‘Melania و من’: سابق Melania Trump محرم استفانی وینستون Wolkoff را بگویید-همه با توجه سپتامبر. 1

Melania Trump سابق محرم استفانی وینستون Wolkoff است که سرودن یک ارسال به تمام کتاب محور در اطراف او دیرین دوستی و خرید اینترنتی با بانوی اول.

“Melania و من” منتشر شده توسط گالری کتاب یک اثر از Simon & Schuster, است, به دلیل در سپتامبر 1. این کتاب را پوشش مبدا را از Wolkoff و بانوی اول دوستی در شهر نیویورک و مشغول به Wolkoff کمک برنامه ریزی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تحلیف ریاست جمهوری, با توجه به توضیحات ناشر.

و کتاب را به آدرس Wolkoff را شتابزده خروج از نقش خود به عنوان مشاور ارشد به بانوی اول در ماه فوریه 2018.

“در خاطرات Wolkoff تواریخ سفر خود را از دوستی خود را آغاز شده است که در نیویورک به نقش خود به عنوان اولین بانوی مشاور مورد اعتماد به او ناگهانی و بسیار عمومی خروج” ناشر توضیحات بخوانید.

مریم تهمت خانواده ارسال به تمام: انتشار کتاب تاریخ نقل مکان کرد و تا 14 ژوئیه دو هفته زود

کتاب شرح زیر اعلام انتشار یک انتقادی کتاب خاطرات رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و فقط قبل از جولای 14, انتشار, تاریخ خواهرزاده مریم تهمت خانواده بگویید همه “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ،

Wolkoff که شناخته شده است برای کمک به رواج ویرایشگر Anna Wintour, برنامه سالانه Met Gala رویداد اجتماعی شده است با یک دوست به بانوی اول برای 15 سال است. او یکی از اولین کسانی که بانوی اول تبدیل به پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد, کار به عنوان یک پرداخت نشده مشاور ارشد.

جان بولتون خاطرات: مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بود مثل زندگی در داخل یک ماشین شیطان پین بال دزد’

که وظیفه متوقف ناگهان در ماه فوریه سال 2018 پس از گزارش نیویورک تایمز نشان داد براده مالیاتی نشان می دهد که تهمت افتتاحیه کمیته پرداخت 26 میلیون دلار به Wolkoff به تازگی تشکیل شرکت WIS همکاران رسانه ای از Marina del Rey, کالیفرنیا. سخنگوی استفانی گریشام در آن زمان گفت که بانوی اول دفتر بود “قطع بلاعوض قرارداد خدمات” با Wolkoff.

در مارس 2019 نیویورک تایمز داستان Wolkoff انکار کرد که او مجبور شد که او تا به حال بیش از حد سود از کمک به سازماندهی مراسم تحلیف.

“من از کار اخراج شدند ؟ نه” Wolkoff گفت. “من شخصا دریافت 26 میلیون دلار یا $1.6 میلیون ؟ هیچ. من را زیر اتوبوس انداخته? بله.”

Wolkoff شده است در کانون توجه این سال به عنوان دانش او از افتتاحیه کمیته عملکرد گرفتار چشم از محققان.

در ماه ژانویه این منطقه کلمبیا دادستان کارل رکین شکایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته ها و شرکت ها گفت: سازمان غیر انتفاعی “به شدت” سوء استفاده از بودجه آن توسط overpaying برای فضای تهمت هتل در واشنگتن در مراسم افتتاح – پرداخت $1.03 میلیون دلار برای غذا و فضا بیش از چهار روز.

راسین را ادعا Wolkoff هشدار داد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, Ivanka Trump و دیگر افتتاح مقامات که قیمت بیش از حد بالا بود “یک مقدار به مراتب بالاتر و حتی هتل های داخلی خود دستورالعمل قیمت گذاری” با توجه به رکین انتشار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de