بازار عکس: داو بلغزد 550 امتیاز جمعه به عنوان تگزاس سفارشات میله به re-نزدیک به عنوان coronavirus موارد سنبله; بانک سهام نزول پس از تست استرس

سهام ایالات متحده معیار skidded به شدت کاهش جمعه, اضافه کردن به ضرر و زیان پس از تگزاس یکی از coronavirus نقاط داغ بیشتر تنگ تر اجتماعی-دورى قوانین در دولت برجسته نگرانی در مورد یک تجدید حیات در شیوع ویروسی. سرمایه گذاران نیز بریده شده نتایج تست استرس ملت بزرگترین بانک که اواخر روز پنجشنبه منتشر شد.

چگونه معیار انجام است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.08% معامله 520 امتیاز یا 2% پایین تر در مورد 25,226; S&P 500 شاخص SPX -1.64% عقب نشینی 50 امتیاز یا 1.6% در اطراف 3,033 با S&P به بخش مالی SP500.40, -3.81% غرق شدن 3.8% بخش انرژی SP500.10, -3.14% 3/3 درصد پایین تر است. تمام 11 بخش S&P 500 و تجارت بود که محکم در قلمرو منفی در روز جمعه.

در ضمن تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP -1.44% شد عنوان 154 امتیاز پایین تر برای رسیدن به 9,864 سقوط حدود 1.5%.

برای هفته داو پایین بود 2.5 درصد و شاخص S&P 500 به دنبال 2.2% کاهش هفتگی در حالی که نزدک بود به سرعت به سقوط 1.3% برای دوره.

چه رانندگی بازار ؟

سرمایه گذاران باید کشتی با افزایش روزانه نرخ جدید ایالات متحده coronavirus موارد همه هفته است که در ادامه به بازیگران پال بیش از این بازار در روز جمعه.

در واقع تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجرا محدودیت در گردهمایی های اجتماعی در Lonestar دولت و دستور داد تمام میله دوباره روز جمعه به ساخت th e برای اولین بار از دولت برای معکوس کردن برخی از بازگشایی اقدامات پس از ماه از مستندات.

سفارشات اعلام کردند روز جمعه نیز یک روز پس از فرماندار گفت که او انجماد بازگشایی برنامه های دولت است. تگزاس گزارش 6,426 جدید کروناویروس موارد شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

متوقف و scuttled بازگشایی تلاش در بسیاری از کشورهای همراه با آهسته بهبود اقتصادی باعث شده است که بازار سهام به منعکس کننده انتظارات برای یک V-شکل بهبود اقتصادی.

“بازار شده است در معرض خطر هر چیزی که خدشه بهبود اقتصادی” کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی گفت MarketWatch. “چه شما در حال دیدن است بازار واکنش نشان می دهند به سرفصل” او گفت:.

روز پنجشنبه ایالات متحده را دیدم یک روز رکورد افزایش 37,000 در عفونت رهبری فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا, فراتر 36,188 سطح از مارس 24 با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از بلومبرگ.

به طور کلی مجموع موارد در ایالات متحده آمریکا باید در صدر 2.4 میلیون و این افزایش به ویژه در جنوب و کشورهای غربی در آمریکا و منجر به فرمانداران توقف کسب و کار بازگشایی برنامه های در کارولینای شمالی لوئیزیانا و کانزاس است. اما فرمانداران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در حال اقدام با بازگشایی تلاش اما تحمیل 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از آمدن از برخی از ایالت های جنوبی.

Krosby گفت که کلید برای برخی از سرمایه گذاران است که تعیین میزان آن افزایش موارد نتایج در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. “آن را به ما یک حس که آیا این درمان در حال کار,” او گفت:.

سرمایه گذاران نیز موجب نتایج فدرال رزرو سالانه بانک تست استرس که نیاز به بانک ها برای حفظ سرمایه های تعلیق به اشتراک گذاری repurchases و کلاه پرداخت سود سهام در سه ماهه سوم بر اساس میانگین درآمد خالص بیش از گذشته چهار چهارم.

جزئیات: نظر: فدرال رزرو بانک تست استرس قرار داده و پرداخت سود سهام در معرض خطر

اما موسسات مالی رو افزایش روز پس از آنکه فدرال بیمه سپرده کمیسیون و دفتر حسابرسی از ارز گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای شل محدودیت های اعمال شده توسط قانون ولکر و بانک ها اجازه می دهد به راحتی سرمایه گذاری های بزرگ به سرمایه و وجوه مشابه در میان دیگر حکومت rollbacks.

اتمام: MarketWatch نیاز به دانستن ستون:چرا یک استراتژیست است که در واقع تشویق آخرین coronavirus نشان داده سنبله در موارد جدید

در اروپا و کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا گفت: بدترین COVID-19 همه گیر ممکن است منتقل می شود. “ما احتمالا باید به تصویب بالاترین نقطه و من می گویم که با برخی از بیم و هراس به دلیل دوره وجود دارد می تواند یک موج دوم” در سخنرانی خود در نشست روز جمعه. لاگارد بود, اما هشدار می دهند که برخی از اقتصاد می تواند به طور دائم نهفته است.

