بازار عکس: داو بسته کردن 102 امتیاز به عنوان انرژی و فناوری, سهام, رکود در راستای افزایش چین تنش

سهام ایالات متحده ریزش شنبه با سرمایه گذاران اشاره به افزایش تنش بین واشنگتن و پکن و جریان اطلاعات ضعیف اقتصادی از جمله یکی دیگر از 2.4 میلیون زیان کار در هفته به عنوان همکاران به بدون زرق و برق خرید و خوی در وال استریت.

چگونه معیار کرایه?

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.41% سقوط 101.78 امتیاز یا 0.4% در 24,474.12 در حالی که S&P 500 شاخص SPX -0.77 خوابگاه% به پایان رسید خاموش 23.10 امتیاز یا 0.8% در 2,948.51. شاخص Nasdaq Composite COMP -0.96% کاهش 90 امتیاز و یا 1 ٪ تا پایان در 9,284.88.

هر سه معیار عمده در مسیر به صورت هفتگی سود در حدود 3 ٪ S&P 500 تا 3 درصد و داو افزایش 3.3 درصد به سرعت خود را به بهترین هفته پس از هفته منتهی به سوم آوریل 8.

چه راند بازار ؟

بازارهای موفق به کوه اتهام قابل توجهی در هر دو جهت در روز پنج شنبه با سرمایه گذاران رقیب با تقلا و جلو بین برخی از خوش بینی در اطراف دولت reopenings و ضعیف اقتصادی, گزارش و نصب animosities بین چین و ایالات متحده

روز پنج شنبه وزارت کار گزارش نشان داد 2.44 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 16 بر اساس تنظیم آوردن تعداد کل آمریکایی ها از کار در طول COVID-19 pandemic به نزدیک به 40 میلیون یا نزدیک به 20 درصد از نیروی کار در این کشور بطور تطبیقی فصلی اساس. که کمی بالاتر از اجماع در میان اقتصاددانان بررسی MarketWatch.

کتی استاکتون موسس و شریک مدیریت از Fairlead استراتژی گفت که سرمایه گذاران در حال پاره بین گریم, گزارش و چشم انداز است که ارزش سهام می تواند انتخاب کنید تا بخار قبل از اقتصاد جلب. “ترس از گم کردن می تواند یک راننده از حرکت درست یا غلط” گفت MarketWatch در مصاحبه.

این تحلیلگر فنی هشدار داد که سود برای سهام تا کنون می تواند تبدیل به “یک پتانسیل contrarian مثبت برای بازار اگر شرکت کنندگان احساس underinvested و مانند آنها نیاز به تعقیب و گریز می گرداند.”

ببینید: این اقتصاد است که در نهایت در دوره نقاهت بعد از coronavirus اما بد اثر دور می رویم برای یک مدت زمان طولانی

سهام معامله شده تحت فشار برای بسیاری از این جلسه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اواخر روز چهارشنبه که چین را “دروغ و تبلیغ حمله به ایالات متحده و اروپا یک رسوایی” در حالی که کاخ سفید با صدور یک حمله گسترده در پکن سیاستهای اقتصادی كشتار و نقض حقوق بشر است.

در حالی که استاکتون می بیند برخی از مثبت برای بازار از جمله تلاش در دوره ای چرخش و چند معیار ویژگی های بیش از حد “در معاملات روزانه پایه و اساس هر چیزی می رود” او گفت:. “این طبیعی جدید حساسيت به عناوین.”

در همین حال سناتور ایالات متحده آمریکا معرفی یک لایحه دو حزبی که تحریم مقامات چینی و اشخاص که اجرای جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ, وال استریت ژورنال گزارش داد پنج شنبه.

کسانی که در حوادث یک روز پس از سنا تصویب قانونی که به طور موثر نوار برخی از شرکت های چینی از لیست در بورس سهام ایالات متحده. کسانی که تنش موج بیش از پنج شنبه به خبرگزاری رویترز گزارش داد Baidu, Inc. BIDU, +1.39% با توجه به delisting از نزدک.

در ضمن در دیگر اقتصادی ایالات متحده از پنجشنبه فدرال ریزرو فیلادلفیا انتشار ماهانه نشان داد تولید شد بدتر از اقتصاددانان انتظار داشتند در ماه مه در خواندن -43. این IHS Markit فلش PMIs نشان داد یکی دیگر از شیب کاهش در خدمات و فعالیت های تولیدی برای ممکن است در حالی که کاهش در نزدیک تماشا کامپوزیت اندازه گیری شاخص های اقتصادی پیشرو نشانه های اقتصادی پایین ممکن است در ماه آوریل و در عین حال هنوز هم “نشان می دهد هیچ راه آسان برای بازیابی” خود تهیه کننده گفت.

