موریس Clarett در حال حاضر یک UConn مشاور عطف زندگی در اطراف پس از زمان در زندان

تایلر پلی دانستند موریس Clarett این بازیکن فوتبال است. به طوری که بسیاری از UConn هم تیمی.

آنچه آنها نمی دانستم که داستان خود را — از کالج ستاره فوتبال به NFL تمام فلزی flameout به جانی به آنچه که او را پس از تبدیل شدن به یک سخنران انگیزشی که تاسیس سلامت رفتاری آژانس نام منطقه قرمز.

که اولین سخنرانی یک سال بعد هنوز هم طنین انداز بود زیرا الهامی.

“زمانی که او گفت: داستان خود من فقط در شوک چگونه او در پشت صحنه,” ارشد گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “او تقریبا همه چیز را فراموش کرده. آن را الهام بخش است.”

این قرار بود یک جلسه با مردان تیم بسکتبال در کانکتیکات یکی از چندین سخنرانان مهمان مربی دن هرلی به صحبت کردن با بازیکنان خود را در طول تابستان است. به جای Clarett بخشی از این برنامه در هرلی درخواست. رسمی خود عنوان مشاور است. اما پس از صحبت با Clarett آن را برای تلفن های موبایل مانند او بیشتر از یک درمانگر. قبل از رمان coronavirus همه گیر ضربه 36 سال Clarett صرف شده تا به سه روز در هر ماه با این تیم است. حتی زمانی که او نیست در اطراف او ارتباط با بازیکنان اغلب در ارتباط با آنها از طریق تلفن.

“من چیزی نیست به صحبت کردن با آنها است.” “من چیزی که به گوش دادن به آنها.”

Maurice Clarett
موریس ClarettAP

اکثر کارشناسان پیش بینی NFL stardom برای Clarett بعد از او به رهبری ایالت اوهایو به یک BCS قهرمانی ملی به عنوان یک درست دانشجوی سال اول در سال 2002. آن کار نمی کند به عنوان برنامه ریزی شده. در سال 2003 او به حالت تعلیق در آمد برای دریافت مزایای نامناسب و در نهایت اخراج شد از ده مدرسه. او به چالش کشیده پیش نویس NFL واجد شرایط بودن قوانین و از دست رفته بود پیش نویس توسط Broncos در دور سوم در سال 2005 اما هرگز به نظر می رسد در یک بازی.

زندگی خود رفت ریل از آنجا غرق شدن به اعتیاد به الکل و یک زندگی از جرم و جنایت. او خدمت 3 1/₂ سال زندان برای سرقت مسلحانه قبل از بازسازی زندگی خود را با شدید 180 درجه روشن کنید. در سال 2016 او را تاسیس منطقه قرمز فراهم می کند که مشاوره برای کودکان و بزرگسالان در Youngstown Ohio است و به دنبال ساخت یک مرکز برای ورزشکاران کالج برخورد با سوء مصرف مواد سلامت روان مشکلات یا مسائل دیگر.

“فقط یک منبع بزرگ برای بچه ها” هرلی گفت. “او عالی است.”

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک فرد مناسب یک بازیکن فوتبال از اوهایو کمک به یک تیم بسکتبال کالج از کانکتیکات اما به Clarett آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. او در ارتباط با Hurley از طریق یک دوست مشترک از UConn دستیار مربی Kimani جوان پس از Hurley شنیده ام او را در یک پادکست و فکر او خواهد بود قوی انتخاب به صحبت با بازیکنان خود را.

Clarett صحبت کرده و به مقدار زیادی از تیم های قبل از, اما او هرگز ارائه شده به طور منظم فرفره فرصت او معتقد است واقعا تفاوت و ایجاد روابط. او می شود مقدار زیادی از سفرهای خود به Storrs, Conn.

“این کار معنی دار” او گفت:. “شما نمی توانید ضرب و شتم معنی دار کار می کنند. اگر شما در حال ساخت یک تفاوت در زندگی کسی شما واقعا زندگی نمی کند.”

یکی از بازیکنان Clarett کار کرده است جیمز Bouknight چشمگیر افزایش دانشجوی سال دوم و ACC دانشجوی سال اول انتخاب شده است. بروکلین بومی بود در یک تصادف رانندگی که در آن او به اتهام رانندگی بدون گواهینامه, رانندگی, بیش از حد سریع برای شرایط فرار از مسئولیت و دخالت پلیس و متوقف شد برای سه بازی به عنوان یک نتیجه. Clarett کمک به او را از گذشته که اشتباه التماس او را به خود آن را در حالی که اجازه نمی دهد آن را تعریف او. اشتباهات اتفاق می افتد. حرکت گذشته آنها مهم تر است. او ارائه شده درس های مشابهی برای دیگر بازیکنان است. او راه می رفت در کفش خود را و آن را دیدم همه سقوط. هدف او این است که مطمئن شوید که آنها را به تکرار اشتباهات او را و نه, کالج برای اعطا.

“یک اشتباه کوچک آن می تواند همه رفتن سراشیبی” Polley گفت.

“من ساخته شده است یک اعتماد من فکر می کنم با بچه ها. ما توانسته ایم با هم و کار یک بر یک و شروع به کشف چه نگاه زندگی در خارج از بسکتبال آنچه را تشویق می کند و انگیزه آنها” Clarett گفت. “در دولت است که امریکا در حال حاضر, من کاملا مطمئنم که بسیاری از آنچه که من گفتم به این بچه ها طنین انداز است. زندگی بسیار بزرگتر از توپ بسکتبال. این خیلی بزرگتر از بیرون رفتن وجود دارد و در شکل اجرا و dunking و پریدن. آن را در مورد تاثیر شما بر مردم داشته باشد. تاثیر شما در جهان است.”

Clarett بازی بسکتبال در دبیرستان و گفت: Hurley, او هنوز هم می تواند بازی کند. این UConn مربی شوخی که او می خواهد یک مدرسه قدیمی کوچکتر از قدرت رو به جلو است. او هنوز برای بازی کردن با هر یک از زمان UConn بازیکنان ، او مهم تر است کار را با آنها انجام دهد.