مت هاروی شیدایی منفجر شد با یک حماسه متس شعار

حرفه خود را گرفته اند بسیار مسیرهای مختلف اما برای حداقل یک شب در سیتی زمینه مت هاروی کردم بهترین اتباع’ استفان عشق — و طرفداران اجازه دهید آنها را می دانیم.

در آوریل 19, 2013 — با دوایت Gooden در حضور و غیاب — هاروی outdueled عشق در یک 7-1 متس برنده هایلایت شده توسط سیتی زمینه جمعیت شعار “هاروی بهتر” در اواخر بازی.

هاروی در اولین فصل کامل در این رشته و برای یک شروع فوق العاده ای برای این سال است. و آن را فقط بهتر در برابر واشنگتن در یک بسیار پیش بینی بازی.

او اجازه داد فقط چهار بازدید و اجرا در هفت نوبت پیاده روی سه و قابل توجه هفت برای بهبود به 4-0 با 0.93 دوران از طریق چهار شروع می شود. عشق در عین حال می داد تا homers به آیک دیویس و لوکاس Duda در ششم به متس یک 4-0 سرب — که منجر به “هاروی بهتر” شعار.

در هفتم هاروی تن به تن راه خود را از یک پایگاه بارگذاری شده بدون خارج جم به پایان تفرج و matchup او آغوش از شروع.

“این سخت است نه به” هاروی گفت: بعد از بازی. “آن بیس بال. پس از خواندن توضیحات داستان شما متوجه است که شما با شروع در مقابل به خصوص که با صف و اتباع. آن را وجود دارد. این چیزی بود که من می دانستم که من باید خودم را به در و اجتناب نیست. من از آن استفاده به انرژی شروع و رفتن به خارج وجود دارد و همه چیز را من می توانم به نفع خود.”

پیروزی جامعی سه بازی از دست دادن خط و به معنای حتی بیشتر با Gooden در حضور.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Matt Harvey celebrates during his April 19, 2013 start against the Nationals.
مت هاروی جشن در آوریل 19, 2013 شروع در برابر اتباع.Anthony J باعث تخریب جهانی

“این فوق العاده است که او در اینجا بود” هاروی گفت. “من تا به تماشای مرد. که چیزی خاص است. زمانی که من جوانتر بود من مایل به آن مرد که مایل به مانند بچه ها از کالیبر. برای او می گویند مسائل در مورد من به یکی از من شروع می شود آن را به ذهن ترا درهم میشکنند. من می خواستم به انجام همه چیز را من می توانم به نفع خود.”

همچنین نگاه مانند آن خواهد بود که تنها یکی از بسیاری از دوئل بین هاروی و عشق هر دو در ابتدا از حرفه خود.

“این چیزی است که سرگرم کننده در مورد بازی ما” مدیر تری کالینز گفت: پس از بازی. “هنگامی که شما باید دو مطلب و دو تا از بچه ها که بسیار خوب چهره هر یک از دیگر. آن را می سازد برای یک شب سرگرم کننده برای طرفداران و برای هر تیم است. ما در حال رفتن به نشستن در اینجا بسیاری از سال صحبت کردن در مورد این پسر. او برای رفتن به واقعا چیزی.”

اما صدمات sidetracked هاروی و او در حال حاضر بدون تیم است در حالی که عشق بود جهان سری MVP در پیشرو اتباع به 2019 قهرمانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de