هیچ بزرگتر تعریف یک فرد می تواند دریافت بیش از یک جو تره پرداخت تونی Carullo در روز جمعه.

“شما می توانید اعتماد او را با زندگی” توره گفت: از Carullo که بازنشسته دوشنبه به عنوان متس’ بازدید از محل باشگاه وانجمن مدیر پس از 51 سال کار برای این تیم است. “که برای من بسیار مهم است.”

قادر به با هم برای یک بازنشستگی عادی, مراسم آن برگزار شد از طریق زوم و بیش از 60 دوستان و اعضای دفتر جبهه گفت: خداحافظ. در میان کسانی که پیوستن توره در تماس بودند جف Wilpon لوئیس Rojas, دیوید رایت تاد Frazier دیرین بریوز محل باشگاه وانجمن مدیر جان هلند و لو Cucuzza — که سر به بازدید از محل باشگاه وانجمن در استادیوم یانکی.

“او شده است در اطراف برای همیشه لطفا برای. من او را در هر سال است. او بزرگترین قلب من تا کنون بوده است. او مراقبت عمیقا در مورد آنچه او می کند و او چگونه آن را ندارد” گفت: توره که تا به حال به عنوان MLB ارشد بیس بال افسر از سال 2011 قبل از تبدیل شدن به دستیار ویژه کمیساریای در ماه فوریه است. “او یک شخصیت بزرگ است.”

Carullo یک ملکه مادری که در آستوریا بود مادر کریستی دانش آموز دبیرستانی که او را استخدام کرد تا به عنوان یک بت در سال 1969. در 21 او در زمان بیش از بازدید از محل باشگاه وانجمن موقعیت در سال 1976.

Tony Carullo with Derek Jeter and Joe Torre
تونی Carullo با Derek Jeter و جو ترهNew York Mets

“تونی یک متس آیکون. او محبوب توسط هر عضو از سازمان ما است. من هرگز شنیده ام کسی می گویند یک کلمه بد در مورد او” Wilpon در بیانیه ای گفت. “پنجاه و یک سال از خدمات اختصاص داده شده است فقط شگفت انگیز است. بازنشستگی کنار تونی Carullo خواهد بود یک ملاقات برای زندگی است.”

یک سال 1977 تحصیلات تکمیلی از باروخ Carullo است خدا را شکر برای حمایت Wilpon ارائه شده است.

“جف همیشه نگاه کردن به من گفت:” Carullo که پر بازنشستگی بیکار ساعت توسط, ماهیگیری, گلف, سفر و حضور در اپرای متروپولیتن. “ما می توانیم بحث در مورد شراب برای ساعت.”

و او انتظار دارد که وجود خواهد داشت یک خلاء بزرگ.

“در طول سال ها من ملاقات بسیاری از مردم خوب است. که خواهد بود که سخت ترین قسمت. من صحبت کردن در مورد بازیکنان است. بازیکنان وجود دارد به مدت سه روز و در آنها از بین رفته اند” Carullo گفت. “سفر دبیر این محل باشگاه وانجمن بچه ها کسانی هستند که من می خواهم به از دست دادن بیشتر است. من می خواهم به دست جو آمدن به اتاق و صحبت کردن در مورد شراب و صحبت کردن در مورد سیگار برگ. که در حال رفتن به بخش سخت نیست داشتن دوستان در اطراف. اگر شما خوب به مردم آنها خوب به شما.”

Carullo دفتر او بود اما به دیگران از آن ایشان بود.

“شما را به نشستن در دفتر کار خود است و باز به شما آن را در دفتر خود گفت:” توره که ملاقات Carullo در سال 1969 زمانی که او در حال بازی برای کاردینالز و البته باید بدانید که او را به عنوان متس مدیر و بعد از آن به عنوان یک بازدید مدیر با بریوز, کاردینالز یانکی ها و داجرز. “در آن روز شما می آیند و از دست دادن سختی ballgame او یک حس دوستی و که واقعا کمک کرد.”

Carullo خواهد شد که جایگزین دیو Berni این متس’ خانه محل باشگاه وانجمن دستیار دقیقا می داند که چگونه او به طول انجامید ،

“نگه داشتن دهان من بسته و فراموش کار من و شما می توانید از چوب در اطراف برای 51 سال” Carullo گفت.

و بود که به اندازه کافی بلند.

“این تلخ و شیرین اما از آن زمان به دست کمر بیش به یک پسر جوان” 66 ساله Carullo گفت: “من تا به حال اجرا است و من خدا را شکر برای همه دوستان من ملاقات کرد. آن را واقعی بوده است سرگرم کننده و من می خواهم به آن را از دست. من می خواهم به آن را از دست بسیاری اما آن زمان بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de