تخفیف کارگزاری چارلز شواب در روز سه شنبه اعلام کرد که این پیشنهاد معاملاتی در کسری سهام از سهام فردی را به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن ارائه در وعده های ساخته شده توسط موسس آن در ماه اکتبر در حالی که ارائه رقابت برای microbrokerages مانند Robinhood و ذخیره کردن که کشیده اند به طور فزاینده جمعیتی جوان.

برخی از تحلیلگران بر این باورند که ظهور کسری معاملات سهم نیز می تواند هموار کردن راه در نهایت برای تبادل وجوه معامله برای استفاده در برنامه های بازنشستگی مانند 401(k)به طور معمول دامنه وجوه متقابل.

شواب SCHW, -2.04% گفت: این امر اجازه می دهد تا سرمایه گذاران بر روی پلت فرم آن را به خود جزئی سهام برای عنوان کمی تا $5 شروع ژوئن 9, با سرمایه گذاران قادر به خرید یک اصطلاح سهام برش و یا تا 10 شرکت های مختلف در یک بار برای $0 کمیسیون.

یک سخنگوی شواب مایکل Cianfrocca توصیف این برنامه شناخته شده به عنوان “شواب سهام برش” به عنوان “یک توسعه قابل توجهی در تلاش برای ایجاد سرمایه گذاری بیشتر در دسترس — به طور خاص برای افرادی که شروع به کار با سرمایه گذاری که ممکن است می خواهم به تجارت کوچکتر مقدار دلار از سهام بدون در نظر گرفتن قیمت سهم است.”

این برنامه در ابتدا در دسترس خواهد بود تنها برای S&P 500 شاخص سهام.

این حرکت توسط شواب می آید پس از آن 82 ساله بنیانگذار گفته وال استریت ژورنال در ماه اکتبر که می خواست آن را به جذب مشتریان جوانتر که قادر و یا تمایلی به شخم هزار دلار به یک شرکت.

سهام برخی از محبوب megacap شرکت در Nasdaq-100 شاخص , NDX, +1.09%, برای مثال هزینه های صدها یا هزاران حتی از دلار به هر کدام از جمله Amazon.com Inc. AMZN, +0.07%, که دارای قیمت سهم از حدود 2,334; تسلا, Inc. TSLA, +0.92%, که $777 سهم و گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, +1.97% GOOGL, +1.97%, که بیش از $1,364 یک سهم از ظهر شنبه.

Jason کاتز یک UBS مدیر عامل و مدیر نمونه کارها گفت که اکثر مشتریان خود را نمی خواهد از مزایای داشتن قطعات سهام اما مالکیت کسری ارائه یک فرصت برای داماد جوان سرمایه گذاران که فقط گرفتن آغاز شده است. کاتز گفت: “تیم من ندارد, دیدن کسری سهم فروش را به عنوان یک فرصت برای تعامل ما نسل بعدی مشتریان است.”

“به عبارت دیگر فرزندان و نوه های خود از مشتریان ما می توانید شروع به گرفتن پای خود را در آب و یادگیری در مورد سرمایه گذاری در دلار اساس از طریق ظهور کسری سهام,” او توضیح داد.

شواب را برنامه ریزی شده ارائه می آید ماه بعد از وفاداری سرمایه گذاری اعلام کرد در زمان واقعی کسری معاملات در سهام و ETFs در ژانویه و مرسوم پلت فرم معاملاتی Robinhood قبلا راه اندازی یک برنامه مشابه.

Microinvesting برنامه ذخیره کردن که تاسیس شد در سال 2015 نیز ارائه می دهد کسری-به اشتراک گذاری معاملات در سهام فردی و ETFs و فونز-مشاوره شرکت بهبود اجازه می دهد تا سرمایه گذاران برای خرید برش ETFs.

در حال حاضر شواب نیست اجازه می دهد جزئی, خرید ETFs که تا این حد رواج بهره از 2008-09 بحران مالی اما دنیس Nolte یک مشاور مالی در چند بانک در Oviedo, Fla., گفت MarketWatch که کسری-به اشتراک گذاری برنامه هنوز هم می تواند ارائه به سرمایه گذاران با توانایی برای ایجاد یک قرار دادی متنوع مینی-نمونه کارها برای خود در پایین به هیچ هزینه.

