متس می تواند مانع از بالا به پایان پارچ در این سال 2020 MLB پیش نویس

به عنوان بیس بال تلاش برای کشف کردن که در حال حاضر متس مقامات در حال جمع آوری در پورت سنت لوسی, Fla., تلاش برای ساخت آینده است.

MLB پیش نویس تغلیظ شده به پنج دور آغاز می شود یکشنبه شب. در شرایطی بازی را به احتمال زیاد خواهد شد دریافت خواهید کرد قابل ملاحظه ای توجه بیش از در سال های گذشته زمانی که پیش نویس خدمت در درجه اول به عنوان یک کنجکاوی پنهان روزانه جعبه نمرات.

در یک کلام این متس خود شماره 19 انتخاب در دور اول. این یک پیش نویس لود شده با شروع تبادل یک واقعیت است که باید تحریک مدیر کل برودی ون Wagenen و lieutenants آنها به عنوان تلاش برای restock کم-دارای سیستم مزرعه از جان گذشته برای یک تزریق از استعداد است. تبادل هنوز هم پادشاه است و متس باید سعی کنید به سوار در حرکت از سال گذشته زمانی که آنها فرود آمد مت الان (پیش بینی بالا-15 انتخاب کنید) در دور سوم از آنجا که تیم ها نگران بودند او نمی خواهد وارد سیستم شوید.

آسا بند دار یک چپ دست از Texas A&M که در نظر گرفته شده است به عنوان بالا در دسترس پارچ در پیش نویس نمی تواند در اطراف در زمان متس انتخاب کنید اما نام هایی مانند میک آبل گرت قلاب دوزی, Jared کلی کول فروردین و تنر سوختگی می تواند امکانات.

این متس باید مقدار زیادی از نیازهای. آنها نه یک حق رای گیر پس از Hundley تاد در اوایل 1990s و هیچ یک از آنها بالای 15 چشم انداز در لیگ کوچک هستند outfielders. اما این همیشه یک سازمان ساخته شده است در تبادل و کسانی که ذخایر در حال نازک شدن است. آن خواهد شد به خصوص پس از 2021 فصل — هنگامی که نوح Syndergaard و استیون Matz (تحت سیستم فعلی) واجد شرایط هستند به ترک از طریق آژانس ترک یعقوب deGrom به عنوان به طور بالقوه آخرین وطنی شروع کوزه از آنچه شده است پربار برداشت بیش از دهه گذشته است.

برای آن مقدار از اعتبار می رود به سابق مدیر کل عمر Minaya که پس از بازگشت به متس به عنوان مشاور. آن را در طول Minaya نهایی پیش نویس به عنوان جنرال موتورز در سال 2010 که متس انتخاب مت هاروی و deGrom. یک سال پیش از آن استیون Matz شده بود برداشت. Minaya جایگزینی شنی الدرسون ادامه داد: هجوم با معاملات آورده است که زاک ویلر و Syndergaard به متس.

Right-hander Matt Allan was drafted by the Mets last year.
Right-hander مت الان شد پیش نویس توسط متس سال گذشته است.AP

می گویند آنچه شما می خواهید در مورد منادی پنج Harvey, deGrom, Syndergaard ویلر و Matz هرگز تحقق پتانسیل واقعی خود را — به استثنای بدیهی است deGrom نهم-دور پیش نویس انتخاب کنید که برنده گذشته دو لیگ ملی Cy جوان, جوایز — اما این واحد دارای حداقل با توجه به متس ربط در سال های اخیر است. Yoenis Cespedes’ ورود در 2015 jumpstarted کردن اما بدون شروع تبادل وجود دارد نمی توانست چیزی به رستاخیز برای سوار شدن به جهان سری.

شاید هنوز هم وجود دارد امید ست لوگو برای تبدیل شدن به یک جامد میانه-of-the-چرخش استارت اما اصلی او ارزش شده است به عنوان یک مسکن. تا آنجا که متس مانند دیوید پترسون بالا خود را انتخاب کنید در سال 2017, پیش نویس, چپ دست نیست خیره شدن دو فصل گذشته در افراد زیر سن قانونی. یکی دیگر از انتخاب right-hander جاستین دونن (2016) بود که در بسته گنجانده شده است که به ارمغان آورد کانو رابینسون و ادوین دیاز از ملوانان قبل از فصل گذشته.

البته قابل توجه ترین چشم انداز در آن معامله شد outfielder Jarred Kelenic این متس’ انتخاب در سال 2018 پیش نویس است. دو دیگر بسیار مورد توجه آغوش آنتونی کی و شمعون جنگل Richardson پرداخته شد به جیز آبی در سال گذشته تجارت مهلت مارکوس بود که ترک می تواند از طریق آژانس پس از این فصل است.

آلن و جاش گرگ (سال گذشته-دور دوم انتخاب توسط متس) هر دو دبیرستان کوزه ما احتمالا نمی خواهد در رشته های لیگ قبل از 2023. اگر متس انتخاب یک پارچ در دور اول در روز چهارشنبه خواهد آنها را انتخاب کنید از کالج محصول به تسریع توسعه ؟

اضافه کردن به پیش نویس ذاتی غیر قابل پیش بینی است و در واقع این بازیکنان نیست و یک فرصت برای انجام بسیاری از فصل در این سال با توجه به همه گیر shutdown برای coronavirus. سراغ گزارش خواهد شد کمتر قابل اعتماد تر از قبلا. ون Wagenen و خدمه اش درگیر در crapshoot اما هنگامی که در شک, برو با تبادل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de