سهام ایالات متحده افزایش یافت در شروع تجارت روز شنبه به عنوان بازار در زمان قلب از کاهش محدودیت در کسب و کار در ایالات متحده و اروپا در میان امید اولیه واکسن برای جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 بیماری همه گیر.

سرمایه گذاران نیز که افزایش قیمت نفت خام و ادامه داد: برای نظارت بر درآمد شرکت ها برای مدیریت چشم انداز در گیر با داو جزء دیزنی را در تمرکز ویژه پس از نزدیک.

چگونه معیار مراتب?

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.20% به دست آورد 298 امتیاز یا 1.2% در 24,035 S&P 500 شاخص SPX +1.21% پیشرفته 36 امتیاز در 2,879 افزایش 1.3% در حالی که شاخص Nasdaq Composite COMP +1.35% صعود 125 امتیاز یا 1.4% در 8,835.

در روز دوشنبه شاخص Dow موفق به دست آوردن از 26.07 امتیاز یا 0.1% به پایان در 23,749.76 و S&P 50 به دست آورد 12.03 امتیاز یا 0.4% پایان در 2,842.74 با هر دو معیار پاک کردن کاهش بیش از 1% برای خود بیشترین معاملات روزانه برگشت از ماه مارس با توجه به داو جونز در بازار داده است. شاخص Nasdaq Composite با افزایش 105.77 امتیاز یا 1.2% بسته شدن در 8,710.7,

چه رانندگی بازار ؟

سهام ایالات متحده نگاه به گسترش روند صعودی آغاز شد که در اواخر روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران رد کرده و در حال رشد تنش ها بین چین و ایالات متحده و همچنان به تمرکز بر روی چشم انداز کسب و کار در ایالات متحده به آرامی باز پس از یک دوره stultifying coronavirus مستندات.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفته است که فروشگاه های لباس و تعدادی دیگر از خرده فروشان می تواند باز برای منظقه وانت در روز جمعه در میان تعدادی از کشورهای که به آرامی اقدام به باز کردن از پیچ اقدامات در محل قرار داده برای محدود کردن COVID-19 بیماری است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز دوشنبه گفت: دولت بود شاهد کاهش بستری شدن در بیمارستان اما می خواستم برای دیدن اعداد سقوط قابل ملاحظه ای بیشتر قبل از شروع بازگشایی کسب و کار است که خواهد آمد در مراحل.

“وال استریت همچنان به سرپیچی از واقعیت اقتصادی…با بهبودی که توسط ترکیبی از اخبار پزشکی, افزایش قیمت نفت و امیدوار است برای صاف اقتصادی بازگشایی مجدد” ماریوس Hadjikyriacos سرمایه گذاری تحلیلگر در XM نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید. “

در آلمان دولت premiers به توافق بر سر اقدامات بیشتر برای سهولت محدودیت در کسب و کار در یک تلفنی با صدراعظم آلمان در روز چهارشنبه با توجه به گزارش رویترز در حالی که هنگ کنگ رهبر کری لام نیز در حال حرکت به شل محدودیت در کسب و کار و اجازه خواهد داد که مدارس برای بازگشایی, شروع, مارس 27.

در همین حال وال استریت ژورنال گزارش داد که محققان در دانشگاه نیویورک و دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی روز سه شنبه گفت که آنها شروع به تزریق مردم با اولین واکسن چهار نامزد از Pfizer Inc. PFE, +1.95% و آلمان BioNTech BNTX, +7.16%.

آزمون های اخیر تلاش های در جستجو برای یک درمان برای این بیماری است که آلوده به بیش از 3.6 میلیون نفر در سطح جهان و ادعا کرد که بیش از یک چهارم از یک میلیون زندگی پس از ظهور در ووهان چین در ماه دسامبر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اخیر جهش در قیمت نفت خام CL.1, +15.98% همچنین buttressed احساسات در بخش انرژی که در آن تعدادی از بدهی مملو از تولید کنندگان شروع به کاهش تولید در میان اشباع از نفت و فازها و کاهش تقاضا با توجه به همه گیر.

“به دنبال فقط در شاخص های بازار سهام می توان نتیجه گرفت که بدترین گذشته” Hadjikyriacos گفت. “کشورهای در حال باز کردن برای کسب و کار دوباره و اگر معاملات در واقع افزایش کندتر و سپس آمریکایی ها احتمالا رانندگی بیشتر در حال حاضر.”

پس از نزدیک سه شنبه سرمایه گذاران را به تمرکز بر روی برخی از برندگان و بازندگان از شیوع ویروسی با والت دیزنی و شرکت. قطع +0.80% مجموعه ای برای ارائه یک نگاه اولیه در چگونه theme-پارک تعطیلی, فیلم, تاخیر و عدم زندگی ورزشی نهفته است کسب و کار خود را.

