بازار عکس: داو در تلاش برای ارتفاع به عنوان ایالات متحده خرده فروش مخزن تجارت تنش با چین چرخ ضامن دار تا

سهام whipsawed جمعه, دوره نقاهت بعد از اوایل زیان پس از داده ها نشان مارس خرده فروشی سقوط بیش از پیش بینی ها و اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مسدود محموله از نیمه هادی ها به چین Huawei Technologies, تخت, ترس از تمدید تجارت تنش است.

فردی و سهام-شاخص گزینه نیز مجموعه به پایان می رسد در پایان از تجارت به طور بالقوه اضافه کردن به نوسانات.

آیا شاخص های عمده انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.00% سقوط کرد 9 امتیاز یا کمتر از 0.1% در 23,651 در حالی که S&P 500 SPX -0.03% بدون تغییر بود در 2x 852. شاخص Nasdaq Composite COMP +0.25% داد و ستد در 8,957 تا 14 امتیاز و یا 0.2%.

سهام باقی مانده در مسیر به صورت هفتگی کاهش با شاخص Dow خاموش 2.9% برای هفته های S&P 500 به پایین 2.7 درصد و نزدک 1.8% پایین تر است.

چه رانندگی بازار ؟

ایالات متحده خرده فروشی کاهش یافت 16.4% در ماه آوریل, گزارش وزارت بازرگانی به عنوان کسب و کار باقی مانده است اما تعطیل بیش از 12.5% کاهش انتظار می رود به طور متوسط توسط اقتصاددانان نظرسنجی MarketWatch. به استثنای خودرو, فروش هنوز هم کاهش یافته است 16.2%.

“مصرف کنندگان واکنش نشان داد به سرعت به نزدیکی shutdown در اقتصاد در اواسط ماه مارس, جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی در حالی که کاهش هزینه های تقریبا هر چیز دیگری” گفت: جیم بیرد مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در پلانت مورن مشاوران مالی در ایمیل و نظرات. “که شربت خانه, زیر خرید شراب خواری فروکش کرد در ماه آوریل ترک سنتی خرده فروشان احساس درد در سراسر هیئت مدیره”

“تا زمانی که وجود دارد بیشتر احساس اعتماد به نفس که این ویروس را تحت کنترل فعالیت های اقتصادی بعید است به بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “هنوز تدریجی لغو محدودیت در سراسر کشور باید سیگنال bottoming در اقتصاد و اولین گام به سوی بهبود است.”

انقضای فردی بورس و سهام-گزینه اول در تجارت نیز می تواند رانده اند برخی از عقب و جلو عمل در سهام بازار صندوق های تامینی مدیر سابق گلدمن ساکس مدیر نمونه کارها خواهد مید گفت: در توییتر.

نیویورک فدرال ریزرو ایالت نیویورک شرایط کسب و کار رشد شاخص 29.7 امتیاز اما تنها به منفی 48.5 است. اقتصاددانان انتظار داشتند خواندن -65 بر اساس یک نظرسنجی که توسط Econoday. شکل زیر 50 نشان می دهد رکود در تقاضا.

فدرال رزرو گفت: تولید صنعتی کاهش 11.2% در ماه آوریل برای آن بیشترین افت ماهانه در 101 سال سابقه از داده های سری. اقتصاددانان به حال پیش بینی رکود از 12.5% است. استفاده از ظرفیت کاهش یافت و به 64.9% در ماه آوریل از 72.7%. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود خواندن 63.2%.

دانشگاه میشیگان گفت مقدماتی آن شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده برای ماه مه افزایش یافت و به 73.7 از 71.8 در ماه آوریل است.

سهام بودند همچنین آمار گزارش می دهد که وزارت تجارت ایالات متحده در حال حرکت بود برای جلوگیری از حمل و نقل نیمه رساناها توسط جهانی سازندگان تراشه به چین Huawei Technologies. وزارت بازرگانی گفت: آن را اصلاح یک قانون صادرات به “هدف استراتژیک Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی ایالات متحده آمریکا نرم افزار و فن آوری” این گزارش گفت:.

جهانی بار ویرایشگر هو Xijin که به طور گسترده ای به روابط نزدیک به دولت چین گفت: چین ممکن است مقابله به مثل اگر آمریکا مانع از ریزتراشه محموله به هواوی.

