دیدار با Sabres فن که معاملات با دل شکستگی از طریق موسیقی

در حالی که برخی از Sabres طرفداران تبدیل به توییتر در تاریخ 16 ژوئن در پی Jason Botterill شلیک به عنوان مدیر کل دیگران نگاه کرده اند به راههای دیگر برای بیان احساسات خود را در مورد این تیم است.

ورود خواننده-ترانه سرا و ملودی مارتین 25 ساله بوفالو مادری که به طور منظم سهام Sabres الهام گرفته از آهنگ ها در یوتیوب که در آن او بیش از 9,300 مشترکین.

“زمانی که من شروع به یوتیوب من کل برنامه ریزی شد و نوع آن را به یک مسیر به طور بالقوه یک حرفه ای در آهنگسازی علت این نوع از چیزی که من همیشه می خواستم برای انجام” مارتین به تازگی گفته پست. “اما در حال حاضر بیشتر من فکر می کنم مردم واقعا نوع شروع به توجه به آنچه که من باید بگویم در مورد ورزش.”

مارتین دنیای موسیقی و ورزش برخورد در سال 2018 زمانی که او کاهش یافته است او اولین موزیک ویدئو در مورد Rasmus Dahlin این Sabres اول کلی انتخاب از پیش نویس است که در سال. مجموعه به دالی پارتن را “جولین” مارتین گفت: این ایده به دست می آمد پس از یک بازی گاه به گاه پیشنهاد آنلاین.

“اولین آهنگ من من فکر کردم از کسی که در اینترنت” مارتین گفت. “من فکر می کنم کسی که معمولی فقط ذکر شده کسی باید قرار داده Rasmus Dahlin نام به آهنگ ‘باز’ دالی پارتن. و من هرگز واقعا به انجام هر چیزی را دوست دارم که قبل از, اما من می خواهم یک ترانه سرا برای سال های پس من گفتم: “من می توانید انجام دهید که.'”

در این ماه است که به دنبال مارتین منتشر شده یک سری از ویدئوها محور در بوفالو تیم به تازگی از در نظر گرفتن هدف Sabres’ حذفی خشکسالی با Taylor Swift-esque طنز “We Are Never Ever Getting Back برگشتی.” پس حوادث اخیر اما مارتین تصمیم به چشم پوشی از یک پوشش بر اساس Botterill را axing.

“بسیاری از مردم درخواست شده است من که در مورد من تصمیم خود را. من احساس بد” مارتین گفت: با توجه به مالک تری Pegula بالقوه نمایشگاه بازی.

“هیچ کس واقعا خوشحال با صاحبان در حال حاضر هیچ کس با Pegulas بنابراین Pegulas ممکن است گرفتن یک آهنگ به زودی,” او اضافه شده است.

با جدید جنرال موتورز Kevyn آدامز در حال حاضر در راس مارتین یک پیشنهاد است.

“من احتمالا فقط به او بگویید که احتمالا لحن همه سر و صدا به دلیل آن می تواند بسیار منفی در اینجا در بوفالو” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de