Melania Trump زیستی ارائه مرموز بانوی اول با عنوان ” تاثیر گذار ترین صدای در کاخ سفید همه در برای سال 2020

“هنوز بسیاری از مردم من می دانم” Melania Trump به نقل از, در مارس 2016.

این یکی از واضح تر understatements در “هنر او معامله: داستان ناگفته Melania Trump” (Simon & Schuster, 352,,, صفحات, فروش 16 ژوئن) جدید غیر مجاز زندگینامه است که تلاش برای عمودی اسرار آمریکا را مبهم ترین بانوی اول.

هیچ شاهکار آسان برای از بین بردن این دیوار از mendacity و روابط عمومی puffery بنا بیش از چند دهه در سراسر اسلوونی-متولد مدل سابق که بحث به دست نگرش در مورد خودش توضیح مدتها پیش او شد امضای اما تجلیل به برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار مریم اردن از واشنگتن پست برای تلاش.

این است که این غیر متعارف FLOTUS رد تمام آداب و رسوم سنتی از بانوی اول; آن را فقط او بر میدارد و انتخاب می کند. نظارت سالانه عید پاک تخم مرغ رول? بله خوشحال. در حال حرکت به کاخ سفید بلافاصله پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح? جواب منفی, نه انجام آن. او منتظر شش ماه تا پسر بارون سپس 10 به پایان رسید خود را در دوره مدرسه در نیویورک است. او حتی نمی خواهم که به نام “بانوی اول” بلافاصله پس از انتخابات اردن ،

این دومین Melania Trump زیستی برای اولین در ماه های اخیر: “رایگان, Melania: غیر مجاز, بیوگرافی” کیت بنت سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار در آمد در ماه دسامبر آن را پوشش می دهد همان زمین می شود و در مورد به عنوان دور.

به عنوان اردن به تصویر می کشد او مغلوب ساختن پیشی جستن 49 (متولد Melanija Knaves) محفوظ است سنجیده و منظم متمرکز شده است. او یک برنامه ریز دقیق و یک بازی بازیکنی که پروژه های یخی کنترل ، او unsentimental مورد jettisoning مردم از گذشته (به جز پدر و مادر و خواهر بزرگتر) که به او کمک کرد تا در طول راه. و او نمی خواهند به بحث در مورد آن.

“من می دانم آنچه من می خواهم و من نیازی به صحبت به یک توجه سالک,” او گفت: اردن در یک preelection 44 دقیقه مصاحبه تلفنی.

“پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Melania – او گذشته او انگیزه های او را در زندگی روزانه – شده است یک چالش بی سابقه,” اردن می نویسد. عکس از تجاری مدلسازی حرفه ای ناپدید شده اند از آرشیو; دیگران نیاز به هزینه های بالا به او پرداخت می شود. افرادی که یا به می دانم که او نمی خواهد صحبت کنید و یا مبهم در مورد جزئیات.

حتی برخی که آیا بحث شد flummoxed. اردن دنبال کردن Dejan Marcovic که او را ملاقات کرد در سال 1992 هنگامی که او به طور خلاصه برای مدل سازی آژانس در میلان. “چیزی است که وجود دارد در مورد او این است که شما نمی تواند توضیح دهد,” او گفت:.”

در اینجا برخی از آنچه در اردن پیدا کردن:

رئیس جمهور گوش به Melania Trump

این کتاب ادعا میکند اولین بانوی بیشتر با نفوذ در کاخ سفید بیش از اکثر مردم متوجه است که او ممکن است رئیس جمهور تنها مهم ترین مشاور یکی صدای او گوش به و که غرایز او احترام می گذارد.

به عنوان یک مثال اردن به نقل از unnamed خودی که می گویند او به همین دلیل مایک پنس برداشت شد به عنوان معاون رئیس جمهور – چرا که او فکر او می توان به “وفادار” کیفیت هر دو Trumps ارزش بالاتر از همه دیگران است. و به نظر می رسد حق با او بود.

او نه تمایلی

“رایگان Melania!” تصویر ایجاد شده در رسانه های اجتماعی با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان است یک نی زن که اردن می زند.

او کسی است که تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به رئيس جمهور برای اجرا زمانی که آنها را ملاقات در اواخر 1990s می نویسد اردن به نقل از آن در مبارزات انتخاباتی مشاور راجر سنگ. غرایز خود را در مورد مردم حاد; رئیس جمهور تماس خود را در “بهترین ناظر انتخابات.”

و او همه چیز در برای سال 2020 از جمله برنامه ریزی برای مبارزه در راه او در سال 2016 در حال حاضر که بارون توسط یک نوجوان. “او می داند که به او می شود بیشتر قابل مشاهده مبارز در سال 2020, او به احتمال زیاد تبدیل به بیشتر از یک هدف” اردن می نویسد. “هنوز هم او به مردم گفت او می خواهد را به نفع خود گشتند.”

او یک راز منتقد

اردن هم گسیختن این تصور که او disapproves از شوهرش. او ممکن است تفاوت در لحن و زبان او استفاده می کند اما او سهام برخی از رئیس جمهور را کلید peeves حیوان خانگی از جمله یک تمرین تحقیر برای رسانه های جریان اصلی و کاذب “birther” ادعا می کنند که رئیس جمهور سابق باراک اوباما متولد نشده در ایالات متحده است. او نه فقط به عنوان بمب افکن به عنوان شوهر او.

