Martellus بنت تماس ‘گاو–تی’ در Aaron Rodgers فراخوان برای همبستگی

Aaron Rodgers جلب ستایش برای خود Instagram post است که بسیاری از ناظران را دیدم به عنوان یک غیر مستقیم در Drew Brees برای بازیکنان زانو طول سرود ملی. Martellus بنت اما در زمان موضوع را با راجرز که او در بازی با هفت بازی در سال 2017 بر Green Bay Packers.

بنت بازنشسته تنگ پایان نقل قول-توییتی یک راجرز نقل قول است که در آن ستاره کارفرمایی گفت: از هم تیمی های خود زانو: “آنها یک نبرد برای برابری نژادی. این چیزی است که آنها در حال تلاش برای دریافت یک مکالمه در مورد آغاز شده.”

“صدا مانند یک متحد برای تلفن های موبایل مانند یک تماشاگر” بنت توییتی.

“خیلی از دست من که bulls–t” او به دنبال ، “به من نشان بده یکی. من نمی خواهم برای دیدن خانواده رنگ این شخص به عنوان سفید ناجی که همیشه صحبت کردن. این فقط درست نیست. من وجود دارد. او را دیدم آنچه که من رفتم از طریق در حالی که اعتراض در خلیج سبز. و اعتراض در ویسکانسین یک تجربه است.”

Brees به New Orleans Saints کارفرمایی دریافت سنگین انتقاد در روز چهارشنبه برای گفتن یاهو امور مالی او هرگز موافق با هر کسی که بی احترامی به پرچم آمریکا که در مورد خواسته بازیکنان در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در یک زمان تظاهرات و غارت شکسته در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. راجرز در پاسخ با ارسال یک عکس از هکرها بازیکنان هم پیوسته اسلحه و گفت: در زمینه اعتراضات ربطی به بی احترامی به پرچم.

Aaron Rodgers and Martellus Bennett
Aaron Rodgers و Martellus بنتگتی ایماژ

“چند سال پیش ما انتقاد برای قفل کردن اسلحه در همبستگی قبل از بازی. آن شده است هرگز در مورد یک سرود یا یک پرچم. نه پس از آن. نه در حال حاضر. گوش دادن با قلب باز بیایید خودمان آموزش و پس از آن نوبت به کلمه و فکر به عمل” او نوشت: با هشتگهای #loveoverfear #wakeupamerica #itstimeforchange #همبستگی #libertyandjusticeforall

اما بنت که صرف فصل 2012 با غول نبود فروخته شده توسط حرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de