متس’ ادوین دیاز معتقد است که او را قادر به نزدیک’

ادوین دیاز اصرار دارد او را با تمرکز بر نقش خود در متس اغل گاو یا حشم.

اما مسکن که در خدمت به عنوان متس’ نزدیک برای بسیاری از سال گذشته قبل از از دست دادن شغل دیر معتقد است که او ساخته شده است یک مورد در طول بهار آموزش 2.0 برای بازپس کار در این فصل است.

“من فکر می کنم من ثابت کرد در این بهار دوم آموزش که من در کار قرار داده و من قادر به نزدیک” دیاز گفت: از طریق یک مترجم چهارشنبه در سیتی زمینه که در آن متس برگزار شد تمرین پیش از روز جمعه بازکن در برابر بریوز. “این روشی است که من خودم آماده, اما من نه تنها با تمرکز بر روی آن. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را در هشتم یا نهم باز یافته هر زمان که آنها به من بگویید به در آمد من قصد دارم به در آمده و انجام کار است.”

به منظور انجام این کار به طور موثر تر از او در 2019, دیاز نیاز به مهار فرمان او. آن را اغلب گم شده است در فصل اول خود را با متس به عنوان او به سمت چپ بیش از حد بسیاری از رزین های بر روی صفحه و به 15 خانه اجرا می شود به عنوان دوران خود ballooned به 5.59.

ست لوگو و جاستین Wilson بسته کردن بازی در اواخر فصل گذشته و لوگو می تواند یک چند دور گزینه برای انجام همان دوباره این سال است. اما دیاز است که اعتماد به نفس او خطاب خود را کنترل مسائل مربوط به جمعه.

Edwin Diaz
ادوین Diaz, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“من فکر می کنم من قادر به یادگیری بیشتر در مورد اعتصاب منطقه این offseason و کار بر روی فرمانده من رزین به روش های مختلف” دیاز گفت. “هنگامی که [تبادل مربی جرمی] Hefner پایین آمد به پورتوریکو با من کار می کنند, ما تا به حال بسیاری از شدید گفتگو در مورد چگونه آنها انتظار مرا به انجام. هنگامی که من شروع به گرفتن که طرح من آمد به اولین اردوی فوق العاده ای شکل با توانایی به زمین راه من می خواهم به. من همچنان به انجام است که در این اردوگاه در حال حاضر.”

پس از Diaz زده از کنار در روز سه شنبه intrasquad داد و بیداد در final tuneup قبل از روز افتتاحیه مدیر لوئیس Rojas صحبت در مورد 26 ساله بهتر شدن افزونه در نوار لغزنده. دیاز گفت که او فکر می کند او را تبدیل به بیشتر سازگار با هر دو کشویی و fastball و طرح حمله برای آنچه که او امیدوار است bounce-back فصل است.

“من اعتماد به نفس فوق العاده ای در هر زمینهای که من,” او گفت:. “اگر من قادر به تسلط و غلبه با fastball من قصد ندارم برای رفتن به دور از برنامه بازی. اما زمانی که من احساس می کنم که یک hitter در واقع می تواند به عقب با fastball پس از آن که زمانی که من شروع به پرتاب رزین های مختلف را امتحان کنید به آن را دریافت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر