Melissa Etheridge می گوید: او 21 ساله و پسر بکت سایفر درگذشت مخدر اعتیاد

بکت Cypher 21-ساله پسر Melissa Etheridge و جولی Cypher مرده است به عنوان یک نتیجه از مواد مخدر اعتیاد با توجه به دو توییتهایی شنبه از خواننده و ترانه سرا حساب.

اولین توییت تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز به صورت دقیق توسط یک Etheridge نماینده گفت: “ما غمگین هستید به اطلاع شما که ملیسا پسر بکت در گذشت و وجود دارد خواهد بود یک کنسرت از صفحه نمایش امروز است. – #TeamME”

روز یکشنبه Etheridge ارسال شده طولانی توییت جزئیات که پسرش تسلیم به عنوان یک نتیجه از اعتیاد به مواد مخدر.

“امروز من پیوست صدها نفر از هزاران نفر از خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به مواد مخدر اعتیاد. پسر من بکت بود که فقط 21, تلاش برای غلبه بر اعتیاد خود را و در نهایت تسلیم به آن امروز است. او از دست رفته خواهد شد توسط کسانی که او را دوست داشتم, خانواده و دوستان,” او نوشت.

“قلب من شکسته است. من سپاسگزار برای کسانی که رسیده با تسلیت و من احساس می کنم عشق و صادقانه غم و اندوه. مبارزه ما با چه چیز دیگری ما می تواند انجام داده اند تا او را نجات دهد و در پایان ما می دانیم که او از درد در حال حاضر” او ادامه داد.

امضا پیام به پایان رسید در یک امیدوار توجه داشته باشید: “من بخوان دوباره به زودی. این همیشه من شفا. – ملیسا”

برنده جایزه گرمی Etheridge شده است برگزاری کنسرت از خانه روزانه در Facebook Live, با شنبه روز 58 عملکرد اخیر ورود.

بکت به دنیا آمد و در سال 1998 یکی از دو فرزند Etheridge تا به حال با Cypher تصور با اسپرم از Rock and Roll Hall of Famer دیوید کرازبی. زن و شوهر, دختر بیلی ژان متولد شد و در سال 1997. Etheridge و سایفر این رابطه به پایان رسید و در سال 2000.

این خواننده همچنین دارای 13 ساله ،

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>