پس از تولید ناخالص داخلی انقباض 8.7 درصد در سال 2020 این بانک برآورد رشد اقتصادی 5.2 درصد در سال 2021 و 3.3 درصد در سال 2022.

در اقتصادی ایالات متحده گزارش هزینه های مصرف کننده صعود در ماه مه به رکورد 8.2% پس از غلت در ماه آوریل به عنوان مصرف کنندگان به نمایندگی دو سوم از اقتصادی تقاضا با استفاده از محرک چک های ارائه شده توسط دولت برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با زیان کار در طول بیماری همه گیر. اما درآمد شخصی کاهش یافته است به گزارش. افزایش در هزینه های حال سقوط کوتاه از 10% پیش بینی اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch و درآمد غرق 4.2% در ماه گذشته بازتاب توده بیکاری و عقب فدرال کمک.

“تقاضای مصرف کننده احتمالا نگاه خوب در ماه ژوئن نیز با حمایت بازگشایی در شمال شرقی و هنوز افزایش نرخ پس انداز” نوشت Jefferies تحلیلگر Aneta Markowska و توماس سایمونز. “با این حال محرک پرداخت در حال حاضر کاهش و پایین کشیدن به طور کلی درآمد رشد” را نوشت.

در دیگر گزارش های اقتصادی, نتایج نهایی مصرف کننده-تمایلات نظرسنجی در ماه ژوئن تضعیف به 78.1 از اولیه 78.9 دانشگاه میشیگان در روز جمعه گفت.

که سهام در تمرکز ؟
  • Nike, Inc. NKE, -5.07% چرخش به سه ماهه چهارم از دست دادن و مجموع فروش کاهش یافته و 38 درصد با وجود پرش در فروش آنلاین می باشد. ربع آنلاین فروش افزایش یافت 75 درصد با “قوی دو رقمی را افزایش می دهد” در سراسر جغرافیای ساخته شده و تا حدود یک سوم از کل درآمد برای سه ماهه. سهام نایک بودند پایین 4.4%.
  • Amazon.com Inc. AMZN, +0.08% اعلام شد که در آن به خرید ماشین خود رانندگی شرکت Zoox برای بیش از 1 میلیارد دلار با توجه به گزارش. سهام این شرکت شد 0.5% پایین تر است. gps
  • سهام Gap Inc. GPS +29.33% رسید 37% پس از خرده فروش گزارش شد که در آن teaming تا با hip-hop star Kanye West.
  • Vaxart Inc. VXRT, +59.04% روز جمعه گفت آن دهان COVID-19 واکسن انتخاب شده برای شرکت در پستانداران غیرانسان چالش مطالعه بودجه توسط دولت ایالات متحده را ‘عملیات پیچ و تاب سرعت برنامه که با هدف سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن. سهام بودند تا 68%.
  • شرکت مایکروسافت. MSFT, -1.22% روز جمعه گفت از آن خواهد شد همه از آن فروشگاه فیزیکی مکان به عنوان بخشی از نرم افزار و ابر غول رویکرد جدید به خرده فروشی. سهام آن پایین بود 2 درصد.
  • سهام Inovio Pharmaceuticals Inc. INO, +4.94% کاهش 12% جمعه به عنوان شرکت بیوتکنولوژی و کاهش در Stifel نیکلاس در ارزیابی و نگرانی است.
  • Albertsons Companies Inc. ACI, +% سهام و تجارت بود که کمتر در روز جمعه پس از آن قیمت عرضه اولیه عمومی آن.
چگونه دارایی های دیگر انجام?

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت خام CLQ20, -1.75% عقب نشینی 47 سنت یا 1.1% $38.25 در هر بشکه در بورس نیویورک. در فلزات گرانبها, قیمت طلا در معاملات آتی GCM20, +0.14% لبه $1.10 یا با 0.1% کاهش در $1,769.90 دلار در هر اونس.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.644% کاهش 1.3 اساس امتیاز به 0.66% در میان جریان به پناهگاه امن دارایی. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده.

دلار تقریبا بدون تغییر و در برابر سبد ارزهای رقیب بر اساس تجارت در یخ شاخص دلار. DXY, +0.16%

در شاخص های جهانی سهام, شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.33% به دست آورد 1.1% و لندن FTSE 100 UKX, +0.37% افزایش 1.5%.

در بازارهای آسیایی ژاپنی Nikkei NIK +1.13% به دست آورد 1.1% و هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, -0.93% از دست 0.9% در حالی که کره جنوبی Kospi پیشرفته 1.1%. بازار در چین تعطیل بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de