متس دو برابر کردن مخاطره آمیز در پیش نویس استراتژی است که می تواند پرداخت

برای دومین سال متوالی به متس یک کار مخاطره آمیز رویکرد با پیش نویس و زندگی را بگویید.

گام بعدی خواهد بود دریافت نتایج خود را در قمار.

در outfielder پیت کلاغ-آرمسترانگ راست دست پارچ JT Ginn و outfielder اشعیا گرین خاص از متس شرط بندی در پایان بالاتر استعدادهای درخشان با مذاکره اهرم زیرا از واجد شرایط بودن اما هر سه قرارداد امضا کرده. قطعه نهایی شد Ginn دانشجوی سال دوم از ایالتی می سی سی پی که در این هفته به توافق بیش از اسلات امضای جایزه به ارزش 2.9 میلیارد دلار میلیون نفر است.

این متس در زمان یک رویکرد مشابه در سال گذشته اجازه می دهد آنها را به زمین مت الان یک دبیرستان تبادل استعداد که ترس بسیاری از تیم ها بیش از نگرانی در مورد اینکه آیا او خواهد ثبت نام در دور سوم.

“ما به این شناخت است که ما بهتر است ثبت نام این افراد” مدیر کل برودی ون Wagenen روز سه شنبه گفت. “است که بخشی از پیش نویس اگر شما بازیکنان و نمی توانید آن را امضا و سپس ما انجام داده اند ما چون این بازیکنان نمی تبدیل شدن به بخشی از مزرعه ما سیستم.”

پیت کلاغ-آرمسترانگAP

ون Wagenen اعتبار تیم مشاور Omar Minaya که نظارت بر متس داخلی و بین المللی سراغ, برای کمک به restock مزرعه سیستم پس از معاملات است که شامل چشم انداز بالا بیش از گذشته 1 و نیم سال است. در میان آنها بود و تجارت برای کانو رابینسون و ادوین دیاز که فرستاده Jarred Kelenic به Mariners.

“چهار چیز وجود دارد عمر را به ارمغان آورده است به هدف خود در نظارت” ون Wagenen گفت. “او می خواست به تمرکز بالا تاثیر بازیکنان حق بیمه, موقعیت, بازیکنان حق بیمه ورزشکاران و همه کاره استعداد. هر چهار نفر از کسانی که همه چیز می تواند یک تفاوت واقعی در این لیگ سطح و بیشتر می تواند در مسابقات قهرمانی اهداف است که ما داریم.”

در Minaya آخرین پیش نویس به عنوان متس مدیر کل در سال 2010 در تیم منتخب مت هاروی در دور اول و یعقوب deGrom در نهم. این متس تقویت خود پیش نویس استعداد در طول GM شنی الدرسون رژیم با مایکل Conforto, پیت آلونسو و جف مک نیل در میان موفقیت.

“من فکر می کنم ما در یک موقعیت که در آن شما نگاه کنید ما در تیم ما یک نوع وطنی تیم با پیت Alonsos جهان deGroms, [Amed] Rosarios این McNeils,” Minaya گفت. “این هدف است. از روز 1 برگشت وقتی که من برگشتم به متس آن را با این ایده من بود و درگیر در ارزیابی و توسعه که به دلیل علاقه من است.”

بدون جزئی لیگ فصل چالش در حال توسعه است بازیکنان در هر سطح. برای متس فرایند شامل زوم چت و به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تمرینات فردی.

“ما باید حفظ تمامیت بازیکن ما توسعه کارکنان برقراری ارتباط و مطمئن شوید که ما در حال ایجاد برنامه های منحصر به فرد به طوری که این بازیکن در حال ساخت گام به عنوان مخالف برای رسیدن به stalemates” ون Wagenen گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *