حداکثر Tuerk سابق USC و NFL offensive lineman می میرد در 26 سال

سابق NFL و USC offensive lineman حداکثر Tuerk کرده و USC اعلام کرد در روز یکشنبه. او 26 ساله بود. علت مرگ گزارش نشده است.

Tuerk بود و دور سوم به پیش نویس انتخاب کنید و سپس-San Diego Chargers در سال 2016. در USC Tuerk اولین-همیشه درست دانشجوی سال اول برای شروع در سمت چپ در مقابله با برنامه تاریخچه. در سال 2014 Tuerk به دست آورده و برای اولین بار تمام تیم-Pac-12 افتخارات در مرکز. در همه Tuerk ساخته 33 شروع می شود برای تروجان ها.

“این #TrojanFamily وحشتناکی غمگین اخبار Tuerk عبور رفته بیش از حد به زودی در سن 26 و افکار ما نماز و تسلیت با خانواده اش” USC دو و میدانی توییتی یکشنبه.

پس از غیر فعال بودن برای تمام 16 بازی خود را در طول NFL rookie فصل Tuerk بخشیده بود توسط شارژر در سال 2017 و پس از آن به دست آورد توسط Arizona Cardinals کسی که با او ساخته شده خود را تنها NFL ظاهر در کاردینالز’ 23-0 برنده شدن بیش از New York Giants on Dec. 24, 2017. او با بازی یک ضربه محکم و ناگهانی. کاردینالز منتشر شد Tuerk در مارس سال 2018 است.

“این اخبار سخت است به روند و من فکر می کنم این است که چگونه باور نکردنی غمگین من – و همه ما در شارژر – پس از یادگیری مکس عبور. من دل خود را برای پدر و مادر و خانواده” شارژر GM تام Telesco گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است. “حداکثر فوق العاده ای شور و شوق برای فوتبال و آرام سختی که کسانی که او را نمی دانم ممکن است دست کم گرفت اما همه ما که او را می دانستند قدردانی است. ما افکار و دعاهای رفتن به حداکثر خانواده در طول این زمان بسیار دشوار.”

USC مربی رس Helton نیز منتشر شد بیانیه ای در توییتر: “دل از دست دادن حداکثر Tuerk. باور نکردنی فرد هم تیمی و شر. افکار ما و donating به خانواده اش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de