خیابان اصلی فکر می کند وال استریت دیوانه است. وال استریت فکر می کند که خیابان اصلی است برای رفتن به نسبتا خوب است.

که آشکار پیام پس از میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% شروع به پریدن کرد بیش از 400 امتیاز و سهام ادامه داد: یک کون ارتجاعی با وجود داده ها نشان داد که اقتصاد ایالات متحده ریختن بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل است. مستندات با هدف شامل مرگبار COVID-19 همه گیر دادند و نرخ بیکاری به 14.7 ٪ — پس از جنگ زیاد است که اقتصاددانان گفت: به احتمال زیاد طلب بخشایش ویرانی.

جزئیات: رکود بزرگ سال 2020? غیر رسمی ایالات متحده نرخ بیکاری است که حداقل 20%—و یا حتی بدتر

مشاوران و تحلیلگران می گویند که آنها شده اند هولناک با تماس از مشتریان پرسیدن که چرا سهام نگه داشتن سر به فلک کشیده به عنوان داده های اقتصادی رشد می کند زشتتر روز به روز.

آنها به خوبی پوشیده لیست از دلایل: بازار به دنبال رو به جلو و در حال حاضر پیش بینی شدید اما کوتاه رکود اقتصادی وجود دارد آزمایشی نشانه های شیوع بیماری به اوج خود رسید; پیشرفت نسبت به درمان و حتی به طور بالقوه یک واکسن; فدرال رزرو را رها بی سابقه محرک پولی و وام backstops با وعده به انجام بیشتر و یک قایق از هزینه های دولت فدرال با هدف جلوگيري از کارگران و شرکت البته در حالی که رسم بررسی مخلوط.

اما در این آزمون خواهد بود که آیا مصرف طولانی موتور اصلی اقتصاد ایالات متحده — چشمه بازگشت به زندگی پس از تقریبا و یا حتی به معنای واقعی کلمه تعطیل در طول بیماری همه گیر.

“این همه رفتن به پایین آمدن به هزینه های مصرف کننده. اگر ما همه نشسته در داخل و نه در خارج پول خرج کردن در سپتامبر-اکتبر به بازار را نمی خواهم که — بازار خواهد شد و به گفته اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه در یک مصاحبه تلفنی.

آیا مصرف کنندگان از هزینه و یا بسته به داخل می آیند سقوط خواهد, البته, بستگی دارد در چگونه همه گیر ایفا می کند. در حالی که عفونت و مرگ و مير در نیویورک که مرکز شیوع این بیماری در ایالات متحده و دیگر شهری نقاط داغ شده کمتر شیوع بیماری را بدتر کرده اند در دیگر نقاط کشور است. در ضمن چند متحده آغاز کرده اند شل شدن محدودیت و یا برنامه ریزی برای انجام این کار است.

چند متحده حتی دیده می شود تظاهرات بیش از مستند اقدامات این استدلال که آسیب به اقتصاد اهمیت بیشتری نسبت به آسیب بالقوه از ویروس. بهداشت عمومی کارشناسان استدلال کرده اند که بازگشایی روند باید با احتیاط انجام شود برای جلوگیری از موج دوم از سرایت.

و برخی از اقتصاددانان و سرمایه گذاران استدلال کرده اند که تلاش ها برای مهار ویروس در حالی که از لحاظ اقتصادی دردناک در کوتاه مدت خواهد شد جلوگیری از عمیق تر اقتصادی ضربه که اگر گسترش بود به reaccelerate.

در واقع برایس Doty ارشد مدیر نمونه کارها در نشستن درآمد ثابت مشاوران استدلال کرد که بازار سهام به دلیل افزایش روز جمعه دلتنگ شغل تعداد دقیقا به این دلیل که سرمایه گذاران کوتاه مدت ضربه به اشتغال به عنوان نشانه ای از این کشور حل و فصل برای مهار این بیماری همه گیر.

“مستندات ارائه شده از حفاظت مورد نیاز است و باید به طور چشمگیری کاهش گسترش ویروس حتی در متراکم ترین مناطق این کشور است که سهام خواهد شد در واقع افزایش در واکنش به یک نزدیک به 15 درصد نرخ بیکاری,” او گفت: “در ایمیل فرستاده اند ، “شغل گزارش نشانه یک لحظه جدی در تاریخ ما در حالی که [آن را] نیز به احتمال زیاد علائم پایین انقباض اقتصادی با امید به بهتر باقی مانده از سال است.”

