سهام ایالات متحده-شاخص های آتی در روز چهارشنبه شاهد بدون زرق و برق اقدام اولیه در نازک تجارت به عنوان سرمایه گذاران آماده برای به روز رسانی در بخش خصوصی اشتغال ADP برای آوریل و واکنش نشان می دهند به سه ماهه شرکت به روز رسانی از برخی از این کشور بزرگترین شرکت ها که عمدتا swooning از اثرات COVID-19 بیماری همه گیر.

والت دیزنی شرکت. سود کبوتر بیش از 90 درصد در سه ماهه دوم برجسته آسیب را از شیوع ویروسی در سرگرمی ،

چگونه سهام معیار مراتب?

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز YMM20, +0.47% شد تا 22 امتیاز و یا 0.1% در 23,783 کسانی که برای S&P 500 شاخص SPX +0.90% بودند به دست آوردن 1.45 امتیاز یا کمتر از 0.1% در 2,859.75 در حالی که Nasdaq-100 آتی NQM20, +0.44% لبه تا 8.25 امتیاز یا 0.1% در 8.932.

در روز سه شنبه شاخص Dow DJIA, +0.56% به دست آورد 133.33 امتیاز یا 0.6% پایان در 24,883.09 S&P 500 شاخص SPX +0.90% پیشرفته 25.70 امتیاز به پایان برساند در 2,868.44, افزایش 0.9% در حالی که شاخص Nasdaq Composite COMP +1.13% اضافه شده 98.41 امتیاز یا 1.1% در 8,809.12.

چه رانندگی بازار ؟

بازار سهام به دست آورده eked از دستاوردهای بیش از دو جلسه گذشته به عنوان اشتها برای سهام غلبه بر نگرانی ها در مورد کشنده بیماری همه گیر است که کاهش آن سرعت تخریب در سراسر کشور اما هنوز هم برگ عدم اطمینان در مورد مسیر رو به جلو برای اقتصاد است.

یک بخش خصوصی گزارش از پردازنده های پرداخت خودکار پردازش داده ها, Inc. ADP, +0.92% ارائه خواهد شد در 8:15 صبح شمال, یک تصویر لحظهای از وضعیت مشاغل و بازار یک روز قبل از هفتگی مدعیان گزارش و پیش از این نزدیک تر به دنبال اشتغال غیرکشاورزی-payman گزارش روز جمعه.

ADP است که انتظار می رود نشان می دهد که برخی از 20 میلیون نفر در بخش خصوصی شغل از دست داده بودند در ماه آوریل با توجه به اجماع برآورد از اقتصاددانان نظرسنجی Econoday. ماه گذشته ADP داده نمی منعکس کننده در مقیاس کامل از اشتغال تصویر که در سمت چپ بیش از 30 میلیون آمریکایی بدون شغل در کمتر از دو ماه.

این بیماری مشتق شده از رمان گونه از coronavirus آلوده 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان و یک سوم از این رقم در ایالات متحده به تنهایی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از اوایل روز شنبه. بیش از 250000 نفر جان خود را از دست داده است در سطح جهانی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت, طی مصاحبه ای با ABC “اخبار جهان امشب” سه شنبه شب گفت: “این امکان وجود خواهد داشت برخی از” اضافی کشته و ده ها تن از کشورها در تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را بسته برای کمک به جلوگیری از سرایت اما نشان داد که شروع مجدد فعالیت های کسب و کار کلیدی بود. “ما به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی” این رئیس جمهور بود که در بازدید از یک Honeywell International HON, -0.24% گیاه در آریزونا گفت: مصاحبه David Muir.

اما شرکتها ادامه به آمار تاثیر مجبور به تعطیلی است که ممکن است اثرات ماندگار و حتی پس از مستند روش های از رده خارج.

دیزنی قطع -2.05% اواخر روز سه شنبه گزارش مالی سه ماهه دوم سود $460 میلیون دلار و 26 سنت در یک سهم در فروش $18.01 میلیارد دلار 14.9 میلیارد دلار در سال-پیش سه ماهه اما تعطیلی آن پارک هزینه رسانه های غول پیکر بیش از 1 میلیارد دلار در سود.

در روز سه شنبه بازارهای از دست رفته ارتفاع پس از فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida گفت CNBC در مصاحبه ای که اقتصاد ایالات متحده به احتمال زیاد حمایت بیشتر نیاز دارند هر چند او اضافه کرد که او در انتظار یک نیمه دوم بازیابی به رشد است.

“ما در یک دوره بسیار بسیار سخت و دشوار داده است که ما فقط دیده نمی شود برای اقتصاد در طول عمر ما, که برای اطمینان حاصل کنید” Clarida گفت: شبکه کسب و کار.

نظر از تغذیه شماره 2 استاندارد به نظر می رسید اما کافی به دست کشیدن از بعضی از حرکت از یک مقدار قوی تر سهشنبه به دست آوردن و برجسته فرار تجارت است که بازی کردن در فینال ساعت از تجارت بیش از گذشته چند جلسه.

جزئیات: بازارهای آسیایی به دست آوردن میان امید به بهبود اقتصاد جهانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de