MarketWatch برای اولین بار: چگونه Eventbrite معتقد است که می خواهد برای زنده ماندن همه گیر

بالا مدیران Eventbrite, Inc. گفت: وال استریت روز دوشنبه که این شرکت را برای زنده ماندن این بیماری همه گیر از طریق بسیاری از مراحل آن را گرفته است از جمله تجدید ساختار گسترده, اما آنها هنوز هم سنجاق آینده در زندگی-حوادث فروش بلیط و بانکی است که در نهایت مردم باید در اطراف افراد دیگر.

پیش از آن در روز فروش بلیط و رویداد مدیریت شرکت گزارش سه ماهه اول نتایج بودند که بدتر از تنظیم برآورد با توجه به لغو همه در شخص رویدادها با توجه به COVID-19 همه گیر باعث سهام آن به جست و خیز کردن و نزدیک به 12 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. Eventbrite EB +2.43% همچنین اعلام اولیه وام از فرانسیسکو شرکای یک شرکت سهام خصوصی برای $125 میلیون دلار در نرخ بهره در “کم دو رقم است.” اضافی $100 میلیون قرعه کشی در دسترس است با فرض اینکه برخی از شرایط کسب و کار که مربوط به هزینه ساختار کسب و کار و عامل نتایج را می توان ملاقات کرد.

“من می خواهم به تاکید است که این موقتی است و هنگامی که ما می تواند جمع آوری در زندگی واقعی با خیال راحت تقاضا برای پرسنل تجارب قوی خواهد بود,” Eventbrite از بنیانگذاران و مدیر اجرایی جولیا Hartz به گفته تحلیلگران. “این یک نیاز اساسی برای انسان به جمع آوری به عنوان ما انجام شده است برای هزاران سال و ما وجود دارد می خواهد به قدرت اتصال است.”

کسب و کار شرکت اگر شده در یک سقوط از آنجا پناه-در-محل اقدامات اثر در زمان در سراسر جهان است. Eventbrite گفت که در ماه مارس را پرداخت بلیط حجم پایین بود 90%. مدیران گفت: آنها تو را دیدم برخی از بهبود جزئی از آن پس اما آن را به سختی بسیار بهتر است. “ما شاهد بهبود خاموش مارس پایین با پرداخت بلیط حجم قدم زدن 85 درصد کاهش سال به سال در اوایل ماه مه گفت:” لانی بیکر, Eventbrite را رئیس امور مالی.

این شرکت همچنین مجبور به بازپرداخت بلیط-خریداران برای لغو شد, حوادث و افزایش ذخایر خود را توسط $77 میلیون در سه ماهه اول برای بلیط بازپرداخت و یا chargebacks.

Hartz گفت: این شرکت در حال ساخت یک تغییر بزرگ در هزینه های آن ساختار به تمرکز بر کاهش هزینه های سلف سرویس-محور مدل به طوری که مشتریان خود را می توانید در بیشتر قسمت ها به راحتی ایجاد و مدیریت رویداد های فروش بلیط. پس از همه گیر شروع Eventbrite استفاده شده است توسط برخی از مشتریان خود را برای کلاس های آنلاین و یا جریان حوادث با 8 میلیون پرداخت می شود و بلیط رایگان توزیع شده در مارس طریق آنلاین حوادث. اما این شرکت هنوز بانکی در شخص حوادث را به از سرگیری البته در مقیاس بسیار کوچکتر و به احتمال زیاد با اجتماعی-فاصله محدودیت در مکان و Eventbrite معتقد است که می تواند کمک به مشتریان خود مدیریت آن مورد نیاز است.

“آنچه ما باید انجام دهید این است که ارائه دقیق زمان واقعی دانش به ما سازندگان از طریق محتوای ما قادر به کمک به آنها حق تصمیم گیری برای خود را رویدادهای” Hartz, گفت:, و اضافه کرد که به عنوان رویدادهای زندگی می کنند دوباره ظهور “آن را به کمتر مورد مقررات دولت برای این رویدادهای کوچکتر و بیشتر در مورد رفتار مصرف کننده و تمایل و احساس اعتماد است که می توان آنها را امن است.” این شرکت در حال کار با رویداد های انجمن ها و سازمان های دولتی به منظور توسعه برخی از بهترین شیوه های آن قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن برای کمک به راهنمای آن رویداد آینده-برنامه ریزی مشتریان.

کوچک و متوسط-حجم حوادث خواهد بود که برای اولین بار به این شرکت پیش بینی کرد و آنها برگزار خواهد شد اغلب به انتخاب کنید تا شل چپ بزرگتر حوادث که به طور قابل توجهی طولانی تر را از سر گرفت. اما به عنوان بسیاری در جهان هستند که هنوز در تلاش برای جلوگیری از تماس انسان سوال بزرگ این است: چه مدت می تواند Eventbrite زنده ماندن بدون سر گیری از حوادث بزرگ? واضح است که برخی از سرمایه گذاران نمی خواهید به چوب در اطراف و پیدا کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>