بازار عکس: اینجا است که چگونه بازار سهام تمایل به تجارت پس از وحشیانه selloffs مانند پنجشنبه

سهام ایالات متحده در روز پنج شنبه رزرو شده خود را به بدترین روزانه غوطه پس نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 همه گیر در زمان ریشه در سرمایه گذاران روح و روان در ماه مارس.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -6.89% سقوط حدود 1,862 امتیاز و S&P 500 SPX -5.89% از دست 5.9 درصد به شمارش خود را بدترین روز رد از مارس 16 با توجه به داو جونز در بازار داده است.

قرار دادی گروه سرمایه گذاری اشاره کرد که پهن-بازار S&P 500 بیشتر-از-5% جست و خیز در پشت شادابی ترس از ظهور موج دوم این بیماری مشتق شده از رمان گونه از coronavirus و جدی چشم انداز از رئیس فدرال جروم پاول تنها 28 بار پس از سال 1952 زمانی که S&P 500 تبدیل به مدت پنج روز معاملاتی برنامه که شاخص سقوط حداقل 5 درصد در یک روز.

پنج نفر از کسانی که رد شده اند در سه ماه گذشته به تنهایی. سرمایه گذاری و پژوهش ارائه دهنده همچنین اشاره کرد که یک پرده برداشتن از بازار روز پنج شنبه نیز نادر با چنین قبلی دوشنبه 5%+ قطره اتفاق می افتد در میان بحران مالی 2008 و هیچ کدام قبل از آن قصد بازگشت به سال 1952.

همه که گفت: کاهش این قدر طول تاریخ شده است و به دنبال آن قابل ملاحظه قیمت در این روز و هفته و ماه به دنبال (نگاه کنید به جدول ضمیمه).

منبع: گروه سرمایه گذاری قرار دادی

قرار دادی یادداشت که به طور میانگین شاخص S&P 500 به بسیج 2.14% روز پس از کاهش 5% یا بیشتر مثبت بوده روز بعد 81.48% از زمان.

البته دیگر زمان افق بیشتر احتمال و شدت bounceback. حدود یک سال پس از این قطره های S&P 500 است به طور متوسط افزایش 18.92 درصد است و تا به حال بازده مثبت 82.6 درصد از زمان قرار دادی اشاره کرد.

چک کردن متصل می پردازیم:

منبع: گروه سرمایه گذاری قرار دادی

این مهم است به یاد داشته باشید که روز پنج شنبه در این فروش ممکن است نشان دهنده پایان یک فاز صعودی برای سهام پس از آنها آمار پایین ترین نقطه خود را در یک coronavirus الهام گرفته از فروش در مارس 23.

کیث لرنر رئیس استراتژیست بازار در SunTrust خدمات مشاوره گفت که ارزیابی سهام بدست رفیع پس از اجرا به صورت سهام از خود را پایین. برای مثال داو باقی مانده تا 35.2% از بسته شدن آن پایین در 23 مارس در 18,591.93, S&P 500 به دست آورده است 34.2% از آن پایین در حالی که تکنولوژی-لادن شاخص Nasdaq Composite COMP -5.26% است 38.4% بالاتر که نادر حتی پس از روز شنبه را مجازات کاهش است.

“پس از 40 ٪ -plus دوباره بجای اول برگشتن در S&P 500 پس از مارس, سهام, شد, کشیده صعودی و در معرض اخبار بد” نوشت لرنر در پنجشنبه گزارش پژوهش.

“بازار شروع به پخت بسیار صاف اقتصادی بازگشایی روند حتی در حالی که ما همچنان به انتظار آن مثبت باشد اما ناهموار. جمعه گذشته بسیار بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال بیشتر برداشته سرمایه گذار انتظارات و با افزایش انتظارات خبر بد اطراف coronavirus رفت و یک راه طولانی در هدف قرار دادن بازارهای,” او نوشت:, مرجع وزارت کار گزارش اشتغال در روز جمعه که نشان داد تعجب آور 2.5 میلیون شغل ایجاد شده است.

پاول روز چهارشنبه اعلام فدرال رزرو سیاست روز رسانی در یک کنفرانس خبری گفتند که سرمایه گذاران نباید دست بالا گرفتن درجه و با سرعت از بهبود برای بازار کار اشاره کرد که میلیون ها نفر از مشاغل ممکن است باقی می ماند پر نشده و دلیل مجبور به تعطیلی کسب و کار و خاموش شدن ناگهانی.

بررسی:یک روکش از سیاست بانک فدرال تصمیم

که گفت: لرنر نیز از این دیدگاه که زمان عقب نشینی از بازار سهام نشان دهنده یک دست انداز در جاده ها و نقطه ممکن برای سرمایه گذاران به هضم قدرتمند سود از پایین چند هفته گذشته. او به خود جلب کرد شباهت به دوباره بجای اول برگشتن از بحران مالی 2008 و زمانی که بازار سهام را دیدم مشابه تیز قلاب در دیگر جاده به بازیابی.

“قابل توجه این شکست آمده است در حدود همان دوره به عنوان آن را در آن بازارهای گاو نر که در آن سهام در زمان توقف به خلاصه سود و پس از آن معامله در یک متغیر وری الگوی” این SunTrust استراتژیست نوشت.

“در حالی که تاریخ تنها یک راهنمای اعتقاد ما این است که معقول نقشه راه برای بازار کوتاه مدت جهت,” او گفت:. چک کردن متصل می پردازیم:

منبع: SunTrust خدمات مشاوره

برای مطمئن شود, نتایج گذشته هیچ تضمینی وجود ندارد از نتایج برای آینده و همه گیر موفق به گیج کردن تعدادی از سرمایه گذاری جوانب در حال حاضر. ادامه تهدید مرگبار پاتوژن است که آلوده بیش از 7 میلیون نفر در سراسر جهان جدی است. خبری بلومبرگ روز پنج شنبه گزارش داد که Houston-منطقه مقامات “نزدیک شدن” به reimposing stay-at-home سفارشات به عنوان موارد افزایش است.

برخی از 20 متحده در حال دیدن نشانه هایی از افزایش موارد COVID-19 و اگر شده است وجود دارد و حرکت در راه حل و درمان برای این بیماری وجود دارد وجود دارد هیچ واجد شرایط واکسن و یا درمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>