یکی از چند مکان اختلافات با او بود و خود را بیش از سیاست جدا مهاجر والدین و کودکان در مراکز بازداشت در مرز که او در مصاحبه ای گفته بود “دلخراش است.” او اجازه دهید او را می دانم که او فکر آن را “غیر قابل قبول است.” روز پس از توبیخ (همراه با دختر, Ivanka را مشاهده مشابه) او یک فرمان اجرایی را امضا پایان دادن به سیاست های اردن ،

اما بانوی اول محتوا است به چشم پوشی از بسیاری: مبارزات او در برابر قلدری آنلاین طرفداران برای پوشیدن همه گیر ماسک و تایید امریکا به عنوان یک ملت از مهاجران مانند خودش و خانواده خود را. او به سادگی حمل در زمانی که منتقدان هاف در مورد رئیس جمهور قلدری آنلاین عادات امتناع خود را به پوشیدن ماسک یا محکومیت “زنجیره مهاجرت” است که اجازه داده او را به حمایت از خانواده اش تابعیت و گرین کارت.

او نظرات و اهرم

پس از سال 2016 نشت از “Access Hollywood” grab-زنان-با-این-اندام تناسلی, نوار, نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن بود “وحشت زده” به صورت او; هر دو می دانستند که او تا به حال قدرت برای کشتن مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری. اما او affronted با این ایده که مردم احساس متاسفم برای او به عنوان “فقیر Melania.”

“که irked او. او نه شکننده است. او قوی بود و در کنترل است. ‘من قرار دادن یک بیانیه” او گفت:. ‘من قصد ندارم به نشستن در اینجا و وانمود کند که من لازم نیست یک نظر. من نظر و نیاز مردم به دانستن نظر من’ ” اردن نوشت. مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای از مردم خواست او را قبول عذرخواهی “من” و در حرکت است.

اردن گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به اندازه کافی اهرم به موفقیت مذاکره مجدد در سال 2016 او prenuptial agreement با شوهرش – یک مرد که می داند که prenups – برای دریافت یک معامله بهتر و “مراقبت از بارون” پس او به حق سهام در مغلوب ساختن پیشی جستن و مستغلات با چهار نفره نیمه خواهر و برادر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania Trump منجر جداگانه و موازی زندگی

آن را بخشی از خود را “معامله” و هر دو مانند آن است که راه. جدا کردن اتاق خواب معنی نیست که ازدواج خود را بداند. “در خصوصی آنها ترجیح فضاهای جداگانه و روال” اردن می نویسد: به نقل از خانهدار در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در بدمینستر, N. J. که Trumps و پدر و مادر خود را صرف تابستان است.

“ما می خواهم به انجام آنچه که ما می خواهم به انجام و ما را به خودمان و یکدیگر فضا,” او گفت: اردن در preelection مصاحبه.

تنش با Ivanka

هیچ تعجب: مادر و دختر Ivanka پدرش مورد علاقه و کاخ سفید aide نیست besties. Melania Trump شنیده شده است تماس, Ivanka “شاهزاده;” Ivanka یک بار مراجعه به Melania به عنوان “پرتره” از آنجا که او صحبت کرد تا آنجا که یک نقاشی بر روی دیوار.

اردن منابع در میان بدمینستر خانهدار توصیف “روابط تیره” که منجر به رقابت بین این دو مورد که خانه در املاک و تمیز شد برای اولین بار.

آیا او واقعا به پنج زبان?

این Trumps بگویید خبرنگاران Melania پنج زبان صحبت می کند تشبیه او به مورد علاقه خود را FLOTUS های چند زبانه بانوی اول سابق ژاکلین کندی. اردن می گوید: شواهد نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است که واقعا مسلط تنها در آلمانی و انگلیسی. زمانی که بانوی اول ملاقات پاپ فرانسیس و با او صحبت کرد و به او در او به نظر می رسید به او را درک و تا به حال به صبر برای ترجمه و او ملبس به ترجمه هدفون برای گوش دادن به یک سخنرانی توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

“شاید او گرفته شده است یک صفحه از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار: هیچ مشکلی با اغراق اگر آن را می سازد با نام تجاری و جلا تصویر.” اردن را مشاهده.

اسرار حل نشده

چرا تهمت صرف پنج روز در بیمارستان در سال 2018 به صورت نامشخص کلیه بیماری? اردن نمی تواند با اطمینان بگوید اما حتی برای اولین بار خانمها را به عنوان پزشکی و حفظ حریم خصوصی.

خوانندگان ممکن است بیشتر نا امید هیچ قطعنامه های گیج کننده سوال که چرا یک couture-عشق بانوی اول را پوشیدن $39 Zara ژاکت با snarky پیام “من واقعا نمی مراقبت فراموش U?,” در یک سفر به تگزاس و مکزیک مرز در ژوئن 2018. این Trumps بعد ادعا کرد این بود که اسلم در “جعلی رسانه های خبری” اما اصلی بیانیه از سخنگوی استفانی گریشام است که احتمالا یکی از سمت راست: وجود دارد “هیچ پیام” این فقط یک ژاکت.

بانوی اول که معمولا در نظر او هر حرکت را با دقت نمی مراقبت به فکر می کنم در مورد چگونه یک مد انتخاب ممکن است تضعیف میلادی. و یا هیچ کس در او کم حرف فوق العاده وفادار شرقی بال کارکنان هشدار داد که او و یا او گوش نکرد. او نیست که اشتباه دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de