نتایج حاصل از Electronic Arts Inc. EA +0.42% و اکتیویژن بلیزارد, Inc. ATVI, +1.07% بازی سازان است که باید شکوفا در میان stay-در-خانه پروتکل نیز مشتاقانه تماشا در 4 p. m. شرقی ساعت. در ضمن درآمد از جایگزین گوشت ساز فراتر از گوشت Inc. BYND, +6.76% خواهد آمد به عنوان گوشت زنجیره عرضه است که با چکش توسط کارگران بیمار توسط ویروسی شیوع و کاهش خرید از رستوران ها و خریداران بزرگ.

در جبهه اقتصادی و تجاری داده ها نشان داد کسری بودجه آمریکا افزایش 12 درصد به عنوان coronavirus بیماری همه گیر و ضربه شدید به آمریکا صادر شده است. داده های نظر سنجی در بخش خدمات از موسسه مدیریت عرضه است که به علت در ساعت 10 صبح

در همین حال سرمایه گذاران را از شنیدن شیکاگو فدرال رزرو رئیس جمهور چارلز ایوانز در ساعت 10 صبح و رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد و رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic در ساعت 2 بعد از ظهر

که دیگر سهام در تمرکز ؟
  • سهام Hertz Global Holdings, Inc. HTZ -15.32% شد و پایین تر از 7 درصد پس از وال استریت ژورنال گزارش داد که شرکت های کرایه اتومبیل استخدام اضافی مشاور کمک قریب الوقوع تشکیل پرونده ورشکستگی.
  • Shake Shack, Inc. SHAK, -3.05% دیدم آن سهام افزایش و حتی به عنوان شرکت گفت که از دیدن بالاتر قیمت گوشت گاو در میان تعطیلی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت همچنین گزارش از دست دادن $1.1 میلیون یا 3 سنت یک سهم در مقایسه با درآمد خالص از $3.6 میلیون دلار یا 9 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش ،
  • استارباکس Corp.‘s انبار SBUX, +3.24% رز پس از قهوه غول اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بیش از 85 درصد از فروشگاه های ایالات متحده تا پایان این هفته است.
  • سهام DuPont de Nemours Inc. DD +3.73% شد تا پس از مصالح و مواد تشکیل دهنده شرکت گزارش سه ماهه اول تعدیل سود و فروش است که در صدر انتظارات به عنوان COVID-19 همه گیر کمک کرد افزایش حفاظت شخصی, تصفیه آب, الکترونیک و پروبیوتیک ها و مواد غذایی و آشامیدنی کسب و کار.
  • هواپیمایی متحده Holdings, Inc. UAL, +0.59% انتظار دارد که به کوچک شدن خود را مدیریت و اداری صفوف حداقل 30% شروع در ماه اکتبر.
  • AMC Networks Inc. AMCX, +4.68% گفت: این انتظار COVID-19 pandemic به تاثیر مواد بر نتایج آن است.
  • سهام Wayfair W +30.90% شد و پس از خانه و مبلمان اداری خرده فروش گزارش تعمیق ضرر و زیان در سه ماهه اول..
  • سازنده اسباب بازی Mattel, Inc. حصیر +0.58% Arconic و پینترست پین -0.42% همچنین گزارش نتایج در روز سه شنبه.
چگونه دیگر بازارهای معاملاتی ؟

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CLM20, +15.98% CL.1, +15.98% افزایش حدود 10 درصدی در روز سه شنبه به عنوان تسهیل امور خارجه مستندات سوخت امید برای افزایش قیمت نفت با نفت خام به دست آوردن $2.99 یا 14.6% به $23.34 در هر بشکه در بورس نیویورک.

در ضمن MarketWatch را PetroCurrency شاخص MWPC, -0.71%, که اقدامات دلار آمریکا در برابر سبد ارزهای وزن با توجه به سهم خود از جهانی نفت خروجی به عنوان وارد شده توسط وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده بود پایین 1.4% در 235.22.

ایالات متحده dpllar در ضمن تا 0.2 درصد در برابر سبدی از شش ارز به عنوان سنجیده توسط یخ شاخص دلار DXY, +0.09%.

در فلزات گرانبها, قیمت یک اونس طلا برای تحویل در ماه ژوئن GCM20, -0.33% عقب نشینی $10 یا 0.6% تجارت در $1,703.40 در هر اونس رسید.

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.674% افزایش 3 واحدی به 0.672% به عنوان بازارهای وزن خزانه داری ایالات متحده قصد دارد به قرض گرفتن یک رکورد 3 تریلیون دلار در سه ماهه دوم.

در آسیا یک شبه سهام بسته عمدتا پایین تر به عنوان شاخص هانگ سنگ در HSI, +1.07% افزایش 1.2 درصدی بازیابی بخشی از آن بیش از 4 درصد افت از دوشنبه. بازارهای ژاپن و کره جنوبی و چین در حال بسته برای تعطیلات.

در اروپا سهام معامله شده بالاتر با شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.73% به دست آوردن 1.9% و FTSE 100 UKX, +1.65% تا 2% در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de