از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: این متس.

چرا متس پس از رفتن Joc Pederson? آنها می تواند پیکربندی مجدد کل تیم خود در اطراف مانند یک کسب و نیاز به تنها یک شکارچی. — D. Kirsch

این lefty-نوسانی Pederson خواهد آدرس مرکز زمینه سوال و متس شانس بهتری برای پیروزی در سال 2020 اگر وجود دارد یک فصل است اما او نیز وارد راه رفتن خود را در سال است. اضافه کردن Pederson احتمالا به معنی تجارت براندون Nimmo یا Dominic اسمیت هر دو آنها تحت کنترل باشگاه های اضافی برای فصل طوری که در متن این قرارداد برای متس خواهد بود “همه در” تلاش برای برنده شدن در حال حاضر. این متس نیز به احتمال زیاد به تجارت یکی دیگر از حقوق و دستمزد را در Pederson pro دارای امتیاز $7.75 میلیون. به طور خلاصه به نظر می رسد مثل یک بازی دشوار. این متس خیلی بیشتر احتمال دارد به ماندن با طرح خود را با استفاده از Nimmo و جیک Marisnick در مرکز و استفاده از اسمیت بت کردن نیمکت.

آیا متس حرکت جف مک نیل به پایه دوم و J. D. Davis به سوم و استفاده از کانو رابینسون به عنوان یک ابزار بازیکن ؟ — نیک

یکی دیگر از خواننده خواسته در یک تنوع از این سوال که آیا پیت آلونسو می تواند معطوف به پایه سوم اجازه می دهد اسمیت به بازی اول با McNeil در دوم. اما آلونسو نشده ایفا پایه سوم پس از کالج و آن را احتمالا نمی کند حس را به ظروف سرباز یا مسافر با یک پسر که فقط آمار 53 صفحه اصلی اجرا می شود و متعهد به بهبود در پایه اول.

Joc Pederson
Joc PedersonPaul J. Bereswill

همه این است که اساسا مسئله به دلیل کانو بزرگ قرارداد (او به دلیل یکی دیگر از $96 میلیون دلار در طول چهار سال قبل از MLB را shutdown) تضمین می کند او باقی خواهد ماند و در صف شروع مگر اینکه او می شود albatross. در نیمه دوم فصل گذشته کانو بود که در میان تیم را بهتر اجرا ارسال یک .880 OPS.

Cano, 37, بود صریح و روشن در بهار آموزش است که او هنوز هم می خواهد به بازی هر روز. او به احتمال زیاد خواهد شد که فرصت زمانی که او می تواند به سالم ماندن و جلوگیری از بازگشت به فرم از سال گذشته نیمه اول زمانی که او در میان ساده ترین ناشران در بیس بال. اگر متس به رسمیت شناخته شده و چه آنها تا به حال در McNeil از شروع این احتمال وجود دارد که تجارت با دریانوردان برای Cano هرگز محقق و گل میخ چشم انداز Jarred Kelenic هنوز هم ممکن است در سازمان است.

که بازیکن کوتاه ترین عمر در طول این توقف? — @ametsfan54

در هنگام خاموش شدن شروع به نظر می رسید مانند یک مزیت برای Yoenis Cespedes که هنوز نداده به نظر می رسد در نمایشگاه بازی خروج از آن تیره که آیا او می تواند آماده برای شروع این فصل است. اما به این اخراج گسترش شما شروع به تعجب می کنم که چقدر Cespedes’ مهارت های بیس بال ممکن است فرسایش به عنوان او حرکت می کند و نزدیک به دو سال سالگرد خود گذشته لیگ برتر ، دیگران که نمی تواند با بهره گیری از این زمان پایین هستند hitters مانند آلونسو مک نیل و دیویس همه آنها انجام حرکت به بهار پس از فصل سال گذشته است. یک تئوری این است که بسیاری از کوزه سود را از اخراج به دلیل کاهش سایش و پارگی در سلاح های خود را.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

آیا متس تضمین کند که قیمت بلیط برای 2021 افزایش نمی یابد در نتیجه نه کاهش ارزش از 20 درصد جایزه اعتباری ؟ — جورج Maloney

از نقطه نظر کسب و کار من نمی بینم که چگونه متس (و یا هر بخش از ورزش و سرگرمی صنعت) می تواند تضمین کند بیشتر از هر چیزی در این نقطه است. اما همانطور که ما اینجا نشسته در اوایل ممکن است آن را سخت به تصور افزایش قیمت برای بلیط به عنوان تیم خواهد بود از جان گذشته برای فریب هواداران را به ورزشگاه, به خصوص اگر در این فصل ایفا کرده است در خالی استادیوم. اقتصاد به عنوان یک کل را از بين می گویند: آیا طرفداران درآمد قابل تصرف را در نظر بگیرید خرید بلیط در بیشتر قیمت ها نسبت به قبلا ؟

می تواند Yoenis Cespedes و نوح Syndergaard رسیدگی می شود در طول این سال مهلت تجارت اگر وجود دارد یکی است ؟ — Joseph De سیم

اگر Cespedes بازگشت به ترکیب و تولید وجود دارد می تواند یک بازار برای خدمات خود را به خصوص با توجه به این که تضمین بخشی از قرارداد خود را یک حرفه ای خواهد شد-دارای 6 میلیون دلار. اما Cespedes در سال آخر قرارداد خود را نیز اجاره. این متس را به وزن پتانسیل بازگشت در یک تجارت در برابر نگه داشتن او را. Syndergaard نیست رفتن به زمین تا ژوئن 2021 در اولین, به عنوان او rehabs از تامی جان عمل جراحی است. تیم به طور کلی تجارت نیست برای rehabbing بازیکنان به دلیل خطر درگیر است.

اگر آنها تصمیم به بازی در سیتی زمینه بدون فن هستند متس هنوز هم رفتن به بازی احمقانه است که موسیقی در هر زمان آنها نمره اجرا و یا “کف زدن موسیقی” در هنگام deGrom دو اعتصاب در hitter ؟ — @TommyS9767

من ایده استفاده از زوم برای قرار دادن تشویق طرفداران در صفحه نمایش. اما این بازیکن می تواند بدون انجام تمام زنگ ها و سوت از gameday که بیشتر کارگردانی در فن و تجربه است. کاهش دسیبل سطح احتمالا یک چیز بد نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de