بازار عکس: داو موج 459 امتیاز مثبت پیاپی تازه رکورد نزدیک به رغم نگرانی های اقتصادی تلفات و نامحدود ایالات متحده ویروس موارد

سهام ایالات متحده به پایان رسید به شدت بالاتر دوشنبه با نزدک به ثمر رساند یک رکورد نزدیک به وال استریت به دنبا

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

سهام ایالات متحده به پایان رسید به شدت بالاتر دوشنبه با نزدک به ثمر رساند یک رکورد نزدیک به وال استریت به دنبال صعودی چینی سهام معیار های خود را به بهترین سطح در حداقل دو سال.

روز دوشنبه شادمان بازار اقدام در تضاد با بیشتر سنبله در ایالات متحده coronavirus موارد و تجدید حیات از محدودیت های کسب و کار توسط دولت و مقامات محلی در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروسی.

چگونه معیار انجام ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.78% به دست آورد 459.67 امتیاز یا 1.8% به پایان در 26,287.03. S&P 500 SPX +1.58% صعود 49.71 امتیاز یا 1.6% پایان در 3,179.72 و رزرو مستقیم پنج جلسه از دستاوردهای آن طولانی ترین خط از دسامبر. 17 با توجه به داو جونز در بازار داده است. شاخص Nasdaq Composite COMP +2.21% رسید 226.02 امتیاز یا 2.2% به 10,433.65 گل تازه و بسته شدن رکورد.

داو به پایان رسید و هفته گذشته تعطیلات کوتاه شدن دوره تا 3.3% S&P 500 را در یک هفته به دست آوردن 4% و در حالی که نزدک بازگشت 4.6% پس از بسته شدن در یک رکورد در روز پنج شنبه.

بازار ایالات متحده بسته شد در روز جمعه در رعایت تعطیلات روز استقلال.

چه راند بازار ؟

سهام ایالات متحده به پایان رسید به شدت توصیه رهبری سهام شرکت های مالی و سابقه و رکورد سهام فن آوری به عنوان وال استریت به دنبال چینی بازارهای سهام بالاتر است.

Goldman Sachs Group Inc. GS +5.04% به اشتراک گذاری پیشرفته 5.1% پیشرو رنگ آبی تراشه داو بالاتر همراه با بوئینگ شرکت. BA +3.92% و Walgreens چکمه داد درc. WBA, +2.81%.

اما روز دوشنبه سود نیز با رشد شک و تردید در مورد توانایی آمریکا برای جلوگیری از شیوع بیماری های ویروسی و اقتصادی آن خرید اینترنتی پس از COVID-19 مورد صعود در سراسر ایالات متحده آمریکا در چهارم جولای آخر هفته.

Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده موارد رسیدن به 2.9 میلیون نفر و مرگ و میر در صدر 130K به عنوان 38 متحده دیدن موارد در صعود

"این است که به طور بالقوه تنظیم ایالات متحده در فعالیت های مختلف راه اندازی مجدد مسیر از بسیاری از کشورهای غربی و بسیاری از آسیا" هشدار داد بلکراک سرمایه گذاری موسسه تیم به رهبری مایک پیل جهانی, رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در یک یادداشت دوشنبه.

در بلکراک تیم تمجید هماهنگ آمریکا و سیاستهای مالی و پولی پاسخ در مارس, اما آنها همچنین هشدار داد که "تجدید حیات این ویروس در حال وقوع است فقط به عنوان کنگره و کاخ سفید در صورت مهم تصمیم گیری که آیا برای گسترش تعدادی از بحران اقدامات اضافی از جمله مزایای بیکاری فدرال مجموعه به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه."

Kristina هوپر Invesco ارشد بازار جهانی استراتژیست همچنین هشدار داد که پیشرفت های اخیر ایالات متحده علیه جبهه و شگفت انگیزی بهتر اقتصادی می تواند از خط خارج در ماه های آینده اگر سیاست گذاران خود راضی می شوند در پاسخ به افزایش COVID-19 عفونت.

"به نظر من بیشتر محرک های مالی است که به وضوح مورد نیاز به عنوان بسیاری از محرک در حال حاضر تصویب شده است بسیار به طور موقت در طبیعت" هوپر نوشت: در یک مشتری داشته باشید. "علاوه بر این ما شاهد تعداد فزاینده ای از شرکت ها اعلام اخراج و فایل برای ورشکستگی در حالی که دیگران به طور داوطلبانه دوباره بسته شدن فروشگاه ها."

در اقتصادی ایالات متحده موسسه مدیریت عرضه در گزارش اول خود را از بخش خدمات شرکت ها شروع به پریدن کرد به 57.1 در ماه ژوئن از 45.4 در مارس مارک تک-بزرگترین افزایش از نظر سنجی ایجاد شد و در سال 1997. MarketWatch-نظرسنجی از اقتصاددانان انتظار می رود برای دیدن خواندن 51. هر تعداد بالای 50 نشان دهنده گسترش فعالیت های اقتصادی.

هنوز وجود دارد شک و تردید در مورد پایداری احساسات مثبت.

