Medill سرویس خبری: ایالات متحده تماس با ما-ردیابی تلاش در Covid-19 شبهه در حریم خصوصی نگرانی های تکنولوژی شکاف

کشورهایی مانند کره جنوبی باید پیشتر coronavirus با استفاده از تماس با ما-ردیابی نرم افزار تلفن اما ایالات متحده متوقف شده است در تلاش های خود را به دلیل نگرانی های حریم خصوصی و موانع دیگر.

یکی از بزرگترین چالش های کارشناسان گفت: کنگره پانل های این هفته است زدودن ناخرسندی مردم احساس می کنند در مورد دولت و یا شرکت های خصوصی به دست آوردن دسترسی به اطلاعات شخصی خود را.

تلاش برای استفاده از GPS مبتنی بر تماس با ردیابی برنامه در ایالات مانند یوتا و داکوتای شمالی, مثلا شک و تردید عمل پس از ساکنان نگرانی های زیادی برانگیخت.

“یکی از بزرگترین بود که از ترس یا بزرگ-ایرنا -‘ یا ‘بزرگ با تکنولوژی’ ردیابی شد هر کسی که در آن نصب شده است.”

— — Brian McClendon, مدیر عامل شرکت پروژه CVKey

“یکی از بزرگترین بود که از ترس یا بزرگ-ایرنا -‘ یا ‘بزرگ با تکنولوژی’ ردیابی شد هر کسی که در آن نصب شده گفت:” برایان McClendon مدیر عامل شرکت فن آوری شرکت CVKey پروژه. او شهادت در کمیته خدمات مالی مجلس جلسه در مورد نحوه هوش مصنوعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی.

جزئیات:مدعیان سقوط به چهار ماه اخیر از 1.31 میلیون در اوایل ماه ژوئیه اما اخراج هنوز بالا

کسانی که ترس نیست کاملا نابجا. McClendon اذعان GPS مبتنی بر فن آوری می تواند به فاش کردن اطلاعات شخصی به هکرها مایل به حفاری برای آن است.

“[اطلاعات GPS] حاوی اطلاعات شخصی است که می تواند غیر ممکن است برای algorithmically حذف. اگر من می توانید حدس بزنید که در آن کسی با این نسخهها کار و زندگی من به راحتی می توانید کشف کردن که آن شخص است که معمولا با کشیدن اطلاعات اضافی از تجاری در دسترس منابع داده ها مانند Equifax,” او گفت:.

بلوتوث ممکن است بیشتر دوام تکنولوژی کارشناسان می گویند. بهتر است در حفظ حریم خصوصی و دقیق تر در تعیین اینکه آیا یک فرد است که به کسی شناخته شده به عنوان داشتن COVID-19.

اپل AAPL +0.35% و گوگل GOOG +1.00% با هم کار کرده اند برای ایجاد یک Blutooth تکنولوژی به نام گوگل/اپل قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی در دسترس در سراسر آندروید و دستگاه های اپل.

حتی اگر این تکنولوژی بودند ادم با این حال این امر می تواند یک مبارزه برای به دست آوردن همه از آن استفاده کنید.

برخی از آمریکایی ها هنوز فاقد تلفن های همراه و بسیاری دیگر مانند فقرا و سالمندان با استفاده از دستگاه های قدیمی تر بدون از آخرین فن آوری. یک 2019 تحقیقات پیو مطالعه نشان داد که تنها 53 درصد از آمریکایی ها بیش از سن 65 و 71 درصد از آمریکایی ها که درآمد کمتر از $30,000 یک گوشی هوشمند.

به عنوان یک نتیجه, برنامه بلوتوث در بهترین حالت تنها می گرفتن 81 درصد از مواجهه میان 18 تا 65 ساله پس هر دو طرف باید این برنامه نصب McClendon گفت.

هنوز هم به گفته کارشناسان یک برنامه است که کار را برای بسیاری از مردم هنوز هم راه طولانی در کند کردن روند گسترش ویروس.

چه ممکن است کمک به آمریکایی ها بیش از حفظ حریم خصوصی و دیگر نگرانی بیشتر محلی مبتنی بر رویکرد است.

Andre M. پری همکار در موسسه بروکینگز گفت: دولت ها باید در استخدام افراد در جوامع خود به عنوان تماس با ردیاب رویکردی که همچنین کمک به پیگیری از افرادی که عدم قرار گرفتن در معرض-شناسايی برنامه.

چنین رویکردی را سود اضافه شده برای به کارگیری افراد در یک زمان از نرخ بالای بیکاری و کمبود فرصت های شغلی موجود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net