Matt Lauer بارگیری نشود در رونان فارو را “جنس بنجل’ روزنامه نگاری در دفاع جدید هم زده توسط NYT حذف

خوار “امروز” نشان می دهد” میزبان Matt Lauer است و در نهایت دفاع از خود در حمله به رسانه های پسر طلایی رونان فارو که کمک به او را پایین آورد.

در طولانی حمله منتشر شده سه شنبه و تا حدودی با الهام از حذف از Farrow در نیویورک تایمز روز یکشنبه Lauer تخلیه در Farrow را گفته “جنس بنجل” روزنامه نگاری در کتاب پرفروش “بگیر و بکش” که در میان دیگر bombshells برجسته اتهام که Lauer حال تجاوز به یک NBC همکار بروک Nevils.

Lauer, 62, است بصورتی پایدار و محکم رد کرده است که ادعا می کند تا دوباره در ستون خود در Mediaite. او از کار اخراج شده توسط NBC در سال 2017 پس از اعتراف به رضایت طرفین اما رابطه نامناسب با همکاران.

در حال حاضر Lauer است متهم برنده جایزه پولیتزر Farrow بودن درهم و برهم و “دستکاری” روزنامه نگار عدم واقعیت-بررسی منابع عدم ارائه مدرکی برای اتهامات علیه Lauer با استفاده از “گمراه کننده زبان برای دستکاری خوانندگان به باور همه چیز است که به راحتی می تواند غلط باشد” و شکل گیری خود را گزارش به “کت و شلوار خود را فعال اهداف” به جای پیوستن به استانداردهای روزنامه نگاری.

“نمونه هایی از جنس بنجل روزنامه نگاری من در اینجا بررسی هستند که نوک کوه یخ” Lauer نوشت. “آنها تنها برخی از بسیاری از موارد من می توانستم ذکر شده از دو فصل از این کتاب در مورد من. شاید دیگران را در حال حاضر شروع به پرسیدن سوال بیشتر در مورد 57 فصل از این کتاب من نیست, لمس کردن در اینجا.”

در روز سه شنبه Farrow در دفاع از خود است. “ما به نام ده ها تن از corroborators در اطراف Lauer اتهامات شرح داده شده در کتاب و بیش از یک دوجین اطراف بروک Nevils به طور خاص به او گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای.

فارو نیز در توئیتر خود نوشت: “من می گویم این است که Matt Lauer اشتباه است. گرفتن و کشتن بود به طور کامل گزارش و واقعیت-بررسی از جمله با Matt Lauer خود را.”

خود ناشر کوچک قهوه ای نیز با صدور بیانیه ای در حمایت از Farrow و کتاب خود را.

Lauer ادامه گفت Farrow تا به حال شناخته شده “منفی” احساسات در مورد NBC با او راه جدا در شرایط بد در سال 2017.

“این امر می تواند سخت برای هر کسی که به استدلال می کنند که زمانی که Ronan مجموعه ای را برای نوشتن کتاب خود او بود و حتی نزدیک به هدف یا بی طرفانه که آن را به NBC” Lauer نوشت و اشاره کرد ترس خود را که در کتاب خود تور “او به ندرت به چالش کشیده به عنوان او کاهش یافته و شهوت پرست داستان در یک روز تلاش های بازاریابی طراحی شده برای ایجاد توجه رسانه ها را برای کتاب خود.”

فاحش ترین Farrow گناه با توجه به Lauer شد برجسته در این کتاب یک اتهام توسط یک همکار سابق که Lauer حال تجاوز به او در 2014 سوچی, بازی های المپیک, سمی ادعا می کنند که هنوز ثابت نشده است. Lauer معتقد است Farrow و ناشر آن استفاده می شود به اعتیاد به مواد مخدره فروش کتاب.

“از آن ساخته شده به عنوان بخشی از تبلیغاتی rollout برای (کتاب),” Lauer نوشت. “این اتهام یکی از بدترین و مهم ترین چیز برای همیشه اتفاق می افتد در زندگی من بود ویرانگر برای خانواده و ظالمانه آن را مورد استفاده برای فروش کتاب است.”

Lauer نوشت که او تعجب نیست که چند مایل بودند به چالش اتهامات علیه او و یا کاری که از آنها ساخته شده است. او برجسته حداقل دو زن ادعا می کند که او یافت نمی شد تایید توسط Farrow یا خود ناشر است.

