بازار عکس: Dow تا متوسطی در ساعت گذشته از تجارت به عنوان وال استریت امیدوار بدترین رکود اقتصادی گذشته است

سهام ایالات متحده بودند پیشبرد دوشنبه پس از اصلاح و زیان قبلا در این جلسه پس از داده های تازه که در وال استریت امیدوار بالقوه اقتصادی ارتجاعی در ماه های آینده.

سرمایه گذاران همچنین در حال نظارت بر چین و آمریکا تجارت تنش های خشونت آمیز تظاهرات در سراسر کشور و پیگیری و تلاش در ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان برای غلبه بر COVID-19 بیماری همه گیر.

آیا سهام معیار انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.32% افزایش 90 امتیاز و یا 0.4% به 25,476 پس از معاملات منفی در شروع روز دوشنبه جلسه. S&P 500 SPX +0.42% افزایش 13 امتیاز و یا 0.5% به 3,058. شاخص Nasdaq Composite COMP +0.67% اضافه شده 65 امتیاز و یا 0.7% به 9,556.

روز جمعه شاخص Dow رزرو هفتگی افزایش 3.8% در حالی که S&P 500 به پایان رسید 3 درصد بالاتر و شاخص Nasdaq Composite به پایان رسید و دوره 1.8% بالاتر است. در ماه مه داو وارد 4.3% افزایش شاخص S&P 500 صعود 4.5% در حالی که نزدک مشخص 6.8% بازگشت در ماه است.

چه رانندگی بازار ؟

سهام ایالات متحده در حال افزایش بود دوشنبه در امیدوار است که بدترین آسیب های اقتصادی تحمیل شده توسط COVID-19 همه گیر ممکن است منتقل می شود و حتی به شهرستانها عمده ایالات متحده تماس بگیرید تا گارد ملی برای کمک به سرکوب ناآرامی های مدنی. تمام 50 ایالت در حال گام گذاشتن در چند مرحله از بازگشایی از خاموش شدن ناگهانی مجبور, با توجه به همه گیر.

“بزرگ ما حل شد پتو اجتماعی فاصله اقدامات” برنت Schutte رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در شمال غربی متقابل مدیریت ثروت شرکت گفت MarketWatch. “که باعث دره اقتصادی که ما در حال بالا رفتن است. که آنچه در بازار است که منعکس کننده.”

موسسه مدیریت عرضه گفت: ساخت آن شاخص با صعود به 43.1 ماه گذشته از 11 سال کم از 41.5 در ماه آوریل است. اقتصاددانان بررسی MarketWatch تا به حال پیش بینی شاخص کل 44. خوانش زیر 50 نشان می دهد بیشتر شرکت ها در حال کوچک شدن هستند به جای در حال گسترش است.

“کوتاه مدت مسیر نامشخص باقی مانده است اما نشانه هایی است که اقتصاد این است که برداشت خود را خاموش حصیر مثبت است” گفت: جیم بیرد مدیر سرمایه گذاری رئیس پلانت مورن مشاوران مالی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه لعنتی ایالات متحده فرمانداران به عنوان “ضعیف” بیش از پاسخ خود به تعطیلات آخر هفته تظاهرات در شهرستانها عمده گفتن آنها سخت تر بر معترضان در میان خشم موجب مرگ جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس.

شهرستانها عمده از لس آنجلس به نیویورک شده اند را فرا گرفته در شبانه اعتراضات پس از فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت دوشنبه گذشته پس از درگیری با پلیس در مینیاپولیس است که در آن یک افسر درک چوین دستگیر شد در فیلم رانندگی خود را بر روی زانو فلوید گردن تا دستبند به دست انسان آگاهی را از دست داده و بعد از آن درگذشت.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون که خواسته شده بود در روز یکشنبه توسط مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz منجر به رسیدگی به هر گونه پیگرد قانونی مرتبط با فلوید را معامله روز دوشنبه هشدار داد که چهار نفر از ماموران در صحنه خواهد بود متهم به “بالاترین درجه از پاسخگویی” اما همچنین تأکید کرد که او حاضر به عجله در این مورد.

در مقابل بین المللی, چینی, مقامات دولتی گفت: عمده دولتی و شرکت های کشاورزی به توقف خرید برخی از آمریکایی مزرعه کالا از جمله گوشت و سویا رویترز و خبرگزاری بلومبرگ گزارش روز دوشنبه با استناد به افراد آشنا با این موضوع.

حرکت در آمده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که تعداد اقدامات علیه پکن از جمله هموار کردن راه برای ایالات متحده برای پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت ویژه برای رسیدگی به آنچه که او به عنوان یک تعداد تخلفات از چین است. کسانی که شامل پکن را از دست داده و COVID-19 که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان در ماه دسامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل در برابر چین اما با شدت کمتر نسبت به برخی از آنان می ترسید به عنوان پکن محکم و کنترل خود را از هنگ کنگ, اجرای جدید امنیت ملی و قانون است.

“باقی می ماند وجود دارد بسیاری از دیگر موانع پیش رو اما به وضوح رئیس جمهور تهمت سعی خواهد کرد برای جلوگیری از roiling بازار تا انتخابات خود را مگر اینکه مطلقا لازم است” گفت: جان بدرد خوردن رئیس جهانی استراتژیست در Nikko مدیریت دارایی ها.

گزارش از یک سیستم تعلیق با چین از برخی ایالات متحده مزرعه خرید هنوز هم می تواند افزایش خطر فرسايش از یک سخت مبارزه فاز یک موافقتنامه تجارت آزاد بین دو ابرقدرت امضا شده در اوایل این سال است.

