بازار عکس: داو آتی به طور خلاصه سینک 400 امتیاز به عنوان برگ برنده تجارت مشاور تجارت چین اعلام معامله بیش از,’ پس از آن پیاده روی آن را

سهام ایالات متحده-شاخص های آتی دوشنبه شب به طور خلاصه skidded بیش از 400 امتیاز پس از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو ضمنی به فاکس نیوز در اواخر روز شنبه مصاحبه ای که یک جنگ سخت و تجارت توافقنامه ای که امضا شد با چین در ماه ژانویه شده بود فسخ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بعد ناوارو گفت: نظرات خود را خارج از متن گرفته شد و فاز یک پیمان باقی مانده در نیروی. تهمت نیز در توئیتر خود نوشت که توافق دست نخورده بود.

چگونه معیار انجام است ؟

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.05% YMU20, +0.05% از گذشته تا 43 امتیاز و یا 0.2% در 25,993 اما تا به حال ریختن 440 امتیاز دست کم در 25,514 با توجه به FactSet داده است. کسانی که برای S&P 500 شاخص ES00, +0.07% ESU20, +0.07% و تجارت بود که عملا بدون تغییر در 3,115.50 اما تا به حال معامله در پایین به عنوان 3,060. Nasdaq-100 آتی NQ00, -0.08% NQU20, -0.08%, در ضمن از دست 5.75 امتیاز یا 0.1% در 10,119 اما تا به حال دیده می شود واضح تر ضرر و زیان به عنوان به خوبی.

در روز دوشنبه شاخص Dow DJIA, +0.59% پیشرفته 153.50 امتیاز یا 0.6% پایان در 26,024.96. S&P 500 SPX +0.65% رز 20.12 امتیاز یا 0.7% به پایان در 3,117.86 در حالی که نزدک کامپوزیت COMP +1.10% برداشت 110.35 امتیاز یا 1.1% و بسته شدن در یک رکورد از 10,056.47 در حالی که رزرو خود را روز هفتم در یک ردیف از سود و عقد آن طولانی ترین پیروزی شاگردانش پس Dec. 26, 2019 با توجه به داو جونز در بازار داده است.

چه رانندگی بازار ؟

بازار رو یک تکان خوردن در اواخر شب پس از نوسانات ناوارو در یک شنبه شب در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: تجارت چین معامله شد و بیش با استناد به unnamed مقامات امنیتی گفته است که اشاره به ووهان آزمایشگاه به عنوان منبع رمان گونه از کروناویروس که نتایج در COVID-19.

“در اینجا نقطه عطف” ناوارو گفت فردا میزبان Martha MacCallum در “داستان است.” “آنها به اینجا آمدند در ژانویه 15 به نشانه آن است که معامله تجارت که دو ماه کامل پس از آنها می دانستند که این ویروس بود و در مورد” او گفت:.

در اینجا گزیده ای از ارز در فاکس:

مک کالوم: “رئیس جمهور…بدیهی است که او واقعا می خواستم به آویزان بر روی این معامله تجارت به عنوان آنجا که ممکن است, او می خواست آنها را به خوبی در وعده زیرا وجود داشته است پیشرفت های ساخته شده در آن تجارت و معامله است. اما با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده و تمام چیزهایی که شما فقط ذکر شده است که بیش از؟”

ناوارو: “آن را بیش از آره.”

بعد ناوارو گفت که نظر او بودند “گرفته شدید خارج از چارچوب.” آنها تا به حال هیچ چیز در همه برای انجام فاز یک معامله تجاری که همچنان در جای خود گفته وال استریت ژورنال. “من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان است,” او گفت: به نقل از.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: از طریق توییتر دوشنبه شب که تجارت چین بود “به طور کامل دست نخورده است.”

“امیدوارم آنها را زنده خواهد کرد تا به شرایط توافق!,” او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی سرزنش چین از نادرست را COVID-19 شیوع.

افزایش تنش بین چین و ایالات متحده آمریکا به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این ویروس است که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر به عنوان “کونگ آنفولانزا” در طول یک شنبه تجمع در Tulsa, Okla., علنا با استفاده از یک اصطلاح است که کاخ سفید قبلا خود را به فاصله از و یک است که به عنوان یک نژادی لکه دار کردن در برابر جامعه چینی و آسیایی به طور گسترده.

پنجشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: آمریکا گزینه “کامل ترین جدایی از چین” یک روز پس از وزیر خارجه مایک Pompeo بازدید با یک مقام چینی در هاوایی برای صاف کردن تفاوت است.

یک گزارش از بلومبرگ در روز جمعه نشان می دهد که چین برنامه ریزی شده به گام تا خرید از آمریکا و سویا و ذرت و اتانول در خط با ایالات متحده فاز یک معامله تجاری با استناد به منابع بی نام آشنا با مباحث.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de