MarketWatch برای اولین بار: سیسکو می گوید همه گیر بدتر از dot-com سقوط و رکود اقتصادی اما درآمد هستند مراتب فقط خوب

Cisco Systems, Inc. به تشریح شرایط اقتصادی فعلی ناشی از جهانی همه گیر به عنوان بدتر از دات کام تصادف 2000 و رکود بزرگ سال 2008 اما تا کنون آن را به مراتب بهتر از انتظار می رود.

“با وجود این چالش محیط زیست همه ما عامل به ما تحویل داده جامد سه ماهه و عملکرد مالی در میان بزرگترین بحران مالی از ما عمر” سیسکو CSCO, -2.93% مدیر اجرایی چاک رابینز گفته تحلیلگران این شرکت مالی سه ماهه سوم کنفرانس تماس بگیرید.

غول شبکه گزارش سود و درآمد بهتر از وال استریت را تصحیح انتظارات برای سه ماهه جمعه. سیسکو درآمد از 12 میلیارد دلار بود 8 درصد از سال پیش دوره اما کمی بهتر از اجماع برآورد $11.9 میلیارد و تعدیل سود 79 سنت به اشتراک گذاری بودند حتی بهتر از انتظارات 71 سنت به اشتراک بگذارید.

و در حالی که اکثر شرکت ها در این بیماری همه گیر را کشیده هدایت یا کاهش یافته است به راهنمایی برای بقیه سال سیسکو نیز تعجب سرمایه گذاران با دادن یک پیش بینی برای سه ماهه آینده دانست و گفت که انتظار دارد درآمد به کاهش بین طیف وسیعی از 8.5% و 11.5% سال بیش از سال و تنظیم درآمد در طیف وسیعی از 72 تا 74 سنت به اشتراک بگذارید. سهام خود را یش در حدود 3 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

“من هنوز هم فکر می کنم وجود دارد نوسانات زیادی وجود دارد خارج وجود دارد” رئیس امور مالی کلی کرامر گفت MarketWatch در یک مصاحبه کوتاه وقتی پرسید که چگونه این شرکت قادر به هدایت در حالی که دیگران در حال به تعویق انداختن. “من فکر می کنم آن را متعادل راهنمای.”

وقتی پرسیده شد که اگر مالی سه ماهه چهارم می تواند پایین شرکت برای سال کرامر گفت: خیلی سخت بود به این پایین به دلیل COVID-19 هنوز lurks. “آن بستگی دارد اگر وجود دارد ثانویه شیوع فقط خدا می داند چه اتفاقی می افتد. من فکر می کنم این راه خیلی زود تماس بگیرید.”

همانطور که انتظار می رود این شرکت شده است شاهد تقاضای زیادی برای آن WebEx ویدئو کنفرانس نرم افزار با بسیاری از مردم در حال کار از خانه — از جمله سیسکو که در آن 95 درصد از نیروی کار خود را در حال رفتن به دفتر. چگونه بسیاری از محاکمات رایگان تبدیل خواهد شد به اشتراک یک سوال است اما کرامر گفت: او پخته شده در پتانسیل های اضافی مشترکان و درآمد حاصل از WebEx به Q4.

رابینز همچنین گفت که سیسکو کمک کرده است هزاران نفر از مشتریان دریافت صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان خود در سراسر جهان و در حال اجرا با شبکه خصوصی مجازی (VPN) اتصالات. او همچنین گفت که برخی از مدیران به دنبال خود شرکت زیرساخت های آن و تلاش برای استفاده از این زمان به تعمیر و نوسازی زیرساخت های خود را.

“این بحران بر اهمیت داشتن بسیار انعطاف پذیر در سطح جهانی و مقیاس پذیر زیرساخت های فن آوری های به نگه داشتن جهان در حال اجرا و این چیزی است که ما برای ساخت” او گفت:. بعد از آن در تماس با او گفت: برخی از مدیران اجرائی و گفت: “من هرگز این آمادگی برای چیزی شبیه به این دوباره’ و اگر وجود دارد یک موج دو در آینده سقوط بسیاری از آنها ممکن است می گویند ما نیاز به کار بر روی بسیاری از این حق در حال حاضر. من نمی دانم که رتبهدهی نشده است, اما ما فکر می کنیم می تواند وجود داشته باشد.”

این شرکت همچنین گفت که هنوز روزهای اولیه خود را برای $2.5 میلیارد دلار تامین مالی برنامه برای کمک به مشتریان می گویند که چگونه آن را تحت تاثیر قرار بعد چهارم. کرامر گفت: از آنجا که این برنامه فقط و فقط راه اندازی شد در پایان ماه آوریل وجود دارد خواهد بود یک ضربه های کوچک در سه ماهه چهارم, و اضافه کرد که این علاقه است که از کوچکتر مشتریان تجاری سیستم مراقبت های بهداشتی و بسیاری از کالج ها.

رابینز گفت: سرمایه گذاران است که او معتقد است که تقاضا برای سیسکو محصولات “قوی خواهد بود زمانی که ما خروج از این وضعیت است.” سرمایه گذاران بیش از حد به نظر می رسد تحت تاثیر قرار آن زمان تابآوری و به نظر می رسد امیدوار است که این سه ماهه پایین برای COVID-19 و همچنین سیسکو درآمد کاهش می یابد.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>