MarketWatch برای اولین بار: این رسمی: Nvidia است و نه فقط یک بازی شرکت کنه

Nvidia Corp طولانی شناخته شده به عنوان یک گرافیک-تراشه ساز برای videogaming است تبدیل به بیشتر از یک دیتا-مرکز شرکت.

Nvidia گزارش قوی درآمدی پنج شنبه به عنوان فروش اطلاعات-مرکز تراشه افزایش یافت 80% و پیشی گرفتن از 1 میلیارد دلار در یک چهارم برای اولین بار در $1.13 میلیارد دلار در حالی که بازی تراشه رسید 27 ٪ به $1.33 میلیارد دلار است. به عنوان بخشی از این گزارش Nvidia نیز آغاز شد به گزارش آن بخش کسب و کار در یک شیوه ای جدید با قطعات رایانه و گرافیک راه اندازی یک سمت به سمت رقابت برای دو هسته ای مناطق.

در حالی که در بخش تغییر — رفتن از یک تقسیم بین Nvidia GPU و کسب و کار خود را با پردازنده Tegra کسب و کار به افتراق بین استفاده از تراشه های Nvidia به فروش می رساند — به نظر می رسد ممکن جزئی از آن است و نشانه آن است که Nvidia می بیند این دو با استفاده از آن تراشه را به عنوان به همان اندازه مهم است.

“از آن زمان به آمده تا با یک نمایش جدید است که می تواند ما را به آینده” Nvidia رئیس امور مالی کولت Kress گفت: در مصاحبه با MarketWatch در روز پنج شنبه.

گرافیک بخش شامل تراشه های گرافیکی برای بازی رایانه و بازی خود را-جریان خدمات و زیرساخت ها و همچنین برخی از کسب و کارهای دیگر و بالغ بر 1.9 میلیارد دلار در روز پنجشنبه, گزارش. Up-and-coming محاسبه بخش بالغ بر $1.17 میلیارد دلار در سال درآمد با رشد 69 درصد و شامل اطلاعات-مرکز سیستم عامل با عملکرد بالا محاسبات و چیپس و نرم افزاری برای خودروهای و رباتیک.

هر دو از هسته اصلی کسب و کار بهره مند از این حرکت به کار از خانه در حالی که پناه در محل در جهانی همه گیر. علاوه بر این با شروع سه ماهه بعدی آن داده ها-مرکز کسب و کار شامل درآمد حاصل از این شرکت $6.9 میلیارد دلار کسب Mellanox بالا و محاسبات با کارایی تراشه ساز آن با همکاری اخیرا در دو جهان سریعترین ابر رایانه.

نظر: Mellanox باعث می شود Nvidia قدرت کارگزار برای موج بعدی از داده ها-مرکز فن آوری

Nvidia از بنیانگذاران و مدیر اجرایی جنسن هوانگ گفته تحلیلگران بر درآمد این شرکت تماس کنفرانسی که تراشه های گرافیکی در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک جزء اصلی در سرور معماری.

“مفهوم تسریع یادگیری عمیق و یادگیری ماشین با استفاده از gpu ها در حال حاضر حس مشترک” هوانگ گفت. “آن را نمی استفاده می شود. مردم هنوز هم آن را دیدم به چیزی باطنی اما امروز مراکز داده در سراسر جهان انتظار یک بخش بسیار قابل توجهی از مرکز داده های خود را که با شتاب gpu ها.”

در واقع آینده برای Nvidia در حال حاضر رشد ادامه داد: در مرکز داده ها و وظایف سنگین مانند هوش مصنوعی و سریع تر در آن محیط زیست است. انویدیا نشان از آن است که در یک نقطه خوب در طول این بیماری همه گیر به غیر از آن کسب و کار خودرو که 7 درصد سقوط کرد در سه ماهه و انتظار می رود که به بدتر به 40% جست و خیز کردن در سه ماهه جاری به عنوان تقاضا برای اتومبیل های سقوط کرده است و تحقیقات در خودروهای متوقف شده حداقل در حال حاضر.

کسب و کار در عصر COVID-19: Nvidia باید دوج عظیم coronavirus اثرات تشکر به مراکز داده و بازیهای رایانهای

“آن را به باقی می ماند که راه. آن را برای رفتن به” هوانگ گفت. “و هیچ کس نمی داند چه سطح آن را به عقب می آیند و چگونه اما آن را به عقب می آیند. صنعت خودرو آنها ماندم, به, راست, در حال حاضر, اما آنها را کاملا به سرمایه گذاری در آینده از خودروهای. آنها را به. و یا آنها منقرض شده است.”

در حالی که خودرو خود را کسب و کار تا حد زیادی یک چاره اندیشی موقت در حال حاضر CFO Kress معتقد است که بازی و مرکز داده در یک “مسابقه” را که یکی می شود بزرگترین بخش کسب و کار برای انویدیا نشان میدهد که تا چه حد اطلاعات آن-مرکز کسب و کار آمده است در برابر بازی هسته ای ساخته شده است که این شرکت در دره سیلیکون نیروگاه.

وقتی پرسیده شد که اگر محاسبه در نهایت می تواند سبقت گرفتن و پیشی بازی او کاهش یافته است به نظر.

“هنگامی که ما رسیدن به این نقطه, شما بچه ها خواهد بود که برای اولین بار به می دانم” کرس گفت. “نکته مهم در مورد دیدگاه های مختلف از این بخش است که آنها را بسیار قابل توجهی TAMs [تعداد آدرس دهی بازارهای]. ما را به دیدن آنها مسابقه به رشد است.”

همیشه از Nvidia ساخته شده آن ماشین-یادگیری دستیابی به موفقیت آن شده است سه شرکت — جامد و قابل اعتماد gaming-تراشه ساز در حال رشد است اما هنوز هم نیروی جوان در دیتا-مرکز چیپس و پتانسیل بازی در حال تغییر خودرو تامین کننده. با خودکار کسب و کار در حال حاضر دورتر از آن وعده و داده ها-مرکز کسب و کار تبدیل شدن به یک هسته جدید کسب و کار کارت گرافیک Nvidia گرد است به یک متفاوت وحش و یکی از قدرتمند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de