طلا به پایان رسید و بالاتر در روز پنج شنبه پس از ضرر و زیان در گذشته دو جلسه پیدا کردن پشتیبانی به عنوان آخرین هفته صعود در تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده فدرال رزرو نگرانی های سرمایه گذاران در مورد تاثیر اقتصادی از تلاش برای شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

ایالات متحده هفتگی مدعیان گزارش “خاطر نشان کرد معامله گران و سرمایه گذاران به شدت آسیب دیده دولت ایالات متحده و دیگر عمده دنیای اقتصاد” گفت: جیم ویکاف تحلیلگر ارشد در Kitco.com.

تقریبا 3.2 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از coronavirus هزینه آنها شغل خود را. تعداد مدعیان اولیه بیکاری خام در هفته منتهی به مارس 2 کمتر از نیمی از بحران اوج 6.9 میلیون دلار در پایان ماه مارس. هنوز هم برخی از 33 میلیون ادعاهای جدید واصل شده اند در هفت هفته.

این گزارش می آید پیش از گزارش اشتغال ماهانه ایالات متحده وزارت کار است که “انتظار می رود برای نشان دادن از دست دادن بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل و یک نرخ بیکاری در شمال 15% پس از نرخ بیکاری فقط 4.4 درصد گزارش شده در ماه مارس گفت:” ویکاف در روزانه داشته باشید. دیدن MarketWatch متحده در تقویم اقتصادی

در Comex ژوئن طلا GCM20, +2.54% رز $37.30 یا 2.2% به حل و فصل در $1,725.80 دلار در هر اونس در روز رسید. در ضمن جولای نقره ای SIN20, +4.32% رز 57.5 سنت یا 3.8% افزایش به $15.59 در هر اونس است. طلا از دست داده و بیش از 1% در روز چهارشنبه به دلار آمریکا تقویت شده و بازگشایی برخی از اقتصادهای در سراسر جهان به نظر می رسد به دندانه تقاضا برای پناهگاه فلزی.

دفعات بازدید:در اینجا چیزی است که طلا می کند که دولت فدرال می رود در استقراض شراب خواری

در معاملات روز شنبه ارزش دلار آمریکا تبدیل شده کمی پایین تر با یخ شاخص دلار DXY, -0.23%, یک پیمانه از این ارز در برابر سبدی از شش رقبا پایین 0.3% در 99.83 پس از قبل صعود بالاتر از 100 علامت. ایالات متحده معیار شاخص های سهام شد تا به عنوان قیمت آتی طلا. این فلز گرانبها اغلب معاملات در یک رابطه معکوس با بازارهای سهام و دلار آمریکا.

“ما در نظر تاریخی همبستگی قوانین است که می تواند شکسته شود و ما فکر می کنیم که این روزها طلا را می توانید در ادامه به پیروزی حتی اگر سهام بهبود به عنوان سرمایه گذاران آگاه از خطر است که آنها در حال بدست گرفتن و به دنبال هجز مانند طلا” گفت: Christopher Louney گر بازارهای سرمایه RBC در یک توجه داشته باشید.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره را تغییر نداد 0.1% برگزار شد و برنامۀ تزریق پول به اقتصاد پایدار هر چند سناریو منتشر شده توسط بانک مرکزی نشان می دهد که اقتصاد انگلستان در حال سقوط 14 درصد در این سال است. تهاجمی سیاست تسهیلی پولی توسط بانک های مرکزی ارائه کرده است پشتیبانی برای طلا به عنوان سازمان ملل در سراسر جهان حرکت می کند برای جلوگیری از اثرات این بیماری همه گیر در اقتصاد خود است.

در حال حاضر ღ Karnani رئیس تحلیلگر بازار در نشان مشاوران گفت: معامله گران خواهد شد “ترجیح می دهند به صورت طلا از کوتاه قبل از ایالات متحده مارس اشتغال بخش غیرکشاورزی” data خاطر جمعه.

در دیگر معاملات فلزات جولای مس HGN20, +1.47% اضافه 1.4% در $2.3805 یک پوند. جولای پلاتین PLN20, +2.32% افزایش 2.2 ٪ به $782.10 هر اونس, در حالی که ژوئن پالادیوم PAM20, +3.20% صعود 4.4% در $1,835 دفاع.70 در هر اونس رسید.

طلا-حمایت SPDR Gold Trust صندوق ارز داد و ستد GLD +1.83% نقل مکان کرد تا 1.7%.

در سطح جهانی طلا-حمایت ETFs اضافه شده 170 تن در مارس بلند کردن مجموع منابع به بالا تمام وقت از 3,355 تن, به گزارش از شورای جهانی طلا پنجشنبه منتشر شد.

“ادامه رشد رکورد برای طلا-حمایت ETFs با وجود برخی از جهش در دارایی های دیگر برجسته است که سرمایه گذاران در حال استقبال از طلا به عنوان ذخیره ارزش و منبع نقدینگی و بازده” خوان کارلوس ارتیگس رئیس تحقیقات در جهانی طلا شورا در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de