بازار عکس: Nasdaq معاملات در خاک رکورد اما داو نشدم به عنوان سهام-سرمایه گذاران در بازار, تجزیه, تغذیه دقیقه

سهام ایالات متحده داد و ستد بالاتر بعد از ظهر چهارشنبه هل دادن نزدک کامپوزیت به خاک رکورد در حالی که داو صنعتی عقب مانده و پس از چند دقیقه از فدرال رزرو در نشست ماه گذشته نشان داد که سیاست گذاران را هدف ارائه صریح تر راهنمایی در مورد چشم انداز برای عدم تغییر نرخ بهره در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بهبود اطلاعات در اشتغال و بخش تولید تا کنون است buttressed بازار در اولین روز معاملاتی تیر ماه حتی اگر حدود ده ایالت آمریکا متوقف و یا متوقف برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است.

چگونه معیار انجام است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.01% به دست آورد 22 امتیاز و یا 0.1% به 25,835. S&P 500 SPX +0.66% اضافه شده 23 امتیاز و یا 0.7% به 3,123. شاخص Nasdaq Composite COMP +1.08% افزایش 109 امتیاز یا 1.1% 10,166 تجارت بالاتر آن در ژوئن 23 سابقه در 10,131.37.

داو به دست آورد 17.8 درصد در سه ماهه دوم آن بهترین سه ماهه از سال 1987; S&P 500 با افزایش نزدیک به 20% و مارک و بهترین آن از سال 1998; در حالی که نزدک کامپوزیت افزایش یافت و نزدیک به 31 درصد بیش از دوره برای آن بیشترین فصلنامه بازگشت پس از سال 1999.

چه رانندگی بازار ؟

شرکت کنندگان در بازار تجزیه دقیقه از فدرال رزرو در ماه ژوئن 9-10 جلسه که در آن رای-تنظیم کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو توافق به ارائه وضوح در آینده ارتباطات در مورد آنچه باعث می شود بانک مرکزی به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و یا حرکت آنها بالاتر است. کمیته نگه داشته فدرال-بودجه نرخ در محدوده بین 0% تا 0.25% و نشانه های آن ممکن است نگه دارید و سطح خود را حداقل تا سال 2022 در آخرین آن جمع آوری است.

“اکثر [تغذیه مقامات] اظهار داشت که کمیته باید با برقراری ارتباط بیشتر و صریح فرم رو به جلو راهنمایی برای مسیر فدرال-نرخ وجوه و ارائه وضوح بیشتر در مورد خرید از اوراق بهادار خزانه داری و آژانس MBS به عنوان حرکت می کند اطلاعات در مورد مسیر اقتصاد موجود می شود” دقیقه به عنوان خوانده شده.

شرکت کنندگان بر این باورند که اصطلاح “رو به جلو هدایت” می تواند کمک به ایجاد ثبات در بازار در یک لحظه از شکنندگی اقتصاد تلاش یک متغیر دوباره بجای اول برگشتن از تاثیر این بیماری کشنده است. سیاست گذاران همچنین در مورد به اصطلاح عملکرد منحنی کنترل استراتژی حفظ یک نرخ ثابت برای عملکرد است که مستلزم دربندی کوتاه و متوسط-بدهی های بلند مدت در یک سطح مورد نظر برای کمک به ارائه پشتیبانی های اضافی برای بازار میان COVID-19 بحران است.

اما روشن نیست که فدرال رزرو خواهد شد هر گونه کوتاه مدت تغییرات به سیاست. “در این ساعت از اوایل ماه ژوئن نشست کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو نشان می دهد که فدرال رزرو است که هنوز هم یک راه طولانی از نورد صریح اهداف دراز مدت عملکرد وزارت خزانه داری” نوشته اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه در یک پژوهش توجه داشته باشید در روز چهارشنبه.

در ضمن سهام به دست آورده ارتفاع اوایل روز شنبه پس از Pfizer Inc. PFE, +4.28% گزارش نتایج مثبت از آن کارآزمایی بالینی برای یک COVID-19 کانديد واکسن گفت: تمام 24 شرکت کنندگان در این دادگاه در حال توسعه آنتی بادی خنثی اما داده نشده است peer-reviewed.

همچنین تقویت روحیۀ سرمایه گذاران موسسه مدیریت عرضه گفت: شاخص مدیران خرید بخش تولید با صعود به 52.6% از 43.1 درصد در مارس و 11 سال کم از 41.5 درصد در ماه آوریل است. هر مطلب بالای 50 نشان دهنده گسترش فعالیت های اقتصادی.

“بهتر از حد انتظار وانت در بخش تولید یکی دیگر از نشانه مثبت است که اقتصاد در حال بهبود است به سرعت بیش از حد انتظار” گفت: جیم بیرد مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر پلانت مورن مشاوران مالی.

