جمعیت عظیم انتظار در واشنگتن, DC, شنبه برای اعتراض به جورج فلوید مرگ

واشنگتن – مقامات انتظار می رود جمعیت زیادی برای جمع آوری این کشور در روز شنبه, نهمین روز متوالی از اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از را نشان می دهد اگر چه Metropolitan Police Department رئیس پیتر Newsham گفت: در اوایل این هفته که او انتظار دارد که روز شنبه تظاهرات به میان بزرگترین. چندین تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر شهرستان و مقامات بسته اند و یک نوار زیادی از این شهر از جمله چند بلوک در نزدیکی کاخ سفید و بازار ملی.

تنش در حال افزایش است, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سی شهردار موریل Bowser خود بیش از چگونه به پلیس این تظاهرات با رئیس جمهور امیدوار به “تسلط بر خیابان.” Bowser خود درخواست کرده است که تهمت خروج نظامی و اجرای قانون فدرال از این شهرستان گفت: استقرار توده از افسران و حضور تجهیزات سنگین بود تنها برافروختن تظاهرات.

تنش در رهبری افزایش: DC شهردار Bowser خود خواسته تهمت خروج نظامی و اجرای قانون فدرال از شهر به درگیری میان جورج فلوید

چه کسی مسئول است؟: گارد ملی و نیروهای خروش به DC برای جورج فلوید تظاهرات

“این تعدد نیروهای می نژاد خطرناک سردرگمی” Bowser خود گفت: در نامه ای به ناروا پنج شنبه.

به گفته مقامات چند کشور خود را فرستاده اند تیم های ملی به پایتخت کشور یک حرکت است که این شهر مخالف است. تظاهرات خدشه دار با خشونت و بازداشت و غارت در چند روز اول تبدیل شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز به تازگی و مقامات انتظار می رود روز شنبه تظاهرات به باقی می ماند که راه.

مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 صبح روز شنبه به معترضان شروع به تجمع در مقابل کاخ سفید در یک خیابان Bowser خود تغییر نام Black Lives Matter پلازا در روز جمعه. نقاشان دیواری نیز به رنگ سیاه و سفید “زندگی” موضوع در بزرگ زرد رنگ بلوک نامه در امتداد شاهراه.

جورج فلوید تظاهرات: جمعیت جمع آوری به تقاضای پایان دادن به خشونت های پلیس در میان اوج مغلوب ساختن پیشی جستن-DC تنش

تظاهرات فوران در سراسر کشور در هفته گذشته پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که دستگیر شد در فیلم دروغ گفتن رو به پایین در حالی که سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او. افسر درک چوین است رو به یک قتل درجه دوم شارژ. سه نفر دیگر از افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم.

کمک: Kevin Johnson and Deirdre Shesgreen

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de