این بسته بندی گوشت می آمد صنعت آمار ترسناک یک نقطه عطف در این هفته هنگامی که تعدادی از coronavirus موارد به شیوع بیماری در آن محاصره گیاهان گذشت از 10 ، 000 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی ردیابی است.

حداقل 170 گیاهان در 29 متحده را به یکی یا بیشتر کارگران تست مثبت برای coronavirus. برخی از این کارگران نیز آلوده دیگران است که شامل تعداد. حداقل 45 کارگران کشته شده اند.

شیوع خواسته اند حداقل 40 گوشت کشتار و پردازش تعطیلی کارخانه – پایدار در هر نقطه از یک روز تا چند هفته پس از شروع بیماری همه گیر.

از خاموش شدن ناگهانی موجب کمبود گوشت در برخی از نقاط کشور و موجب فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ گیاهان باز است. اما بیش از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, سفارش, تعطیلی ادامه دارد, رسانه ها رسانه ها یافت می شود.

حداقل هفت coronavirus-تاثیر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان درهای بسته خود را از آوریل 28th, فرمان اجرایی. که در خط با متوسط هشت هفته تعطیلی کارخانه در ماه های منتهی به منظور ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز گزارش روز سه شنبه.

روز بعد وزارت کشاورزی ایالات متحده منتشر شد بیانیه ای هشدار “اقدامات بیشتر” علیه گیاهانی که نمی بازگشایی شده است.

“گیاهان باید از سرگیری عملیات به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند پس از اجرای CDC/OSHA راهنمایی برای حفاظت از کارگران” کشاورزی منشی سانی پوردو در نامه ای نوشت به ذینفعان.

“من تشویق و ترغیب شما به انجام این کار,” او نوشت. “بیشتر از عمل تحت اجرایی نظم و دفاع از تولید عمل می کنند این است که تحت نظر خواهد شد و اگر لازم است.”

گوشت قرمز تولید نشان داده است برخی از نشانه هایی از بهبود در طول هفته گذشته با 46,000 بیشتر خوک و 10000 گاو ذبح چهارشنبه نسبت به یک هفته قبل است.

اما هفتگی تولید هنوز 36 درصد از زمان مشابه در سال گذشته باعث ادامه داد: “نقطه” کمبود در سراسر کشور است. وندی زنجیره ای و رستوران است و آن تغییر منو و Costco محدود چقدر گوشت مشتریان خود را می توانید خرید.

بسته بندی گوشت می آمد عفونت همچنان به صعود

تعدادی از عفونت های وابسته به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به سرعت افزایش یافته است از تاریخ 22 آوریل زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز منتشر شده خود را برای اولین بار داستان بر روی بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در طول بیماری همه گیر. در آن زمان در حدود 2200 نفر در سراسر 48 گیاهان آلوده شدند. این تعداد شروع به پریدن کرد پنج برابر از آن.

عفونت نه تنها شامل کارگران کارخانه اما اعضای خانواده خود را و دیگر اطلاعات تماس.

در مارس 1, مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده خود را در حسابداری از عفونت و مرگ و میر در میان بسته بندی گوشت می آمد کارگران است. اما این اعداد و ارقام به نظر می رسد منسوخ شده است. مثلا CDC گزارش می دهد که یک بسته بندی گوشت می آمد کارگر در گرجستان درگذشت. اما در اواسط ماه آوریل یک سخنگوی Tyson Foods تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که چهار نفر از کارگران شاغل در یکی از آن گرجستان گیاهان مرده بود.

CDC و ایمنی شغلی و سلامت اداری در تاریخ 26 آوریل منتشر شد دستورالعمل برای بسته بندی گوشت می آمد گیاهان برای اطمینان از ایمنی کارگر. دستورالعمل پیشنهاد گیاهان پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات مانند فاصله از کارگران در خط و یا در اتاق استراحت و یا قرار دادن نشانه های بصری نمایش شش پا را از راه دور بر روی زمین است.

بسیاری از شرکت ها گفت: آنها باید اجرا اجتماعی فاصله اقدامات برای کارگران اما Smithfield مواد غذایی یکی از بزرگترین شرکت های بسته بندی گوشت می آمد در ایالات متحده گفت: انجام این کار دشوار خواهد بود.

“وجود دارد غیر قابل اجتناب واقعیت در مورد صنعت ما” بیانیه ای در وب سایت خود را می خواند. “گوشت پردازش تجهیزات که توسط کار فشرده مجلس-خط تولید هستند طراحی شده است برای اجتماعی فاصله.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه در آن به معنی

کارشناسان حقوقی در حال تقسیم در چقدر قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برخوردار به نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد امکانات باز است. این فرمان اجرایی به نام این گیاهان “زیرساخت های حیاتی” اما نه شامل یک نظم خاص برای آنها باقی می ماند باز است.

به جای آن تفویض قدرت تحت دفاع تولید عمل – کره ای دوران جنگ قدرت است که به طور سنتی استفاده می شود به حرکت دولت فدرال به جلو از خط لوازم – به وزارت کشاورزی ایالات متحده, منشی, Perdue که هنوز به استفاده از آن.

پردو در روز چهارشنبه منتشر شده بیانیه ای گفت: بسته بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باید برنامه ای برای بازگشایی به آژانس. برنامه باید نشان دهد که چگونه گیاهان به قصد پیروی از دستورالعمل CDC و OSHA صادر شده در اواخر ماه آوریل است. کسانی که نمی گفت می تواند موضوع را به اقدام بیشتر.

کارشناسان حقوقی مشکوک هستند دفاع تولید عمل می توانید فعال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به زور یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد به کار گیرند. چند جمعه اشاره کرد که در حالی که به شدت بیشتر دقت کنید از گذشته ارتباطات Perdue نامه هنوز سقوط کوتاه از صدور دستور تحت عمل می کنند.

“اجرایی است اصرار گیاهان برای باز کردن نیست و سفارش آنها را به انجام این کار” دبورا Pearlstein یک استاد در دانشگاه یشیوا را Cardozo قانون مدرسه گفت.

توماس McGarity یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس در ادامه با اشاره به نامه با استفاده از زبان های مانند “تشویق و ترغیب” به جای “نظم” و “باید” به جای “باید.”

“نظر من این است که یکی دیگر از شات سراسر کمان است که صریح تر در مورد تهمت و دولت انتظار است که گیاهانی که در حال بسته خواهد بود به زودی بازگشایی و گیاهانی که به فکر بسته خواهد شد فکر می کنم دو بار در مورد انجام آن” McGarity گفت.

این داستان یک همکاری بین ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی. مرکز مستقل و غیر انتفاعی newsroom مستقر در ایالت ایلینوی ارائه تحقیقی و سرمایه گذاری پوشش های کشاورزی بزرگ Ag و مسائل مربوط به. گانت بودجه کمک هزینه تحصیلی در این مرکز برای پوشش گسترده از محصولات کشاورزی و تاثیر آن بر جوامع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de