“هنوز مداوم گسترش COVID-19 و سیاست های هدفمند در آن شامل حال خطرات قابل توجهی را به مسیر رو به جلو برای اقتصاد است. واکنش به وضوح در جریان ایجاد دلیل برای امید; مداوم خطر سلامت را فراهم می کند دلیلی برای احتیاط” او گفت:.

در دیگر داده های پردازش خودکار داده ها, Inc.’s بخش خصوصی اشتغال نیز گزارش داد که ایالات متحده اضافه شده 2.37 میلیون شغل در ماه ژوئن. مهم تر ADP مطرح شده ممکن است این اعداد به منعکس کننده که 3.06 میلیون شغل شد, در واقع اضافه شده که ماه به جای از دست دادن 2.76 میلیون شغل است. کار گروه اشتغال بخش غیرکشاورزی داده ها را برای ماه ژوئن منتشر خواهد شد پنج شنبه پیش از جولای چهارم تعطیلات مشاهده شده در جمعه.

ایالات متحده در حال حاضر ضبط حدود 40,000 جدید کروناویروس موارد یک روز و برتر کشور بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci هشدار داد یک کمیته مجلس سنا در روز چهارشنبه که روزانه موارد می تواند ضربه 100,000 اگر مردم همچنان به دست انداختن بهداشت عمومی توصیه های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت برای محدود کردن گسترش عفونت است.

ببینید: Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده مورد شمارش صعود بالاتر از 2.6 میلیون دلار و جمهوری خواهان در حال حاضر تماس با آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت

“بازار اضطراب بیش از روزانه مورد تعداد است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که سرمایه گذاران شروع به درمان آن را به عنوان پس زمینه سر و صدا است که نمی خواهد برای برخی از زمان با فرض اینکه سیستم مراقبت های بهداشتی دریافت نمی کند غرق گفت:” استیون Ricchiuto ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای Mizuho در جمعه توجه داشته باشید.

که سهام در تمرکز ؟
  • به طور کلی آسیابسهام GIS -2.10% کاهش 1.9% پس از ضرب و شتم شرکت درآمد برآورد مالی خود را برای سه ماهه چهارم افزایش تقاضا برای خانه مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • میسی M -4.65% گزارش مالی سه ماهه اول نتایج که همسان وال استریت انتظارات. سهام این گروه فروشگاه های زنجیره ای تضعیف 2.5%.
  • سهام Michael Kors پدر و مادر کاپری Holdings Ltd. CPRI, -2.75% عقب نشینی 3.4% پس از لوکس, مد, گروه, گزارش مالی سه ماهه چهارم تعدیل سود که از دست رفته و انتظارات در حالی که درآمد کاهش کمتر از پیش بینی است.
  • لیموناد LMND, بیمه گر مطرح محدوده قیمت برای عرضه اولیه عمومی آن به 26 دلار به $28 پاپ از قبل محدوده از $23 تا 26 دلار در هر. این شرکت در حال برنامه ریزی برای فروش 11 میلیون سهام به منظور بالا بردن افزایش خواهد 308 میلیون دلار در بالای محدوده.
  • فدرال اکسپرس سهام FDX, +11.75% رسید 13 درصد پس از تحویل و تدارکات شرکت گزارش بهتر از حد انتظار تعدیل سود و فروش در آن مالی سه ماهه چهارم, به عنوان افزایش در خرید آنلاین در میان coronavirus همه گیر جبران هزینه های بالاتر و نازک تر حاشیه.
  • Apple Inc. AAPL -0.00% روز چهارشنبه گفت: این تصمیم به دوباره نزدیک 30 از آن فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده در آوردن مجموع در سراسر کشور به 77 به نقل از یک سنبله در coronavirus موارد در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا
چگونه دارایی های دیگر انجام?

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت خام CLQ20, +1.52% برای تحویل در ماه آگوست به دست آورد 57 سنت یا 1.4% برای رسیدن به $39.84 در هر بشکه در بورس نیویورک اوت آتی طلا GCQ20, -1.15% از دست داد $20.60 یا 1.1% به حل و فصل در $1,779.90 دلار در هر اونس.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.684% بود 2.9 اساس امتیاز بالاتر در 0.682%. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده.

دلار 0.3 درصد در برابر سبدی از ارزهای رقیب بر اساس تجارت در یخ شاخص دلار DXY, -0.22%.

در بازارهای سهام اروپا, شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.23% بسته شد تا 0.2 درصد و لندن FTSE 100 UKX, -0.19% عقب نشینی به پایان 0.2% پایین تر است.

در بازارهای آسیایی ژاپنی Nikkei NIK -0.74% کاهش 0.8% در حالی که کره جنوبی Kospi به پایان رسید جلسه 0.1% پایین تر است. چین CSI 300 000300, +2.01% بسیج 2%, در حالی که این شاخص ترکیبی شانگهای SHCOMP, +1.38% پیشرفته 1.4%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de