متس کیسه مراسلات پستی: سیتی زمینه می تواند برای کثیف بهار آموزش

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: این متس

چه نقطه از تلاش برای بازی در این نقطه است ؟ — @jfc19622000

از بازیکنان دیدگاه وجود دارد آشکار انگیزه از پرداخت بخشی از حقوق خود را نسبت به $300,000 جانباز حداکثر اگر فصل است اوراق به طور کامل. بازیکنان همچنین نگرانی در مورد چگونگی از دست رفته, تقویم سال را تحت تاثیر قرار دهد مهارت های خود را. این یک چیز به کار کردن به طور مستقل و کاملا دیگر برای شرکت در یک صورت روزانه در گرمای رقابت است. بازیکنان مسن تر, به خصوص, خواهد که به نگرانی در مورد به دست آوردن خود را موجو از یک سال بدون بیس بال. (برای کسی مثل Yoenis Cespedes خواهد شد که در تلاش برای به دست آوردن یک قرارداد اخراج خواهد بود نزدیک به سه سال پس از آخرین بازی).

حتی اگر شما خرید صاحبان ادعای آنها خواهد شد از دست دادن پول با بازی کوتاه فصل بدون طرفداران, در تصویر بزرگ آیا آنها واقعا می خواهید برای رفتن به 17 ماه بدون محصول خود را بر روی صفحه نمایش? خواهد بود که طول بین پایان جهان آخرین سری و زمین برای اولین بار از سال 2021 فصل است. این جان سخت طرفداران بازگشت بدون در نظر گرفتن اما شما خطر از دست دادن قابل ملاحظه بخشی از مخاطبان خود را که می تواند خیال بیس بال “غیر ضروری است.”

فراتر از بازیکنان و صاحبان وجود دارد هزاران نفر از مردم که معیشت آنها متصل به بازی که می توانست شرایط اشتغال آنها تاثیر لغو شود.

Marcus Stroman
مارکوس بودAnthony J. باعث تخریب جهانی

آیا متس دوباره ثبت نام مارکوس بود? — @sweepsking61

بود باید مدیر کل برودی ون Wagenen اولویت به خصوص با توجه به این واقعیت یعقوب deGrom و استیون Matz تنها سالم شروع کوزه تحت قرارداد و یا تیم کنترل برای سال آینده. گفت: این موضوع پیچیده است ممکن است فروش این تیم که رخ می دهد ممکن است قبل یا بعد از offseason. به عنوان ما را لمس هفته گذشته متس می تواند مواجه شدید حقوق و دستمزد بحران اگر Wilpons و Saul کاتز نمی تکمیل تیم فروش قبل از بهار آموزش. بود بازگشت کمک خواهد کرد که اعتبار ون Wagenen تجارت در ماه ژوئیه گذشته که فرستاده تبادل چشم انداز آنتونی کی و شمعون جنگل-ریچاردسون به جیز آبی برای جانبازان right-hander.

چگونه به خوبی مجهز شده است lenders به میزبان بهار آموزش Part Deux? — @MetsDaddy 2013

این ایده آل نیست اما متس خواهد باید گزینه متناوب تمرینات خود را بین صبح و بعد از ظهر و اکتشاف می تواند با استفاده از طیف پارک در بروکلین. بزرگترین نگرانی که همیشه در یک فصل اردوگاه در حال ساخت تا کوزه. وجود دو تپه در هر اغل گاو یا حشم سیتی در زمین و یکی در زمین اصلی. تیم مقامات را مجبور به تصمیم می گیرید اگر که به اندازه کافی است و یا اینکه آیا اضافی اغل گاو یا حشم تپه می تواند جایگزین شود.

برای سومین سال متوالی به متس به پایان رسید پایین پنج در لیگ در دفاعی اجرا می شود ذخیره و پایین 10 در منطقه امتیاز در هر Fangraphs. چگونه باید متس حل این مشکل ؟ — @AlbanyFrom

هر گونه بهبود را مجبور به آمدن تدریجی. مثلا کانو رابینسون می تواند تبدیل به متس ” دائمی DH پس از این فصل (و یا شاید حتی در سال 2020 اگر Cespedes نیست پاک به رزومه) اجازه می دهد این تیم به تغییر جف مک نیل به دوم و جستجو برای ارتقا در سوم اساسا تقویت دو موقعیت دفاعی. آیا آندرس Gimenez یا Ronny Mauricio تبدیل شدن به شروع shortstop در سال 2021 یا ’22 جابجایی Amed روساریو برای یک پتانسیل دفاعی تقویت? ویلسون راموس امضا شده است تنها از طریق این فصل اما پیدا کردن یک دفاعی جالب است که می تواند هر چیزی ادبانه است مانند تلاش برای از زیرخاک در اوردن گنج به خاک سپرده شد. این متس رفت و برای یک دفاعی گل میخ در مرکز میدان در دور اول پیش نویس انتخاب پیت کلاغ-آرمسترانگ اما ما احتمالا نمی خواهد او را برای مدت پنج سال. پیت آلونسو را تعیین کرده است یک دستکش طلا را به عنوان هدف بعدی پس شاید هنوز هم وجود دارد امید دفاعی بهبود در پایه اول. اگر نه متس با کمال میل معاوضه یک بازیکن با پتانسیل به آمار 40-به علاوه homers برای بعد از چند فصل است.

ما چگونه ما پول را برای این بازی ما در حال حاضر برای پرداخت می شود, شب جری Koosman شماره بود که بازنشسته? — Ronald J. Bergeron

آن را ناامید کننده این متس مانند بسیاری از تیم ها نیست و درمان مشتریان خود را بهتر است. در این مرحله بدون یقین طرفداران اجازه خواهد داشت در ballparks باید فصل رخ می دهد هر بلیط برای سال 2020 باید مسترد شده است در حال حاضر. این فقط یک مثال چرا این مشکل برای همدردی با صاحبان خود در نبرد برای رسیدن به یک توافق مالی با بازیکنان است. تماس با متس’ بلیط احتمالا شما به جایی نمی بنابراین ما ارسال یک پیام حق در اینجا: Fred Wilpon جف Wilpon و Saul کاتز به طرفداران خود را بازپرداخت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de