“با عجله به قضاوت بود سویفت” Lauer نوشت. “در حالی که اصل برائت است که تنها تضمین در دادگاه قانون, من احساس کردم که روزنامه نگاران باید حداقل به رسمیت شناخته شده و در نظر گرفته است.”

Lauer گفت: تقریبا هیچ چیز در آنجا او از کار اخراج شد, به جز برای نشستن برای یک off-the-record مصاحبه با یک روزنامه نگار دلسوز منتشر شده در ماه اکتبر در Mediaite آنلاین اخبار سایت دهکده دن آبرامز, ABC News’ رئیس امور حقوقی مفسر.

Lauer گفت که او در واقع برنامه ریزی برای انتشار این ضد Farrow اپوس در ماه نوامبر گذشته برگزار شد اما با توجه به “ملاحظات شخصی که در آن زمان.” اما این هفته نیویورک تایمز’ رسانه های جدید نویس بن اسمیت منتشر شده قطعه ای است که به شدت به سوال نامیده می شود برخی از Farrow را “خطرناک” روزنامه نگاری روش در چند داستان و نه فقط کسانی که درباره Lauer.

“توسط رونان فارو بیش از حد خوب درست باشد?” تیتر بخوانید. بله تا حدودی اسمیت به این نتیجه رسیدند.

“خود گزارش می تواند گمراه کننده اما او می کند همه چیز را از بالا” اسمیت نوشت. “کار خود را هر چند, نشان می دهد ضعف یک نوع مقاومت در برابر روزنامه نگاری است که رونق در سن (رئیس جمهور) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: که اگر خبرنگاران شنا توانایی همراه با جزر و مد از رسانه های اجتماعی و آسیب رساندن به تولید گزارش در مورد چهره های عمومی بیشتر دوست نداشتند با بلندترین صدای قوانین قدیمی از انصاف و روشنفکرانه به نظر می رسد بیشتر شبیه به موانع از ضروری روزنامه نگاری ضرورت.”

فارو در پاسخ به زمان ایستاده شده توسط خود را گزارش.

“این بار داستان من را وادار به حرکت به جلو با استفاده از یافته های” Lauer نوشت: روز سه شنبه.

بیشتر: Matt Lauer رسوایی: سابق ‘امروز’ کارمند Zinone ‘احساس شرم’ بیش ‘اشتباه عظیم’

Farrow, 32, شده است lionized در رسانه های جهان. پسر میا فارو و وودی آلن (فارو را متهم آلن از تعرض خواهر خود را زمانی که او یک کودک یک آلن اتهام را رد می کند), Farrow برنده پولیتزر در سال 2018 برای گزارش نیویورکر در سوء رفتار جنسی اتهامات که پایین آورده هالیوود تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein. (او به این جایزه با نیویورک تایمز نیز با انتشار یک فیلم تحقیق و تفحص از Weinstein در اکتبر 2017.)

Farrow را بررسی Weinstein آغاز شد در حالی که او مشغول به کار بود برای NBC. او ترک زمانی که شبکه کاهش یافته و به اجرای داستان به نقل ناکافی در دوربین منابع. Farrow زمان آن را به مجله ای که او منتشر شده آن را پس از بیشتر گزارش.

بیشتر: چرا زنان صبر کنید سال به جلو آمده در مورد تجاوز به عنف

بیشتر: ان بی سی نیوز رئیس اندی عدم در تجدید ساختار شرکت; Cesar کند طول می کشد کار بالا

Farrow کتاب نیز می رود به جزئیات در مورد اعتقاد خود را که Weinstein “تهدید” ان بی سی به کشتن داستان خود را با تهدید به افشای Lauer تجاوز ادعای اتهام که NBC و Weinstein را انکار کند. Weinstein است پس از محکومیت به جرایم جنسی در نیویورک است و خدمت به 23 سال حبس در یک ایالت ،

Lauer دارای کمی امید که Farrow خواهد بود “پاسخگو” برای چه سابق “امروز” میزبان در نظر او روزنامه نگاری كرده است ،

“من شک دارم. پس از همه, تور کتاب است که بیش از” Lauer نوشت. “توسط بازاریابی استانداردهای آن را یک موفقیت فوق العاده. به عنوان یک جستجو برای حقیقت, حداقل با توجه به داستان من نبود.”

.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>