مت هاروی بود فقط در حال ظهور به عنوان شوالیه تاریکی زمانی که او آغاز شده 2013 All-Star Game در سیتی زمینه است.

و وجود خواهد داشت نه بیشتر پیش بینی matchup که شب در کوئینز از کانو رابینسون اولین-زمین باز یافته در خفاش. اما آن را نمی تواند به عنوان کسی باید امیدوار بود.

هاروی حفر و سپس از یانکی ها baseman دوم پشت زانو راست با 96 مایل در ساعت fastball فقط دو مورد به بالا ، کانو مجبور شد از بازی بعد تشخیص داده می شود فقط با یک کبود راست چهار.

او به جای خرج کردن-دونده داستین Pedroia و به عنوان کانو چپ این زمینه هاروی به نام کانو و با اشاره به سینه اش.

Right-hander گفت: “من بد” و کانو پاسخ داد: “مشکلی نیست.”

پس از آن زمانی که هاروی به حال پرتاب بدون گل دو نوبت در یک 3-0 لیگ آمریکا پیروزی right-hander گفت: “بدیهی است که آخرین چیزی که من می خواستم برای انجام وجود دارد احتمالا آسیب کسی.”

او افزود: “هنگامی که [جالب Yadier ملینا] به نام برای fastball در من می دانستم که من تا به حال به آن را در داخل. اما نه که خیلی داخل.”

و کانو باقی مانده در سطح رهبری.

“من می دانم که او نمی خواهید به آمار کسی” کانو گفت.

کانو به پایان رسید تا ترک برانکس برای سیاتل به عنوان یک عامل رایگان زیر که فصل و پس از پنج فصل با Mariners — که شامل 80-بازی زنبیل تعلیق در سال 2018 — معامله شد به متس. در حال حاضر 37, کانو در حال آمدن است خاموش ناامید کننده سال اول با متس.

همانطور که برای Harvey, خود, نیویورک, جلال زودگذر بود. که 2013 تفرج باقی مانده هاروی تنها همه ستاره ظاهر. او در ادامه به تحت تامی جان عمل جراحی و پس از آن ساخته شده یک بازگشت پیروزمندانه در سال 2015 زمانی که او و عامل اسکات بوروس در ابتدا مبارزه با متس در مورد یک نوبت محدود و سپس او زخم تا تبادل سراسر postseason.

دیگر خود را به یاد سیتی زمینه عملکرد آمد و در 5 بازی که در آن سال را در مسابقات جهانی در برابر Royals زمانی که هاروی سعی را به پایان برساند یک بازی کامل shutout اما زخم شدن زدم بازی و متس از دست این بازی و این سری است.

هاروی شده است هرگز همان و داد و ستد به لیورپول در سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de