“شما می توانید طرح خود را [ETF],” او گفت:. “این فقط democratizes سرمایه گذاری و من فکر نمی کنم آن است که یک چیز بد” Nolte گفت.

“کسری سهام می تواند اجازه [سرمایه گذاران] دریافت یک طعم و مزه از ایجاد متنوع سهام پرتفوی اما بدون قرار دادن تقریبا به همان اندازه پول” UBS را کاتز گفت.

دیو Nadig مدیر عامل ETF.com گفت MarketWatch در مصاحبه ای در ماه ژانویه که کسری-به اشتراک گذاری برنامه های مانند شواب را می تواند کمک کند به ویژه مزایای استفاده از ETFs بیش از وجوه متقابل است که در حال حاضر به طور پیش فرض سرمایه گذاری وسیله نقلیه به صورت سنتی ترین برنامه های بازنشستگی.

وجوه متقابل شکوفا در سن فرد 401(k) برنامه های بازنشستگی زیرا آنها طراحی شده برای اجازه می دهد اساسا مالکیت بخشی از یک سرمایه گذاری موضوع و یا گروه.

که می تواند تغییر به عنوان ETFs در به دست آوردن بیشتر توجه Nadig این باورند در اوایل این سال است.

شواب تلاش برای جذب مخاطبان جوان می آید به عنوان Robinhood که دارای 13 میلیون کاربر در روز دوشنبه گفت که آن را مطرح کرده است 280 میلیون دلار در بودجه دور که در حال حاضر ارزش آن در $8.3 میلیارد دلار با وجود وحشی تجاری در ماه مارس که دیدم پلت فرم کشف و ضبط با مشکلات فنی به عنوان صنعتی داو جونز DJIA, +0.56% و S&P 500 شاخص SPX +0.90% سقوط در میان coronavirus ناشی از فروش شود. Robinhood, همانطور که از ماه فوریه می بالد ميانه کاربر متوسط سن 30 با توجه به اخبار سایت Tech Crunch.

وای که شواب تعریف می کند به عنوان کسانی که در سن 27 تا 38 نمایندگی 13.3 درصد از شرکت کنندگان در آن با توجه به گزارش خود از خود کارگردانی حساب کارگزاری در سه ماهه چهارم سال 2019.

شواب را تکان داد تا کارگزاری جهان در سال گذشته زمانی که آن را حذف کمیسیون در ایالات متحده سهام ETF و گزینه های معامله. این حرکت منجر به یک رشته از ادغام از جمله مورگان استنلی موافقت خود را برای خرید E-تجارت مالی Corp. ETFC, -0.30% برای 13 میلیارد دلار در آینده پس از شواب گفت: این امر خرید رقیب TD Ameritrade برگزاری Corp. AMTD, -2.38% در یک $26 میلیارد کراوات.

پیتر Palion یک برنامه ریز مالی خبره در طرح جامع مشاوره, Inc. در شرق نورویچ, n. y. گفت که شواب را جزئی-فروش برنامه هنوز هم پایین می آید به اعدام است.

“شیطان در جزئیات است.” او گفت:. “من حدس می زنم سوال اصلی پذیرش است. به عبارت دیگر شما می توانید از کنار هم قرار دادن چیزی است که شما بر این باورند بزرگ است و یک ایده محبوب و معلوم نیست,” او گفت:.

براندون Krieg مدیر عامل و بنیانگذاران ذخیره کردن گفت MarketWatch در ایمیل فرستاده که از اظهارات وی به سرمایه گذاری بیش از صفر هزینه و کوچکتر نیش سهام.

او گفت: “شمول مالی فراتر از حداقل به سرمایه گذاری.”

“این مورد ارائه ابزارهای آموزش و مشاوره است که ضروری است برای کمک به مشتریان در رسیدن به پیشرفت مالی. اهمیت یک رویکرد جامع حیاتی است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de