متس’ لوئیس Rojas: Yoenis Cespedes شده است سرعت

Yoenis Cespedes پاها ممکن است بیشتر به شدت طلبه بخشی از بدن در فصل بهار, آموزش 2.0 برای متس.

اگر او می تواند اجرا شود او می تواند بازی کند. و از گزارش مدیر لوئیس Rojas دریافت کرده Cespedes شد دو سرعت در طول COVID-19 اخراج.

“من می دانم که او هنوز هم در حال پیشرفت در حالی که ما دور پایگاه های در حال اجرا و به حداکثر رساندن سرعت,” Rojas گفت: در روز جمعه تمرین. “ما نیاز به ارزیابی مجدد با عملکرد کارکنان برای دیدن جایی که ما در آن منطقه است. خواهیم دید که در روزهای آینده در کمپ زمانی که ما شروع به ramping آن را بیشتر و درگیر به پایگاه های که در آن او است تا آنجا که. اما من می دانم که او در پیشرفت و شنیدم واقعا چیز خوب در مورد آن است. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید Cespedes خودم.”

Cespedes بود در این زمینه در طول این تیم آخرین تمرین روز اما فعالیت همه بازیکنان نور بود. در طول بهار, آموزش Cespedes شد به طور منظم مصرف زندگی تمرین پنبه حلاجی شده. اگر پاهای خود را سالم هستند به اندازه کافی Cespedes — کسی که در تقریبا دو سال پس از عمل جراحی در هر دو پاشنه و حفظ مچ پا شکستگی در یک حادثه در مزرعه خود که شامل یک گراز وحشی — روشن خواهد بود برای باز کردن بعد فهرستی. جایزه برای متس است Cespedes می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان DH.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de