برخی از ناظران بازار دیدن یک جاده پر از دست انداز استدلال این تجمع این است که قیمت گذاری در بهترین سناریو است که به راحتی می تواند از خط خارج توسط یک تجدید افزایش عفونت و یا نشانه های اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن خواهد بود بسیار سریع است. که می تواند تحت فشار قرار دادن سیاست گذاران را به گام های اضافی در میان افزایش تنش های حزبی در واشنگتن است.

“امروز چالش این است که برای تغذیه و کنگره تا پیش از این بحران آن را به عنوان گستراند. پس از یک شروع قوی وجود دارد یک خطر بزرگ است که آنها سقوط و اقتصاد ناگهانی سخت توقف تبدیل به یک رکود طولانی مدت است که می تواند ویرانگر” گفت: جیمز مک کین ارشد جهانی اقتصاد در آبردین استاندارد سرمایه گذاری در یک ایمیل.

S&P 500 SPX +1.68% سقوط نزدیک به 34 درصد از Feb. 19 رکورد خود در 23 مارس کم است. پس از آن دوباره بجای اول برگشتن سمت چپ بزرگ کلاه شاخص فقط 13.5 درصد کمتر از آن در همه زمان بسته شدن بالا تا جمعه.

در ضمن یک نگاه زیر بازار هود نیز می گوید یک داستان با درآمدی و عملکرد نشان دادن سرمایه گذاران همچنان به تمایز بین “دارا” و “کرد.” به عبارت دیگر سرمایه گذاران وجود دارد که قیمت سهام شرکت های آماده به آب و همه گیر و مستندات در حالی که باقی مانده با احتیاط از سهام شرکت هایی که حساس تر هستند به چرخه اقتصادی.

تکنولوژی گرا و noncyclical بخش ها در مسیر رشد درآمد با 3.2 درصد به طور متوسط در سه ماهه اول سال اشاره کرد لری آدم chief investment officer در ریموند جیمز در جمعه توجه داشته باشید. دوره ای بخش که بیشتر از نزدیک پیگیری یو پی اس و فراز زندگی در اقتصاد در حال تنظیم برای دیدن یک درآمد انقباض از 34.7 درصد به طور متوسط در سه ماهه اول و 81.6 درصد در سه ماهه دوم.

شده است که همراه با تکنولوژی و خدمات بهداشتی و درمانی در بخش شکستن به نسبت جدید اوج در مقابل S&P 500 در حالی که مالی و صنعتی عقب او اشاره کرد.

جزئیات: S&P 500 درآمد در حال ضرب و شتم برآورد کمترین میزان در یک دهه میان COVID-19 با وجود زودتر به کاهش پیش بینی

داو وارد 2.6% افزایش در طول این هفته به پایان جمعه در 24,331.32 در حالی که S&P 500 پیشرفته 3.5% به 2929.80. فناوری های سنگین نزدک کامپوزیت COMP +1.57% دارای رشد سایر شاخص های عمده, پاک کردن آن 2020 از دست دادن (تا 1.7% در سال به تاریخ به عنوان جمعه) در هفته گذشته آن را به عنوان افزایش 6 درصد.

تا جایی که به از اینجا ؟ هیچ کس واقعا نمی داند, البته, و دامنه گزاف گویی کردن مارس 23 پایین را شگفت زده کرده و حتی برخی از خریداران.

اما تاریخ نشان می دهد که قابل توجه کوتاه مدت عقب نشینی نمی خواهد تعجب با توجه به این بازار تمایل به ارائه 10 ٪ کاهش در هر 11 ماه و یا پس رن اشاره کرد. آن را ممکن است برخی از تحولات مثبت در مصرف کننده را به جلو سوق S&P 500 از طریق مقاومت در آن 200 روز میانگین متحرک که نشسته در 3,001.98 روز جمعه نزدیک, او گفت:.

در ضمن هفته پیش رو را بیشتر اقتصادی از جمله یک نگاه در مارس خرده فروشی در روز جمعه. بدون شک این اعداد و ارقام به شمار می رود به ویژه زشت با اقتصاددانان به طور متوسط خواهان 8.7% کاهش در تیتر شکل و 4.5 درصد کاهش در فروش به استثنای خودرو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de