متس کیسه مراسلات پستی: بهترین استدلال برای الکس رودریگز به عنوان صاحب

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: این متس.

هر فرصتی Amed روساریو می شود همه ستاره این فصل ؟ — @HakeemWatson

من نمی شرط در برابر روساریو ارائه شده است وجود دارد یک فصل و یک All-Star game. روساریو است که فقط 24 سال سن و حدود خود را آغاز سومین فصل کامل به عنوان متس’ shortstop. در نیمه دوم فصل گذشته او شبیه یک ستاره تمام ارسال یک .804 OPS به عنوان مهم صف قطعه است که به کمک جرقه اوت احیای. روساریو همچنین از بهبود اولیه دفاعی رکود است.

بیس بال مرجع بینی در روساریو برای این فصل نیست به او مهربان شده — یکشنبه, او پیش بینی شده برای تنها یک .701 OPS در 63 بازی. روساریو نمی خواهد به نفع شک تا زمانی که او قرار می دهد همه چیز را با هم برای یک فصل کامل, بنابراین ما احتمالا باید صبر کنید تا نتیجه 2021 قبل از تعیین اینکه آیا او راه حل دراز مدت در shortstop با نام هایی مانند آندرس Gimenez و Ronny Mauricio پشت سر او.

افکار خود را بر روی یک میله و J. Lo در نظر گرفتن یک شانس دوم در خرید متس? — فرانکی Olmeda

الکس رودریگز نشان داد که چند سال پیش او می شده اند و حاضر به تخفیف های بزرگ به عنوان یک عامل آزاد پس از سال 2000 فصل در صورتی که به معنای گرفتن یک شانس را به بازی خود را برای تیم های مورد علاقه در حال رشد کردن. آیا کسی واقعا بر این باورند که ؟ اما در صورتی که واقعا درست است او می تواند در حال حاضر نگاه در پوشش نقره ای: فوق العاده دهها میلیون نفر او به دست آورده با توافق به یک قرارداد ضبط با رنجرز تنها کمک خواهد کرد در تلاش برای خرید قابل توجهی از سهام های مورد علاقه خود را تیم این همه سال بعد.

به بسیاری از بهترین مدرک رودریگز و جنیفر لوپز اند این است که آنها نه Wilpons. اما تا زمانی که یک تصویر واقعی حامیان مالی در یک فروش بالقوه واضح تر می شود آن را دشوار است برای گرفتن خواندن چه یک میله/J. Lo مشارکت می باشد. از داستان و به نظر ایده رودریگز و Derek Jeter مبارزه در همان بخش به عنوان صاحبان فوق العاده ای خواهد بود. رودریگز می داند بیس بال و نمی خواهد پنهان از سوالات در مورد این تیم است. کسی شنیده از فرد Wilpon یا Saul کاتز به تازگی ؟

چگونه یک کوتاه فصل تحت تاثیر قرار یعقوب deGrom سالن از شهرت نامزدی? اگر او برنده Cy جوان و تنها رزین 10 بازی می کند و آن را حمل بر همان وزن است ؟ — @Nick_Durst

در 10-شروع کشش deGrom است که قادر به تبادل به تعداد مضحک مانند 1.00 عصر بنابراین در این راستا کوتاه فصل در واقع می تواند به نفع او. نه که کسی مقایسه آن را به باب گیبسون 1968 فصل یا شاید حتی deGrom را 2018 اما این شماره می گرفتن توجه شما. در سمت تلنگر, اگر deGrom بودند به تحمل دو یا سه خشن شروع می شود در اوایل به عنوان او را فصل گذشته از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای بازیابی و اعداد می تواند نگاه متوسط. یک فصل کوتاه می تواند ضخیم شدن بسته رقیب برای Cy جوان ساخت feat همه بیشتر قابل توجه اگر deGrom بودند را به نفع خود برای سومین سال متوالی وجود دارد متغیرها در بازی. از من بپرسید دوباره در ماه نوامبر.

بزرگ متس فن شاید من دیوانه اما من نمی خواهم آنها را به برنده سری جهانی در این سال است. آن را فقط به نظر می رسد مانند آن خواهد بود آلوده. افکار ؟ — @tugezzy

کلمه “آلوده” به نظر می رسد شدید در اینجا — اجازه دهید که برای Astros’ 2017 سری جهانی عنوان شده است. من هنوز هم به بازگشت به داجرز برنده یک عنوان در سال 1981 اعتصاب کوتاه فصل که با قهرمانی حمل مشروعیت تنها بیش از 110 بازی. اگر نوعی نیم فصل و یا نزدیک به آن هنوز هم می تواند سالم در آغوش هر پتانسیل قهرمانی. آن را پیچیده تر می شود که با توجه به تنها 50 یا 60 بازی های مطرح این سوال به متس طرفداران: آیا برنده شدن در یک عنوان در این فصل برگزاری هر یاتاقان در مورد اینکه آیا این تیم می تواند انجام این شاهکار در سال 2021? چرا که نه ریشه ای برای هر دو ؟

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

خواهد بارتل کولون دریافت امضا شده توسط متس? — @harrelson69

تنها در صورتی که متس هستند از جان گذشته برای یکی دیگر از خفاش برای جبران گاه به گاه تندر نوح Syndergaard را به صف.

در تمام جدیت روده بزرگ ذکر شده است که 47 سال سن دارد و نمی زمین در لیگ های برتر سال گذشته پس از رفتن 7-12 با 5.78 عصر برای رنجرز در سال 2018 است. او کار کرده است و امید کسی را به او می دهد یکی دیگر از شات. اگر متس در حال رفتن به دوباره با سابق standout به عنوان پتانسیل چرخش عمق مت هاروی احتمالا ایجاد حس بهتر. اما شما باید تحسین است که در روده بزرگ هنوز هم اشتیاق به بازی بازی پس از 21 سال فعالیت حرفه ای است که در آن او را به دست آورده حدود 117 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net