بازار فوق العاده: خواهد چهارگانه witching علامت شروع یک سنگی کشش برای سهام ایالات متحده? آن را در حال حاضر ممکن است

چهار witching یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و بازار سهام است که به دنبال دلیل برای اضافه کردن به یک حماسه بازیابی از تاثیر coronavirus. می تواند این عوامل را برای فرار کوکتل برای بازار سهام در روزهای آینده و هفته ؟

چهار witching رخ می دهد در سومین جمعه ماه هر سه ماهه در اسفند ماه ژوئن تا سپتامبر و دسامبر و اشاره به همزمان انقضا تک گزینه های سهام تک آتی سهام و سهام های شاخص و سهام-آتی.

سهام در حال حاضر تجربه یک دوره از تمدید نوسانات پنجشنبه گذشته است که ممکن است ترک خورده و دیوار خیابان صعودی زنگار با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.15% غلت 7 درصد و شاخص S&P 500 SPX +0.05% تانک 6 درصد.

اما روز جمعه چهار witching دوره می تواند علامت شروع یک بیشتر پر از دست انداز پچ برای بازار از جمله ایجاد توازن از شاخص راسل که این نتیجه در تاریخ 26 ژوئن و آغاز یک دسته جدید از سه ماهه شرکت ها گزارش های درآمدی در اواسط ماه جولای ،

“بازار را تبدیل به یک میدان نبرد در طول هفته گذشته بین خریداران و فروشندگان,” هنر هوگان ارشد بازار استراتژیست ملی در اوراق بهادار شرکت گفت MarketWatch.

“Expirations تمایل به فرار طبیعت خود و من گمان این رفتن در اطراف, به احتمال زیاد خواهد بدون استثنا” هوگان گفت.

چهار witching معمولا تنها در نتایج بالاتر از حد نرمال حجم و کسانی که معمولا اوج روز چهارشنبه یا پنج شنبه انقضای هفته, سفت فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در چارلز شواب گفت MarketWatch.

فردریک گفت که گزینه های حجم تمایل به خصوص افزایش در طول چهار witching دوره. با این حال او مشکوک است که هفته گذشته نوسانات شوک ممکن است منجر به بزرگتر از اندازه گزینه های حجم یک هفته پیش از تاریخ انقضا.

“گزینه حجم بازار در روز پنج شنبه (6/11) بيش از 48 میلیون” فردریک گفت: به مناسبت دوم-بالاترین, تک-روز حجم همیشه بعد از Feb. 28 با توجه به شواب ، “در حالی که حجم شده اند نسبتا بالا این هفته, مگر اینکه ما روبرو می شوند یکی دیگر از رکود اقتصادی امروز یا فردا ما برنده نمی بینم چیزی نزدیک به آن; دیروز فقط 25.6 میلیون,” او توضیح داد.

چارلی McElligott, cross-دارایی استراتژیست در Nomura هشدار داد که چهار witching می تواند منجر به یک پشت سر هم از تلاطم در بازارهای اما تحلیلگران یادداشت همچنین این باورند که بسیاری از آن اجرا شده آن دوره با توجه به هفته گذشته ،

McElligott توضیح داد سنبله پنج شنبه گذشته به MarketWatch آفتابی آه این راه:

سرمایه گذاران را به خرید قرار داده و گزینه هایی برای جلوگیری از ضرر و زیان و یا سود از بازار فروش در حالی که بانک ها و گزینه های نمایندگی های فروش خواهد شد گزینه های در نظر گرفتن طرف دیگر تجارت است. زمانی که سهام رکود و زیان در ارتباط با این گزینه ها را افزایش برای نمایندگی مجاز و فروش که به فروش می رسد آنها را وادار به فروش سهام یا سهام-آتی برای پوشش ضرر و زیان خود را. در بالا از آن نمایندگی می خواهید به فروش گزینه های قبل از آنها منقضی معمولا در پایان هفته.

معامله گران باید گفت باید گفت گزینه های حجم به طور معمول خوشه حدود 3:30 بعد از ظهر به وقت شرق در چهار witching روز اما آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه است که بازی در روز جمعه.

جزئیات: سهام-بازار افسانه است که به نام 3 حباب مالی می گوید این یکی از ‘Real McCoy,’ این ‘چیزهای دیوانه’

فرسایش در مورد موج دوم عفونت کروناویروس در آمریکا و جاهای دیگر در جهان بود بخشی از کاتالیزور در هفته گذشته نوسانات در خدمت به عنوان یک واقعیت را بررسی کنید به ضرب و شتم پایین ادواری سهام بودند که بازی گرفتن تا پس از شروع در اوایل ماه ژوئن پس از ناکامی در به اشتراک گذاری در وال استریت دو ماه رالی به رهبری فن آوری سهام است.

فردریک گفت که او انتظار نوسانات آمده از چهار حوزه به عنوان او به نظر می رسد پیش رو:

  • ادامه اعتراض و ناآرامی های مرتبط با جورج فلوید و بروز دیگر
  • این چشم انداز مثبت در COVID-19 نفر در آمریکا و چین و جاهای دیگر بلکه تحولات مثبت مانند آکسفورد استروئید مطالعه
  • کنگره شهادت از جروم پاول و شروع فدرال رزرو اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید برنامه
  • بزرگ صعودی و نزولی شگفتی در اقتصادی; خرده فروشی, مسکن, داده, و غیره.

هوگان گفت: سیاست های پولی و مالی محرک همراه با بهتر می ترسید اقتصادی ایالات متحده و پیشرفت نسبت به کروناویروس درمان کمک کرده اند ایجاد یک مورد برای خریداران.

اما امان تجمع از اواخر مارس تا بیشتر ایجاد عدم قطعیت در مورد ارزیابی سهام در شرکت های بزرگ درآمد خاص هستند که به طور ضعیف تر در هفته های آینده و اقتصاد است که بعید است برای عادی تا دو یا سه سال از هم اکنون توسط برخی تخمین می زند.

“در طرف دیگر که بحث در حال حاضر ما آن دسته از فعالان بازار که معتقدند که ما باید بیش از حد بیش از حد سریع و اخیر چشم انداز مثبت در COVID-19 مورد اکتشافات در چندین ایالت در آمریکا در کشورهای مختلف شروع به فشار موج دوم روایت با ترس دیگر مجبور تعطیل از اقتصاد,” او گفت:.

در ضمن ایجاد توازن از راسل شاخص سهام تاثیر برخی از $9 تریلیون دلار در دارایی ها که ثابت هستند به آن شاخص ها ،

“تغییرات به راسل شاخص های ایالات متحده در این سال به یک داستان بسیار جالب در مورد ما بازار سهام در طول یک زمان منحصر به فرد در تاریخ ما” نوشت: کاترین Yoshimoto, مدیر, مدیریت محصول در FTSE راسل در آخرین پست وبلاگ.

او اشاره کرد که بزرگترین شرکت رشد بزرگتر و کوچکتر شرکت کاهش یافت.

“اگر چه در مجموع بازار کلاه از راسل 3000 شاخص پایین بود کمتر از 1 ٪ از $31.7 تریلیون دلار از سال گذشته توازن به $31.4 تریلیون از این سال رتبه بعد (آوریل 8 سال 2020) به انفصال بین کلاه بزرگ راسل 1000 و درپوش کوچک راسل 2000 کاهش 16.4% از $3.6 میلیارد دلار 3.0 میلیارد,” او نوشت: (نگاه کنید متصل نمودار).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>