متس’ براندون Nimmo هنوز هم می تواند تحقق والای خود پیش نویس وضعیت

قسمت 18 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس

تهیه پیش نویس براندون Nimmo یکی از سندی الدرسون اولین حرکت خود را به عنوان متس مدیر کل و افزایش مقدار زیادی از ابرو در زمان.

Nimmo است از وایومینگ یکی از سه کشور که نمی تواند به دبیرستان بیس بال بنابراین outfielder به جای بازی های محلی در لژیون آمریکایی تیم.

با انتخاب الدرسون — و پس از آن معاون رئیس جمهور از بازیکن توسعه پل DePodesta — کنار انتخاب آنچه که دیگران می توانست تلقی امن تر انتخاب کنید در یک کالج پارچ مانند پسرم خاکستری یا کالج infielders مانند Kolten وانگ و جو Panik همه انتخاب شده و بعد از آن در دور اول که در سال 2011 پیش نویس (به عنوان معلم مدرسه ابتدایی بالا خوزه فرناندز یک نقطه پس از Nimmo).

“هنگامی که ما رفت و به این کار به صورت کاملا صادقانه با شما ما نیست که علاقه مند به ساخت آنچه ما فکر ساخت امن ترین انتخاب” DePodesta گفت: در آن زمان توضیح دادند و در مراحل اولیه بازسازی است. “ما علاقه مند در ساخت انتخاب کنید که ما فکری به حال بیشترین تاثیر است.”

نه سال بعد چگونه است که انتخاب کنید ،

بدیهی است که فرناندز بهترین بود از دسته قبل از او کشته شد در یک تصادف قایقرانی در سال 2016.

خاکستری تن به تن کرده و برای بیشتر از هفت سال کار حرفه ای در خارج از وقت خود را با یانکی ها در حالی که وانگ شده است و سازگار مجری بیش از مدت مشابه برای کاردینالز. Panik بود همه ستاره برای سان فرانسیسکو اما تا به حال کاهش یافته است قبل از متس او را برداشت در فصل گذشته.

براندون NimmoAnthony J. باعث تخریب جهانی

Nimmo حرفه ای, جای تعجب نیست, در زمان دیگر به رفتن — تا حد زیادی به دلیل بی تجربگی.

او ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی در سال 2016 به نام به جای افتادن مایکل Conforto — و برخورد با آسیب های فصل بعد اما به خوبی به پایان رسید.

Nimmo از طریق شکست در سال 2018 به پایان رساندن با یک عملیات از .886 در 535 صفحه ظاهر.

به جای ساختمان که در سال گذشته هر چند Nimmo شد sidetracked توسط یک برآمدگی دیسک در گردن خود او دچار توفنده به دیوار در ماه آوریل است.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

پس از تلاش به بازی از طریق آنچه که تصور می شد به سفت گردن Nimmo بسته شد در ماه مه زمانی که او ضربه فقط .200 با .667 OPS.

اما زمانی که Nimmo بازگشت در ماه سپتامبر پس از از دست رفته 89 بازی او بار دیگر نشان داد پتانسیل متس دیدم او نزدیک به یک دهه پیش است.

او تا به حال یک .995 OPS بیش از آخر هفته از فصل به طور منظم و متس امیدوار بودند که از Nimmo وقتی بهار آموزش بسته شد در ماه مارس ،

“او نشان داده چشمک می زند” یکی NL دیده بانی گفت. “او یک مولد بازیکن تهاجمی که هنوز اتاق بهتر است بنابراین شما می توانید درک کنند که چرا متس او را دوست داشت و به همین دلیل آنها هنوز هم انجام دهد.”

“نبود حتی شماره او قرار داده تا در پایان سال” هدف قرار دادن مربی فلفل قرمز, دیویس گفت: در ماه فوریه است. “این رویکرد خود را و حرکت خود را در جعبه خمیر را خیلی خوب, بنابراین من می خواستم به مطمئن شوید که او نداشت و این به دلیل آن برای او کار می کرد و این چیزی که من می خواهم برای دیدن او کامل است.”

Nimmo تا به حال اهداف مشابه.

“بزرگترین چیزی است که قوام” Nimmo گفت: در بهار. “من می خواهم به سعی کنید به بیشتر سازگار در طول فصل با رویکرد من با هر دو من نوسانات و دفاع من.”

او در برخورد با مختصر ترساندن این بهار هنگامی که او مجبور به انجام یک سری از cardiological امتحانات نشان داد که ضربان قلب نامنظم. او به اقدام تنها چند روز بعد بود و قرار برای به اشتراک گذاشتن زمان در مرکز با جیک Marisnick. Nimmo نیز دیده می شود در سمت راست میدان در طول گریپ فروت لیگ هنگامی که Conforto شد و با یک تیره و تار مورب.

هر کجا که او بازی می کند اگر او را قادر به ماندن سالم متس’ رژیم جدید می توانید پیدا کردن برای برخی فقط آنچه الدرسون و شرکت. کردم زمانی که آنها در زمان یک فرصت در Nimmo.

“من می دانم که وجود دارد gonna be قله ها و دره ها در طول فصل, بنابراین من سعی کنید به تمرکز بر روی فرایند” Nimmo گفت. “اگر من احساس می کنم خوب من اعتقاد دارم که من می توانم قرار دادن با هم یک سال تمام اما من باید آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>