانی که فصل شروع می شود.

“من نمی تواند شادتر بوده است با همه چیز من بود قادر به دست من بود و دسترسی به طول قرنطینه” Wacha گفت.

او خواهد شد بخشی از یک چرخش که شامل deGrom که انداخت 42 رزین های پنج شنبه و در مسیر برای شروع روز افتتاحیه و همچنین مارکوس بود ریک Porcello و استیون Matz — با نوح Syndergaard برای فصل زیر تامی جان عمل جراحی است.

“من فقط شده آماده به در آمده و شروع به سعی کنید غذا خوردن به عنوان بسیاری از نوبت به عنوان من می توانم” Wacha گفت. “من خوب می شود و آماده برای گرفتن توپ هر زمان که من خواسته است.”

این متس قصد استفاده از یک سنتی پنج مرد چرخش است که چه Wacha است ساختمان نسبت به, اما او می داند که این فصل می تواند به معنای چیزی متفاوت برای برخی از شروع کوزه.

“من شنیده ام که شش مرد و سه مرد [چرخش] برای سوار شدن بچه ها برای کوتاه تر فصل” Wacha گفت. “من در ارتباط با کارکنان در اینجا.”

DeGrom که اجازه فقط یک اجرا سهشنبه, آمار و ارقام, به یک سیم کارته-شروع بازی و نمایشگاه بازی در برابر یانکی ها قبل از متس باز سال در برابر آتلانتا در کوئینز. در حالی که او بود و منجر کارکنان حتی در کوتاه فصل چرخشی عمق مهم خواهد بود.

Wacha می گوید او آماده است.

“توپ شده بود به بیرون آمدن به خوبی” Wacha گفت: چگونه او احساس می شود در این بهار. “من خیلی bummed کردن در مورد گرفتن تعطیل خیلی نزدیک به [منظم] فصل است. اما من قادر به ساخت در مکانیک و من خوشحال شده با چگونه من احساس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de