بخوانید:چرا بازار سهام ایالات متحده نادیده گرفتن یک دم بحران در هنگ کنگ ؟

عصبانی درگیری میان شهروندان و اجرای قانون از جمله آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید نیست و انتظار می رود که در دراز مدت اقتصادی پیامدهای اما این تظاهرات به عنوان بسیاری از خرده فروشان و کسب و کار هنوز هم swooning از این بیماری همه گیر و گرفتار بودند و در غارت و خرابکاری که گرفت در طول تعطیلات آخر هفته تظاهرات.

“مستقیم تاثیر اقتصادی این تظاهرات کوچک است حداقل تا کنون” مارک زندی اقتصاددان ارشد از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت MarketWatch. او گفت که در کوتاه مدت آسیب به روح و روان از مصرف کنندگان و جامعه کسب و کار ممکن است بیشتر قابل توجه است.

“فقط زمانی که مردم شروع به بیرون آمدن از ضرب المثلی پناهگاه تظاهرات ممکن است بیش از حد برای آنها و آنها را به عقب در” او گفت:. “تظاهرات نیز علامتی چقدر عمیق مشکلات اقتصادی و تنش های نژادی در کشور ما” اقتصاددان گفت.

ببینید: 75 درصد از کارگران خط مقدم در نیویورک, کانون coronavirus مردم از رنگ و سیاه و سفید آمریکایی ها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از COVID-19

کارشناسان همچنین نگران آن است که جمعیت کثیری از تجمع مردم در اعتراض مارس پرورش شرایط را برای موج دوم COVID-19 عفونت فقط به عنوان مقامات بهداشت عمومی امیدوار است آنها گرفتن یک دسته در شیوع ویروسی.

تحلیلگران همچنین گفت: آنها بالقوه برای بزرگ بعدی coronavirus بسته کمک به آماده اواخر ماه جولای به سنا بازگشت به کار این هفته پس از یک هفته تعطیلات و پس از دموکراتیک-اجرای خانه در اواسط مارس تایید آن از 3 تریلیون قهرمانان عمل می کنند. اضافی $600 هفتگی بهره مند شوند که برخی از خانواده ها در حال گرفتن تحت 2.2 تریلیون دلار مراقبت در قانون تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه.

که سهام در تمرکز ؟
  • تظاهرات ناودان فروشگاه خرده فروشان عمده متعلق به مقصد پارسیان. TGT, -2.01% و Walmart, Inc. WMT, -0.08%. هدف سهام به پایین 2.5% در حالی که خارج شده است سهام کاهش یافت و کمتر از 0.3 ٪ است.
  • Apple Inc. AAPL +1.22% و CVS سلامت پارسیان. CVS +0.29% همچنین گفتند که به طور موقت در برخی فروشگاه ها به دلیل غارت ترس. ارزش سهام اپل شد تا 1.2% در حالی که CVS سهام رشد شاخص 0.4% بالاتر است.
  • جلعاد سهام سقوط کرد 2.7% پس از این شرکت منتشر شد داده ها از آن فاز سه کارآزمایی بالینی به صورت تجربی آن را coronavirus درمان است.
  • Southwest Airlines Co. LUV +4.57% فاش جمعه که آن را دریافت $651.8 میلیون به عنوان tranche دوم از وزارت خزانه داری حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه. سهام آن شد تا حدود 5 درصد است.
  • سهام دیجیتال متحد, Inc. DGLY, +86.60% و Cemtrex Inc. CETX, +196.17% طاقی بالاتر دوشنبه به عنوان در سراسر کشور, تظاهرات در برابر پلیس قتل سوخت علاقه به سرمایه گذار در امنیت محصولات سازندگان.
  • Pfizer Inc. PFE, -6.97% سهام به کمتر از 7% دوشنبه پس از شرکت داروسازی اعلام کرد که دادگاه به صورت بالقوه در درمان سرطان پستان خواهد قطع شود چرا که نتایج نشان داد که موفق به بهبود بقاء.
  • Coty Inc. COTY, +20.93% سهام رسید 19.3% پس از مارک محصولات آرایشی شرکت گفت: فروش اکثریت سهام آن در خرده فروشی, مو, کسب و کار, از جمله Wella و Clairol به خریداری شرکت KKR & Co. KKR, +2.16%. Coty نیز منصوب رئیس پیتر حرف به عنوان مدیر عامل به هر چیز نوک تیز آن چرخش آن مدیر عامل چهارم در کمتر از چهار سال با توجه به وال استریت ژورنال گزارش.
چگونه دیگر بازارهای معاملاتی ؟

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل جولای CLN20, +0.42% از دست داده و 5 سنت یا 0.1% به حل و فصل در $35.44 در هر بشکه رسید.

اوت طلا GCM20, +0.02% به پایان رسید پایین 1.40 دلار و یا کمتر از 0.1% پایان در $1,750.30 دلار در هر اونس در بورس نیویورک.

در شاخص های جهانی سهام های شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.09% شاخص بسته 1.1% بالاتر در حالی که شاخص FTSE 100 UKX, +1.47% معامله تا 1.5%.

در آسیا شاخص نیکی NIK +0.84% اضافه 0.8% و هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص HSI, +3.35% بسته 3.4 درصد و بالاتر با معامله گران با استناد به امداد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.665% بود 2 واحد بالاتر در 0.67%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

دلار آمریکا در برابر ارزهای رقیب با یخ شاخص دلار DXY, -0.53% در مورد 0.5%.

علامت DeCambre کمک گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de