سهام کاهش یافت جمعه, لگد زدن ممکن است در پایین توجه داشته باشید به عنوان سرمایه گذاران نشان داد ناامیدی با درآمد از شرکت های فن آوری و با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال تعرفه واردات در چین در اقدامی تلافی جویانه برای دست زدن به آن از COVID-19 بیماری همه گیر.

آیا شاخص های عمده انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.43% کاهش یافت و 579 امتیاز یا 2.4% به 23,763 در حالی که S&P 500 SPX -2.86% داد تا 82 امتیاز و یا 2.8% به تجارت در 2,831. شاخص Nasdaq Composite COMP -3.36% خاموش بود 282 امتیاز یا 3.2% در 8,609. NQ00, -3.31%

سهام ریزش پنج شنبه, اما هنوز هم شاهد تاریخی قوی مارس ارتجاعی به عنوان عمده شاخص در زمان به عقب یک تکه زمین از دست رفته در coronavirus الهام گرفته از فروش است که در زمان S&P 500 به پایین نزدیک به 34 درصد از آن Feb. 19 رکورد خود در 23 مارس کم است.

بخوانید:چرا وال استریت گاو نر که به نام مارس سهام-بازار تجمع حاضر به بالا بردن شاخص S&P 500 با هدف

چه رانندگی بازار ؟

سهام ایالات متحده بودند عقب به شدت به سرمایه گذاران مجددا به درآمد شرکت ها تصویر و تاثیر اقتصادی مداوم COVID-19 epiemdic بعد از عمده معیار بریده خود را به بهترین ماهانه عملکرد در سال در آوریل

“پس از یکی از بهترین ماه در تاریخ, آن را نه بیش از حد تعجب آور برای دیدن برخی از سود گرفتن در اینجا گفت:” مت ما همکاری رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در جان هنکاک مدیریت سرمایه گذاری در یک مصاحبه.

“ما شروع کردن درآمد های نجومی در آتش شد شروع به تکنولوژی و نتایج شب گذشته آن را بیشتر مخلوط,” او اضافه شده است. “بازار شدند و قیمت گذاری در کمال نزدیک از این تکنولوژی غول و در حال حاضر ما در حال دیدن برخی از فشار رو به پایین در بازار وجود دارد به عنوان کمی واقع بینانه تر نظر از این نتایج است.”

ببینید:اپل آن را نشان می دهد سرمایه گذاران برخی از عشق به عنوان آمازون می گوید آنها را به یک صندلی در طول coronavirus

به گفته تحلیلگران آن را هدایت و یا عدم آن در مورد اپل — که به نظر می رسد ناآرام سرمایه گذاران. اپل گزارش داد که سود اندکی کاهش پیدا کردند اما فروش رشد در میان گسترش COVID-19 در حالی که امیدوار کننده میلیاردها سرمایه گذاران بیشتر در سهام repurchases و سود سهام است اما برای ارائه یک چشم انداز. سهام داو جزء Apple Inc. AAPL -1.16% بودند 0.5% جمعه.

هر دو اپل و Amazon.com Inc. AMZN, -7.76% در میان شرکت هایی که منجر به S&P 500 index را باز گشت از مارس 23 پایین و دو نفر از بهترین نوازندگان در ماه آوریل است. آمازون بسیج نزدیک به 27 درصد در ماه آوریل در حالی که اپل شروع به پریدن کرد 15 درصد است.

در ضمن شاخص ها در بازار جهانی تحت فشار بودند پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او ممکن است در نظر اعمال تعرفه واردات در چین است.

واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد که مقامات ایالات متحده شروع به بررسی طرح های پیشنهادی برای تنبیه چین برای دست زدن به آن از این بیماری همه گیر از جمله تنبیهی تعرفه واردات اضافه کردن به روحیۀ در وال استریت.

“زنجیره تامین شد و در حال حاضر در یک محل دشوار با توجه به فشار جهانی رشد عدم وجود حمل و نقل کالا در سراسر جهان و شنوایی وجود دارد که می تواند حتی بیشتر گونه به زنجیره تامین در قالب تعرفه ها است به حق بودن قیمت به بازار منفی” روستوف گفت.

سهام شاهد جنبش کمی پس از موسسه مدیریت عرضه گفت آن مه شاخص تولید در آمد در 41.5%. اقتصاددانان بررسی MarketWatch, به طور متوسط نگاه کرده بود برای ارزیابی به شیرجه رفتن به 35 درصد از 49.1% خواندن در ماه مارس است. شکل زیر 50 نشان می دهد رکود در فعالیت است.

که شرکت ها در تمرکز ؟
  • Amazon.com Inc. AMZN, -7.76% در اواخر روز پنجشنبه گفت: آن را در صدر 75 میلیارد دلار فروش در سه ماهه اول به عنوان COVID-19 جاروب در سراسر جهان, اما سود کاهش یافته است و این شرکت گفت که ممکن است از دست دادن پول در دوره فعلی به عنوان آن را خرج می کند به نگه دارید تا با تقاضا است. سهام به پایین بیش از 6٪.
  • داروسازی Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -6.60% گفت: در اواخر روز پنجشنبه این امر صرف حدود 50 میلیون دلار برای تست و ساخت COVID-19 نامزد مواد مخدر remdesivir در حالی که گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه اول نتایج. جلعاد سهام کاهش یافت 5% پس از افزایش بیش از 12% در ماه آوریل است.
  • Clorox Co. CLX, +4.57% سهام افزایش یافت 5% پس از ساز تمیز کردن و محصولات خانگی در صدر درآمد سه ماهه پیش بینی افزایش تقاضا شده توسط برای ضد عفونی و تمیز کردن دیگر محصولات است.
  • داو جزء شورون Corp. CVX, -2.76% در روز جمعه گزارش داد یک افزایش در سه ماهه اول درآمد اما یک کاهش در درآمد از یک سال پیش به عنوان نفت و کالا قیمت ها سقوط کرد در ماه مارس است. غول نفت گفت: این کاهش بیشتر آن سال 2020 هزینه های سرمایه چشم انداز توسط $2 میلیارد دلار به 14 میلیارد و انتظار دارد که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد $1 میلیارد. سهام خاموش بودند 3.7%.
  • Exxon Mobil Corp XOM, -5.37% سهام بودند پایین 4.7% پس از غول نفت و داو جزء نوشته شده آن را برای اولین بار از دست دادن فصلنامه در سه دهه.
  • Honeywell International, Inc. HON, -4.29% سهام شد و پایین تر از 5% پس از آن گزارش سود سه ماهه نخست سال که ضرب و شتم انتظارات اما فروش آن کاهش یافت و بیش از هوا به عنوان صنعتی کنگلومرا گفت: COVID-19 همه گیر تا به حال تاثیر قابل توجهی در آن زنجیره تامین مشتری سایت و تجاری هوافضا و نفت و گاز پایان بازار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de