فلزات سهام: قیمت طلا در معاملات آتی معکوس پس از افزایش به رکورد

قیمت های آتی طلا معکوس در روز سه شنبه این فلز زرد کشویی پس از یک رالی به بالاترین رکورد. با سرب قرارداد به عنو

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

قیمت های آتی طلا معکوس در روز سه شنبه این فلز زرد کشویی پس از یک رالی به بالاترین رکورد.

با سرب قرارداد به عنوان بالا به عنوان $1,974.40 هر اونس یک شبه قیمت طلا در معاملات آتی GC00, -0.20% سقوط $23.80 به $1,907.20 در هر اونس است.

چین مصرف طلا کاهش یافت و به 38% در سال در سال در نیمه اول سال 2020 چین طلا ارتباط گفت: خبری که ممکن است منجر به ضعف در روز سه شنبه.

طلا هنوز یورش برده و بالاتر در طول هفته گذشته به دست آورد و به بیش از 25 درصد این سال است.

اجرای این جمهوری خواه مجلس سنا $1 تریلیون طرح محرک اقتصادی اضافه شده به نگرانی در مورد پولی تامین مالی مخارج دولت با فدرال رزرو روز سه شنبه شروع خود در دو بعد بهره-نرخ-تنظیم نشست. دستاوردهای طلا نیز آمده میان ارتباط تنش بین ایالات متحده و چین است.

به دنبال در تصویر گسترده تر تحلیلگران در BCA تحقیقات می گویند دلار ضعف است فقط یکی از عوامل پشت طلا را افزایش اشاره طلا صعود مقابل میزبان ارز.

"سقوط در بازده واقعی بوده است پیوند بین سیاست آسان و طلا. به عنوان بانک مرکزی در تزریق نقدینگی, نرخ های واقعی و کاهش هزینه فرصت نگه داشتن طلا محو می شود. بانک مرکزی باقی می ماند موفق در کاهش تلاش. حتی اگر اسمی بازده مسطح و یا کمی تا انتظارات تورمی در ادامه به افزایش و بازده واقعی به سقوط" آنها گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

آنها گفتند: "طلا باقی خواهد ماند پیشنهاد تا زمانی که وزارت خزانه داری بازده TMUBMUSD10Y, 0.611% شروع به گرفتن از خود 0.6% خوانش."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب