Masahiro Tanaka مجموعه برای بازگشت به بازی uncharted یانکی ها قرارداد آب

Masahiro Tanaka است از ورود به نیویورک این هفته از ژاپن جلوتر از یانکی ها برگزاری دومین بهار آموزش در استادیوم یانکی که در شنبه شروع می شود.

پس از امضای هفت سال معامله برای $155 میلیون که نمی شامل 20 میلیون دلار هزینه ارسال به Rakuten عقاب طلایی این خواهد بود Tanaka هفتم سفر به یک یانکی ها بهار آموزش. در این سال او را بازحمت حرکت کردن طولانی دو بار به لطف coronavirus خاموش کردن بهار آموزش در مارس 12. مدت کوتاهی پس از آن Tanaka سفر خانه به ژاپن است.

به دلیل COVID-19 دشوار است برای پیش بینی آنچه 60 بازی فصل خواهد بود. می MLB حرکت آینده موانع? چه خواهد شد سطح بازی بود ؟ چگونه ممکن است کوتاه بهار دوم آموزش منجر به صدمات?

و در اینجا یکی دیگر هیچ کس نمی داند پاسخ به: آیا Tanaka یک هشتم سفر از ژاپن به یانکی ها’ بهار آموزش خانه در تمپا بعدی ماه فوریه ؟

پس از شش بسیار خوب سال در پینستریپس این 31 ساله right-hander می تواند یک عامل رایگان هر زمان که فصل آینده به پایان می رسد یا نمی ایفا کرده است.

Masahiro Tanaka
Masahiro Tanakaچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

تاناکا باقی مانده یک یانکی هوشمند بازی اما بیس مالی چشم انداز پس از این سال خواهد بود سوخته و که شامل هال Steinbrenner باشگاه.

با شروع James Paxton and J. A. Happ واجد شرایط به صورت رایگان آژانس همراه با infielder DJ LeMahieu خواهد شد وجود خواهد داشت پول کافی برای رفتن به اطراف ؟ به احتمال زیاد نیست.

از آنجا که یانکی ها را مقرون به صرفه اسلحه در مایک پادشاه, Domingo, آلمانی, Jonathan Loaisiga لوئیس Cessa Clarke اشمیت و Deivi گارسیا آنها می تواند اجازه بدهید دو سه رایگان-عامل استارت بروید.

محترم در محل باشگاه به صورت حرفه ای و کار و اخلاق و آسان, لبخند, این خواهد بود Tanaka شانس دوم به تقسیم برانکس. پس از 2017 فصل است که در آن Tanaka رفت 13-12 با 4.74 عصر در 30 شروع می شود و او می تواند تصمیم نهایی سه سال از قرارداد و چپ $67 میلیون در طبقه, با این حال او در آنجا ماند.

که خود تماس بگیرید. این یانکی ها می تواند تصمیم بگیرد Tanaka آینده و اجازه می دهد او را به راه رفتن به ناشناخته رایگان-بازار.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

باید Tanaka ترک او خواهد بود از دست رفته بر روی تپه و در محل باشگاه وانجمن. پس از نوشتن a nine-year deal for $324 میلیون Gerrit کول رفت و به Tanaka برای مشاوره در مورد تبادل در نیویورک است.

“چگونه می تواند شما را نه؟” کول گفت: پست دن مارتین در فصل بهار و آموزش. “او شده است ناب حرفه ای در اینجا در نیویورک برای تمام بماند. او در برخورد با بسیاری از چالش های آینده از ژاپن در میانه کار خود را به یک طرف کاملا متفاوت از جهان است. احتمالا وجود دارد برخی از چشم انداز به دست آورده وجود دارد.”

مانند بسیاری از تیم یانکی ها از دست رفته در برخی از دراز مدت می پردازد. Jacoby Ellsbury هفت سال $153 میلیون معامله است که در بالای لیست. کارل Pavano چهار سال پیمان برای $40 میلیون یک اشتباه بود. ایضا پنج سال قرارداد 20 میلیون دلار برای کی Igawa بود که اضافی $26 میلیون هزینه ارسال به Hanshin ببر.

در طرف دیگر است Tanaka.

در 164 بازی (163 شروع می شود) تاناکا است 75-43 با 3.75 دوران به عنوان یک یانکی و 5-3 با 1.76 در دوران هشت postseason شروع می شود.

هر چند Tanaka هرگز همسان 12-4 شروع با یک 2.51 دوران به یانکی ها حرفه ای در سال 2014 بود که با قطع کوچک اشک از UCL در آرنج راست که نمی نیاز به عمل جراحی او شده است بسیار ارزشمند بخشی از یانکی ها’ چرخش حتی با سال گذشته 11-9 ضبط و 4.45 عصر در 32 بازی (31 شروع می شود). او همچنین تا 28 homers بود که او دومین بالاترین به عنوان یک یانکی.

“او سخت به عنوان خوانده شده آخرین فصل” an, AL دیده بانی گفت: Tanaka که تکیه بیشتر بر روی نوار لغزنده از امضای شکاف. “او یک سابقه خوب و حتی با آن به طوری که آن را نه مانند او را به خودش ثابت کند مانند برخی از بچه های دیگر در موقعیت مشابه, اما این امر می تواند جالب برای پیدا کردن چه مقدار از آنچه اتفاق افتاده است به او بود به دلیل [تنگ] توپ.”

پول هوشمند می گوید Tanaka باقی می ماند اما او چگونه زمین و آنچه در بازار به نظر می رسد صحبت می کنند بلندتر.