خرید و فروش املاک در سقوط نزدیک به 18 درصد به 10 سال اخیر انجمن ملی از Realtors گفت: پنج شنبه.

در میان تعدادی از فدرال نیویورک سخنران گفت که او می بیند “یک زن و شوهر بسیار دشوار ماه جلوتر از ما” اشاره کرد او بیشتر نگران کاهش قیمت ها از نرخ تورم است.

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: “ما در میان رکود اقتصادی مدرن بدون سابقه,” در سخنان خود در آغاز از بانک مرکزی فروم برای صدای خارج از وال استریت به نام “تغذیه گوش می دهد.”

همچنین پنج شنبه, تغذیه, No. 2, ریچارد Clarida گفت: مراحل اضافی برای کمک به اقتصاد در طول COVID-19 همه گیر ممکن است مورد نیاز انعکاس نظرات توسط پاول برای کنگره به انجام بیشتر برای کمک به محدود کردن آسیب از coronavirus ناشی از تعطیلی کسب و کار. او صحبت کردن در طول یک آنلاین صحبت با نیویورک انجمن اقتصاد کسب و کار.

جزئیات: تغذیه مقامات بحث در مورد چگونه برای متقاعد کردن بازار است که نرخ را پایین ماندن برای مدت زمان طولانی

که سهام آنها در تمرکز ؟
  • Macy’s, Inc. M +5.91% سهام شروع به پریدن کرد و نزدیک به 6% پس از مدیریت هشدار داد در سه ماهه اول فروش حتی اگر آن گفت: “تقاضای مشتری است و در حد متوسط بالاتر از ما انتظار” در تازه بازگشایی فروشگاه.
  • AstraZeneca PLC AZN, +2.78% سهام افزایش یافت 2.8% پس از دولت آمریکا گفت: این امر سرمایه گذاری $1.2 میلیارد دلار در یک coronavirus آزمایش واکسن تجویز شده توسط این شرکت است.
  • L Brands, Inc. پوند +18.24% گزارش گسترده تر از انتظار می رود کاهش در سه ماهه اول و گفت: باقی مانده آن را “متعهد” به چرخش خود کار بدن کسب و کار. سهام شروع به پریدن کرد 18.3%.
  • شفق قطبی شاهدانه, Inc. ACB, +36.47% گفت که دستیابی به ایالات متحده شرکت Reliva LLC برای حدود 40 میلیون دلار در یک همه سهام معامله است. سهام رسید 36.5%.
  • Take-Two Interactive Software Inc. TTWO, -5.89% سهام کاهش یافت و نزدیک به 6 درصد بعد از بازی ویدئویی ناشر صدر وال استریت بود.
  • Intel Corp. INTC, -1.77% روز چهارشنبه اعلام کرد آن را به دست آورد پرچ شبکه برای افزایش Wi-Fi عرضه برای PC آن محصولات است. سهام بسته 1.8% پایین تر است.
  • شرکت tjx زمینه. Tjx زمینه, +6.78% سهام به دست آورد 6.8% حتی پس از شرکت در گزارش نتایج است که از دست رفته ،
  • MDT, -2.72% سهام Best Buy Co. Inc. BBY, -4.36% کاهش 4.4% پس از خرده فروش های داخلی گفت: همان-فروشگاه فروش نمی کاهش آنجا که پیش بینی شده بود.
چگونه دیگر بازارهای تجارت ؟

دولت ایالات متحده اوراق قرضه کمتر بود به عنوان تنش های سیاسی ramped تا با 10 سال خزانه توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.672% پایین fractionally به 0.677%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

دلار DXY, +0.31% بود با 0.3% صعود در برابر سبد معاملات ارز رقبا با توجه به شاخص DXY.

طلا برای تحویل در ماه ژوئن GCM20, -1.43% کاهش یافته است $30.20 یا 1.7% به حل و فصل در $1,721.90 دلار در هر اونس. نفت خام در ماه ژوئیه CL.1, +1.55% افزایش 43 سنت یا 1.3% به پایان در $33.92 در هر بشکه در بورس نیویورک مارک شش هفته ،

در اروپا شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.74% بسته 0.8% پایین تر در حالی که FTSE UKX, -0.85% به پایان رسید خاموش 0.9 درصد بوده است.

ببینید:خارج از ضربت سخت زدن سهام و اوراق قرضه قیمت چیزی می گویند نگران کننده در مورد کوروناویروس اقتصاد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>