سهام ایالات متحده شد نشان داد برای شروع عالی در روز سه شنبه عنوان های آتی اضافه شده به سود دوشنبه شب پس از آخرین ساعت برگرد از انرژی و فن آوری های سهام اجازه عمده معیار را به پایان برساند در قلمرو مثبت پس از صرف مقدار از روز جلسه در قرمز.

شرکت نتایج حاصل از امثال سرگرمی غول دیزنی شیمیایی و مواد شرکت DuPont و سازندگان بازی های ویدئویی Electronic Arts و Activision خواهد بود تجزیه برای تاثیر coronavirus خود را در کسب و کار مربوطه.

چگونه معیار مراتب?

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز YMM20, +0.87% شد تا 183 امتیاز یا 0.8% در 23,754 کسانی که برای S&P 500 شاخص ESM20, +0.74% شد تا 18.70 امتیاز در 2,844 افزایش 0.7% در حالی که Nasdaq-100 آتی NQM20, +0.67% صعود بودند 58.50 امتیاز یا 0.7% در 8,854.

در روز دوشنبه شاخص Dow DJIA, +0.11% موفق به دست آوردن از 26.07 امتیاز یا 0.1% به پایان در 23,749.76 و S&P 500 SPX +0.42% به دست آورد 12.03 امتیاز یا 0.4% پایان در 2,842.74 با هر دو معیار پاک کردن کاهش بیش از 1% برای خود بیشترین معاملات روزانه برگشت از ماه مارس با توجه به داو جونز در بازار داده است. شاخص Nasdaq Composite COMP +1.22% رز 105.77 امتیاز یا 1.2% بسته شدن در 8,710.7,

آنچه رانندگی از بازار ؟

بازارهای نگاه به گسترش کمی روند صعودی که در زمان برگزاری در اواخر جلسه دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران رد کرده و در حال رشد تنش ها بین چین و ایالات متحده و همچنان به تمرکز بر روی چشم انداز کسب و کار در ایالات متحده به آرامی باز پس از یک دوره stultifying coronavirus مستندات.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفته است که فروشگاه های لباس و تعدادی دیگر از خرده فروشان می تواند باز برای منظقه وانت در روز جمعه در میان تعدادی از کشورهای که به آرامی اقدام به باز کردن از پیچ اقدامات در جای خود قرار داده و به حد مرگبار بیماری مسری COVID-19.

در ضمن در طرف دیگر آمریکا و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه گفت دولت امپراتوری بود شاهد کاهش بستری شدن در بیمارستان اما می خواستم برای دیدن اعداد سقوط قابل ملاحظه ای بیشتر قبل از شروع reopenings که خواهد آمد در مراحل.

سرمایه گذاران تا کنون شده است خوش بینانه در مورد چشم انداز با وجود نشانه هایی که در جاده ها برای اقتصاد خواهد بود یک مدت طولانی حتی اگر سهام موفق شده اند به تجمع از ماه مارس پایین.

اخیر جهش در قیمت نفت خام CL.1, +7.11% همچنین ظاهرا buttressed برخی از خرید تمایلات پس از بحرانزده انرژی بخش با تعدادی از بدهی مملو از تولید کنندگان انرژی در طناب میان اشباع از نفت و پایانی اشتها با توجه به همه گیر.

در روز سه شنبه سرمایه گذاران را به تمرکز بر روی برخی از برندگان و بازندگان از شیوع ویروسی با والت دیزنی و شرکت. قطع -2.19% مجموعه ای برای ارائه یک نگاه اولیه در چگونه theme-پارک تعطیلی, فیلم, تاخیر و عدم زندگی ورزشی نهفته است کسب و کار خود را.

نتایج حاصل از Electronic Arts Inc. EA +3.14% و اکتیویژن بلیزارد, Inc. ATVI, +3.05%, بازی سازان است که باید شکوفا در میان stay-در-خانه پروتکل خواهد بود مشتاقانه به تماشای برای چشم انداز خود را. در ضمن درآمد از جایگزین گوشت ساز فراتر از گوشت Inc. BYND, +3.96% خواهد آمد به عنوان گوشت زنجیره عرضه است که با چکش توسط کارگران بیمار توسط ویروسی شیوع و کاهش خرید از رستوران ها و خریداران بزرگ.

در جبهه اقتصادی سرمایه گذاران را برای تماشای یک گزارش در تجارت بین المللی به دلیل در 8:30 صبح شرقی و بررسی داده ها در بخش خدمات از موسسه مدیریت عرضه در ساعت 10 صبح

در همین حال سرمایه گذاران را از شنیدن شیکاگو فدرال رزرو رئیس جمهور چارلز ایوانز در ساعت 10 صبح St. Louis رئیس فدرال جیمز بولارد و رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic در ساعت 2 بعد از ظهر

که دیگر سهام در تمرکز ؟
  • سهام Hertz Global Holdings, Inc. HTZ +2.27% کاهش بیش از 20% در بعد از ساعت عمل, دوشنبه پس از وال استریت ژورنال گزارش داد که شرکت های کرایه اتومبیل استخدام اضافی مشاور کمک قریب الوقوع تشکیل پرونده ورشکستگی.
  • Shake Shack, Inc. SHAK, +2.07% دیدم آن سهام افزایش و حتی به عنوان شرکت گفت که از دیدن بالاتر قیمت گوشت گاو در میان تعطیلی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت همچنین گزارش از دست دادن $1.1 میلیون یا 3 سنت یک سهم در مقایسه با درآمد خالص از $3.6 میلیون دلار یا 9 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش ،
  • استارباکس Corp.‘s انبار SBUX, -2.57% رز در بعد از ساعات تجارت پس از قهوه غول اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بیش از 85 درصد از فروشگاه های ایالات متحده تا پایان این هفته است.
  • سازنده اسباب بازی Mattel, Inc. حصیر +3.43%, DuPont de Nemours درc. DD -0.77 خوابگاه%, Arconic ARNC, +3.86%, Wayfair W +9.47% و پینترست پین +8.50% همچنین گزارش نتایج در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de