‘ماسک خوب هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهم پوشیدن ماسک در جمعیت کوچک اما سوال نیاز به استفاده اجباری

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او مطمئن است که در صورت ماسک باید اجباری اما که او می خواهم یکی می پوشند در یک “تنگ” جمعیت است.

“من برای همه, ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای با شبکه فاکس کسب و کار. “من فکر می کنم ماسک خوب هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که برابر با پوشیدن ماسک در مکان عمومی,, سوال, آیا آنها باید اجباری به دلیل “شما باید بسیاری از مکان ها در این کشور که در آن مردم به ماندن فاصله بسیار طولانی است.”

اما او گفت که او می خواهم یکی می پوشند اگر او در بر داشت خود را در یک جمعیت که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. “اگر من در یک وضعیت با مردم من کاملا” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به ندرت می یابد خود را در چنین شرایطی و اشاره کرد که مردم در حال آزمایش برای coronavirus قبل از آنها به او نزدیک است. اما او گفت: او را پوشیده است و یک ماسک در موارد که در آن او شده است با یک گروه کوچک از مردم است.

“من مرتب از دوست راه آن نگاه,” او گفت:. “آن را سیاه و تاریک و من فکر کردم آن را نگاه خوب است. آن نگاه مانند the Lone Ranger.”

به ماسک یا نه: ‘فاکس و دوستان’ میزبان استیو Doocy خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک به نگاه به عنوان اگر او آن را به طور جدی’

چند برجسته جمهوری خواهان از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل از کنتاکی را علنا خواست آمریکایی ها در روزهای اخیر به پوشیدن ماسک در زمانی که آنها قادر به عمل اجتماعی فاصله.

سناتور. لامار الکساندر تنسی جمهوریخواه که ریاست کمیته بهداشت مجلس سنا به نام پنج شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن به گاه پوشیدن ماسک حتی اگر “وجود دارد نه بسیاری از موارد هنگامی که لازم است برای او را به انجام این کار است.”

“متاسفانه این ساده نجات بخش عمل تبدیل به بخشی از یک بحث سیاسی است که می گوید: اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک. اگر شما در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن شما” الکساندر گفت: در طول یک جلسه در COVID-19 شیوع.

“رئیس جمهور است و میلیون ها نفر از تحسین” الکساندر گفت. “آنها را به دنبال خود منجر شود. این کمک خواهد کرد در پایان این بحث سیاسی است. ریسک بیش از حد بالا برای آن به ادامه خواهیم داد.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری است به نام برای ماسک صورت بود اجباری در عمومی به عنوان بخشی از طرح پاسخ به COVID-19.

“هر کس نیاز به پوشیدن ماسک در دوره. دوره” بایدن گفت: روز شنبه طی یک کنفرانس خبری در ویلمینگتون ، “آن را به نام میهن پرستی. آن را به نام مسئولیت. آن را به نام به دنبال شخص دیگری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که برای او به پوشیدن ماسک در مکان نمی خواهد به نظر می رسد ریاست جمهوری. او گفت: وال استریت ژورنال در اوایل این ماه که او فکر می کند برخی از مردم ماسک به عنوان یک نماد سیاسی از مخالفت با او را نه به عنوان یک بهداشت احتیاط. او همچنین ابراز نگرانی کرد که آنها نه بهداشتی است.

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

آمادگی: با وجود هشدارهای آمریکا آماده نبود با ماسک برای کوروناویروس. در حال حاضر آن را خیلی دیر شده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de