Masahiro Tanaka را Yankees آینده تیره است پس از دادن آنها همه چیز را

قسمت 22 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

پس از امضای ثروتمندترین معامله را برای یک پارچ در MLB تاریخ Gerrit کول می خواستم به انتخاب یکی از هم تیمی های مغز به ویژه در زمانی که او به تمپا برای بهار آموزش: Masahiro Tanaka.

کول گفت: او همیشه تحسین چگونه Tanaka به کار گرفته فشار آمدن به نیویورک با انتظارات است.

“چگونه می تواند شما را نه؟” کول گفت: در این بهار. “او شده است ناب حرفه ای در اینجا در نیویورک برای تمام بماند. او در برخورد با بسیاری از چالش های آینده از ژاپن در میانه کار خود را به یک طرف کاملا متفاوت از جهان است. احتمالا وجود دارد برخی از چشم انداز به دست آورده وجود دارد.”

این دو تنها قادر به به اشتراک گذاری این دیدگاه برای حدود چهار هفته قبل از بهار آموزش خاموش کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما قبل از کول وجود دارد Tanaka.

این راهپیمایی Tanaka بود به عنوان فصل نهایی این معامله بزرگ که وی را به یانکی ها در سال 2014. او واجد شرایط برای رایگان آژانس پس از این سال که بدان معنی است که زمان خود را در برانکس به زودی می تواند آینده به پایان برسد.

زمانی که او وارد بیش از شش سال پیش پس از یک تب مناقصه جنگ به پایان رسید و با یانکی ها فرود right-hander با $155 میلیون قرارداد به علاوه 20 میلیون دلار هزینه ارسال — هیچ کس مطمئن بود چقدر خوب Tanaka خواهد بود.

روز قبل از Tanaka معرفی شد در استادیوم یانکی مدیر کل برایان Cashman گفت: ESPN Radio او انتظار می رود Tanaka سپس 25 به شماره 3 استارت.

در کنفرانس مطبوعاتی Cashman افزود: “ما می تواند بیش از سه. شاید این دو. شاید حتی یک در برخی از نقطه.”

Masahrio Tanaka
Masahiro Tanakaچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

تاناکا در حال حاضر 31, کاهش یافته است به انتخاب کردن از نهایی سه سال از قرارداد در سال 2017 است و با توجه به یانکی ها مقدار زیادی در طول دوره قرارداد.

اما به Cashman نقطه از این همه سال بعد به او شده است یک به سه, یک دو و یا شاید حتی یک ؟

احتمالا همه آنها.

تا پایان ماه ژوئن در فصل اول خود را با یانکی ها Tanaka بود و حتی بیشتر غالب از آنها امیدوار بود او را از رفتن 11-3 با 2.10 دوران بیش از 16 شروع می شود و شامل یک ویرانگر شکاف.

اما ماه پس از اندکی اشک آور کشف شد Tanaka را UCL. او اجتناب تامی جان عمل جراحی و پس از آن همچنان به عنوان با دوام به عنوان هر یانکی ها استارت.

با توجه به تولید و چگونگی یکپارچه Tanaka است مناسب در نیویورک یک قرارداد جدید به نگه داشتن او را در برانکس زیر در این فصل قطعا به نظر می رسید ممکن است.

او در زمان تلاش در 2019 نهفته به خصوص با پایین درز بر روی توپ است که باعث شده نرخ خانه به اوج اما Tanaka هنوز هم می تواند غالب و او را نگاه خوب است در بهار امسال به عنوان کوزه گفت: توپ استفاده می شود بیشتر احساس مانند آنها در گذشته از آنها از یک سال پیش.

بود که قبل از COVID-19 مجبور به خاموش کردن این ورزش است.

کوزه عنوان به رایگان آژانس مانند Tanaka می تواند صدمه دیده بیشتر با توقف کار — به خصوص پس از او نیست و آینده خود را در بهترین فصل است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“او سخت به خواندن فصل گذشته” یکی AL دیده بانی گفت. “او یک سابقه خوب و حتی با آن به طوری که آن را نه مانند او را به خودش ثابت کند مانند برخی از بچه های دیگر در موقعیت مشابه, اما این امر می تواند جالب برای پیدا کردن چه مقدار از آنچه اتفاق افتاده است به او بود چون توپ.”

طلایه همچنین اشاره کرد که Tanaka تکیه بیشتر بر کشویی در بخش دوم از فصل و آن را موثر تر زمین برای او حتی از شکاف.

و طبق معمول بدون در نظر گرفتن Tanaka مسائل در طول فصل به طور منظم او به طور معمول عالی در طول postseason. در هشت حرفه ای بازی حذفی Tanaka است 5-3 با 1.76 دوران بیش از 46 نوبت.

یانکی ها به دنبال به جلو به استقرار 1-2 پانچ کول و تاناکا در ماه اکتبر. در حال حاضر وجود دارد هیچ گفتن در صورتی که اتفاق خواهد افتاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de