ماوریکس صاحب علامت کوبا: من پیوستن بازیکنان زانو طول سرود

به عنوان چند ورزشکاران در تمام ورزشی اعلام کرده اند آنها را به زانو زدن در سرود ملی خود را برای فصل آینده در همبستگی با نژادی و بی عدالتی تظاهرات در سراسر کشور یکی NBA مالک است و ابراز تمایل خود را به پیوستن به خود بازیکنان است.

در مصاحبه با ESPN “خارج از خط” در پنجشنبه دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا خواسته شد آنچه که واکنش او خواهد بود اگر او را دیدم Mavericks بازیکنان ایستاده و نه در طول سرود.

“اگر آنها گرفتن زانو و آنها در حال احترام, من می خواهم به افتخار آنها. امیدوارم من می خواهم آنها را به پیوستن به” او گفت:.

با توجه به NBA قوانین به صراحت دولت است که بازیکنان و مربیان باید ایستادن هنگام پخش سرود ملی کوبا به ذکر است که او امیدوار است این لیگ می تواند “اجازه می دهد تا بازیکن را به انجام آنچه در قلب خود را.”

“این که آیا آن را نگه داشتن بازوی خود را در هوا که آیا آن یک زانو, هر آنچه در آن است من فکر نمی کنم این مسئله از احترام یا بی احترامی به پرچم یا سرود یا به کشور ما,” او گفت:. “من فکر می کنم این بیشتر بازتابی از بازیکنان ما تعهد به این کشور و این واقعیت که آن را بسیار برای آنها مهم است که آنها مایل به می گویند آنچه در قلب خود را و انجام آنچه آنها فکر می کنم درست است.

mark cuban mavericks kneeling anthem protest
علامت کوباگتی ایماژ

“من تسلیم به [امور] آدم [نقره] در هر قضاوت نهایی و [اتحادیه بازیکنان, مدیر اجرایی,] میشل رابرتز. اما واقعیت این است که من امیدوارم که ما به شما اجازه بازیکنان انجام دقیقا آنچه آنها فکر می کنم که کار درست را انجام دهد.”

کوبا به نظر می رسد که تغییر لحن خود را پس از سال 2017, زمانی که او ابراز یک مقدار نظر متفاوت در ورزشکاران زانو طول سرود ملی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بود نظر خود را در مورد این موضوع شناخته شده است.

“این است که امریکا و من افتخار می کنم از افرادی که صحبت کردن مودبانه. این که ما به عنوان یک کشور” کوبا گفت: در آن زمان. “من ایستاده وجود دارد با دست من بر قلب من است. من فکر می کنم بازیکنان خواهد بود [ایستاده]. من از آنها انتظار دارم.”

با این وجود پس از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت کشور را فرا گرفت پس از مرگ جورج Floyd – یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس که کشته شد پس از اینکه پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه دقیقه – کوبا می گوید او خود را تغییر طرز فکر.

“از آنجا که من فکر می کنم ما یاد گرفته ایم بسیاری از 2017,” کوبا گفت. “من فکر می کنم ما تکامل یافته به عنوان یک کشور است. و این است که واقعا یک نقطه منحصر به فرد در زمان که در آن ما می تواند رشد کند به عنوان یک جامعه ما رشد می تواند به عنوان یک کشور و تبدیل شدن به مراتب جامع تر و به مراتب آگاه تر از چالش های است که جوامع اقلیت از طریق رفتن.

“بنابراین من ایستاده در اتحاد با بازیکنان ما هر آنچه که آنها را انتخاب کنید. اما باز هم زمانی که بازیکنان ما در NBA انجام آنچه در قلب خود را هنگامی که آنها انجام آنچه آنها احساس نشان دهنده آنها چه کسانی هستند و نگاه به حرکت این کشور رو به جلو هنگامی که آن را می آید به نژاد روابط من فکر می کنم که یک چیز زیبا است و من با افتخار از آنها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de