“بر اساس آنچه که من می دانم اگر آمریکا بیشتر بلوک های کلیدی تکنولوژی عرضه به Huawei چین فعال خواهد شد ‘غیر قابل اعتماد entity list’ محدود کردن و یا بررسی شرکت های ایالات متحده مانند کوالکام QCOM -4.15% سیسکو CSCO, +0.66% و اپل AAPL -1.06% و تعلیق خرید از بوئینگ BA -1.53% هواپیما,” او گفت در توییتر.

زودتر اقتصادی از چین نشان داد تولید کارخانه افزایش 3.9% در ماه آوریل سال جاری برداشت بعد از یک 1.1% سال بیش از سال انقباض در ماه مارس به عنوان کشور ادامه داد: برای خروج از مستندات اعمال شده برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر. هزینه های مصرف کننده این قرارداد 7.5 ٪ در سال بیش از سال پس از 15.8% کاهش در ماه مارس ،

“چین به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان bellwether برای مرور پست-مستند جهان است. با وجود عرضه آن به سمت نیروهای مراتب بهتر در حال حاضر نسبت به تقاضا به سمت شاخص های آن آشکار است که چین تنها مدیریت به نوک پا راه رفتن از مستند گیتس به عنوان مخالف به مسابقات خارج از بلوک ها حتی اگر داده ها را نقطه به نشانه هایی از بهبود” گفت: هان قهوهای مایل به زرد تحلیلگر بازار در FXTM در یک توجه داشته باشید.

که شرکت ها در تمرکز ؟
  • سهام Applied Materials Inc. AMAT, -3.80% شد پایین 4.6% پس از تراشه ساز گزارش شده مخلوط سه ماهه دوم نتایج اواخر پنج شنبه. Premarket ضرر و زیان تمدید شد پس از گزارش در مورد پتانسیل ایالات متحده محدودیت در فروش تراشه به هواوی. تراشه سهام به طور کلی تحت فشار بودند با PHILX نیمه هادی شاخص SOX -2.37% پایین 3.5 درصد.
  • Nike, Inc. NKE, +0.19% سهام شد و پس از صاف ورزشی-پوشیدن گفت که قوی آنلاین فروش چیدن تا شل برای تنبل, فروش فروشگاه.
  • سهام گروه-فروشگاه خرده فروش J. C. Penney Co. Inc. JCP, +32.53% شروع به پریدن کرد 24 درصد و پس از آن گفت که تا به حال ساخته شده علاقه ای به پرداخت حدود 17 میلیون نفر در آن عضو ارشد امن واژه وام و تسهیلات اعتباری و ادامه خواهد داد به نظر استراتژیک خود را جایگزین. سهام کاهش یافته بود در premarket تجارت پس از گزارش های خبری پنج شنبه شب گفت: این خرده فروش به فایل برای ورشکستگی در روزهای آینده.
  • سورنتو درمان, Inc. SRNE, +167.93% سهام شروع به پریدن کرد 170% در میان گزارش که آن را ممکن است یک آنتی بادی است که می تواند در مبارزه با رمان گونه از coronavirrus.
  • BofA اوراق بهادار تحلیلگر رابرت Ohmes کاهش قیمت خود را به هدف در کانادا غاز Holdings, Inc. GOOS, -7.24% سهام 38%; این لباس ، کاپشن سهام شرکت را کاهش 7.2% جمعه.
چگونه دیگر بازارهای عمده تجارت ؟

نفت خام-قیمت نفت افزایش یافت به عنوان معامله گران تبدیل توجه خود را به تولید و کاهش علائم اولیه وانت در تقاضا با خام وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CLM20, +6.60% تا 4.9% در $29.24 در هر بشکه رسید.

قیمت هر اونس ژوئن طلا GCM20, +0.60% افزایش 1.2 درصدی به حدود 1,758 در هر اونس است.

معیار ایالات متحده 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.640% علامت 0.2 اساس نقطه به حدود 0.64% در حالی که 2 سال از خزانه توجه داشته باشید عملکرد لبه 1 اساس نقطه پایین تر TMUBMUSD02Y, 0.153% در 0.13%.

یخ شاخص دلار DXY, -0.04%, اندازه گیری این ارز در برابر سبدی از شش رقبا پایین بود 0.1% در 100.33.

تعطیلی بازارها بالاتر جمعه با شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.46% اضافه کردن 0.5% در حالی که FTSE 100 UKX, +1.01% افزایش 1%.

در آسیا هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, -0.13% کاهش 0.1 درصدی شاخص نیکی 225 در ژاپن NIK +0.61% افزایش 0.6 درصدی شاخص ترکیبی شانگهای SHCOMP, -0.06% بسته 0.1% پایین تر در حالی که CSI 300 شاخص 000300, -0.31% 0.3%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>