"هزاران نفر از مغازه های خرده فروشی و کافه ها و رستوران ها در حال بسته شدن و یا به زودی خواهد شد پس از این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف جریان ترافیک و سقوط فروش و درآمد و نوک بسیاری از کسب و کار مالی به ورشکستگی و در عین حال خرید مدیران می گویند چشم انداز برای بخش خدمات است تا به دنبال" گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان برای MUFG.

بخوانید: شاید از COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده کاهش می یابد و ناهار خوردن در رستوران بازیابی

بازار گاو نر شده اند نسبت به افزایش سهام به خوش بینی در اطراف تیز یا V شکل بهبود اقتصادی در ایالات متحده و همچنین آسیا در هیچ بخش کوچکی به دلیل جهانی مالی و پولی محرک است که به کمک بازارهای بازیابی از اعماق خود را اواسط ماه مارس فروش شود.

فراتر از افزایش در ایالات متحده عفونت خوشبینی منعکس شده در بازارهای سهام در روز دوشنبه نیز می آید با وجود اقتصاددانان در گلدمن ساکس کاهش خود را در حال حاضر بدبینی پیش بینی کاهش رشد در سال 2020 به منفی 4.6 درصد از پیش بینی قبلی برای 4.2% افت با اشاره به reimposition از COVID-19 محدودیت در فعالیت های کسب و کار. برای 2021 بانک چسبیده به پیش بینی خود را برای رشد به دوباره بجای اول برگشتن 5.8%.

در ساعت دوشنبه, چینی, سهام شروع به پریدن کرد با شاخص شانگهای کامپوزیت SHCOMP, +5.71% در پایان 5.7% به بالاترین سطح خود از سال 2018 و CSI 300 شاخص 000300, +5.66% رزرو مشابه بازگشت پس از یک جبهه-صفحه سرمقاله در دولتی کاغذ چین اوراق بهادار مجله گفت: پرورش "سالم بازار گاو نر" مهم است که با توجه به ترجمه.

حرکت بالاتر در بازار سهام آمد که چین همچنان به fends off تحریم ها و انتقادات در مورد تصمیم خود برای اعمال امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ سرکوب است که کشیده ملامت از چندین کشور از جمله ایالات متحده و کانادا است.

که سهام آنها در تمرکز ؟
  • بافت برکشایر هاتاوی BRK.یک +2.42% BRK.ب +2.17% توافق برای خرید طبیعی-گاز-انتقال و ذخیره سازی دارایی های از قلمرو انرژی D -11.00% برای حدود 10 میلیارد دلار از جمله بدهی پس از گذار به حال خودداری از خرید دارایی ها در طول بهداشت عمومی بحران تا کنون. برکشایر هاتاوی سهام به دست آورد 2.2%.
  • سهام تسلا, Inc. TSLA, +13.47% افزایش 13.5% دوشنبه پس از یک J. P. Morgan تحلیلگر خود را مطرح سهام-پیش بینی قیمت برق خودرو ساز به فکر آن باقی مانده و زیر فعلی این شرکت ارزش.
  • سهام Regeneron Pharmaceuticals Inc. REGN, +0.77% رشدی 0.8% پس از داروسازی در گفت و گو با آغاز فاز 3 کارآزمایی بالینی تست آنتی بادی کوکتل برای جلوگیری از COVID-19.
  • Uber Technologies, Inc. UBER +5.99% برای خرید مواد غذایی-خدمات تحویل Postmates برای حدود $2.65 میلیارد دلار با توجه به گزارش های رسانه ها. سوار-نقطه شرکت سهام به دست آورد 6 درصد.
  • سهام سینا پارسیان. سینا +10.55% شات 10.6% پس از چین مبتنی بر رسانه های آنلاین شرکت فاش شده است که آن را دریافت و خریداری پیشنهاد از موج جدید MMXV Ltd. در یک معامله که ارزش سینا در مورد $2.68 میلیارد دلار است.
  • Amazon.com Inc.'s انبار AMZN, +5.76% افزایش 5.8% کاهش به $3,057 یک سهم در صدر $3,000 سطح برای اولین بار در تاریخ خود و عقد 1.5 تریلیون دلار ارزیابی.
  • Unum درمان Inc. UMRX, +394.60% رسید 394.6 ٪ به $2.20 هر سهم منجر نزدک به سود دوشنبه پس از آن اعلام کرد از اتمام آن کسب Kiq LLC, خصوصی برگزار شد شرکت زیست فناوری و نزدیکی $104.4 میلیون سهام افزایش از طریق فروش اوراق قابل تبدیل به سهام.
چگونه دارایی های دیگر انجام دهد ؟

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت خام CLQ20, -0.14% برای تحویل در ماه آگوست کاهش یافت و تنها 2 سنت یا 0.05% و به حل و فصل در $40.63 در هر بشکه در بورس نیویورک. در فلزات گرانبها اوت آتی طلا GCQ20, +0.22% رز $3.50 یا 0.2% در $1,793 فتح.50 در هر اونس رسید.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.679% شد تا 1.3 اساس امتیاز در 0.683%. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده.

دلار 0.4 درصد در برابر سبدی از ارزهای رقیب بر اساس تجارت در یخ شاخص دلار. DXY, -0.39%

در بازارهای سهام اروپا, شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.58% بسته تا 1.6 درصد و لندن FTSE 100 UKX, +2.08% صعود 2.1%.

علامت DeCambre کمک گزارشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب