فلزات سهام: قیمت طلا در صورت headwinds به عنوان ریسک دارایی های نمره یک تلنگر از گزارش خرده فروشی صحبت از coronavirus مواد مخدر

قیمت طلا در معاملات آتی تحت فشار بودند دوباره سه شنبه میان بهتر از حد انتظار گزارش در ایالات متحده خرده فروش ممکن است که کمک به افزایش اشتها برای دارایی های به عنوان خطرناک است.

در ضمن یک گزارش از یک پتانسیل های استروئیدی برای درمان این بیماری مشتق شده از رمان گونه از coronavirus همچنین به افزایش دارایی های مخاطره آمیز در نظر گرفته.

ایالات متحده آمار مربوط به خرده فروشی برای ماه مه نشان داد که فعالیت خرید و فروش افزایش 17.7% دولت روز سه شنبه گفت. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch پیش بینی کرده بود 8.5 درصد افزایش یافته است. این گزارش نشان می دهد که خرده فروشان ایالات متحده شروع به بهبود می یابند به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی پس از ثبت رکورد در فروش کاهش در قبل از دو ماه باعث coronavirus بیماری همه گیر.

“قیمت طلا و نقره در حال معامله در نزدیکی مداوم در ایالات متحده در اوایل معاملات روز شنبه اما باید حمایت کردن از یک شبه اوج در پی بسیار بهتر از انتظار ایالات متحده گزارش خرده فروشی برای ماه مه” نوشته جیم ویکاف گر Kitco.com در یک گزارش روزانه است.

اوت طلا GCQ20, -0.02% خاموش بود 1.50 دلار یا 0.1% در $1,725.70 دلار در هر اونس در Comex پس از این فلز 0.6% کاهش پیدا کرد در روز دوشنبه. قیمت طلا در معاملات آتی معامله شده است در $1,670 به $1,770 محدوده حدود دو ماه در حال حاضر با وجود کاهش شدید دلار آمریکا DXY, +0.15% در برابر ارزهای اصلی در آن زمان.

در ضمن جولای نقره ای SIN20, +0.83% اضافه شده 14 سنت یا 0.1% در $17.54 هر اونس پس از یک شنبه 0.5% کاهش است.

شمش ممکن است در قرعه کشی برخی از پشتیبانی از یک گزارش که کره شمالی منفجر کردن یک اینتر-کره ای دفتر ارتباطی در مرز غربی شهر Kaesong, پیشنهاد افزایش تنش در منطقه بين جنوبی و کره شمالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de